Novosti Sela

PrijemPrijem  Novosti selaNovosti sela  KalendarKalendar  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  Lista članovaLista članova  Korisničke grupeKorisničke grupe  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Zadnje teme
» Pitanje za Presednika Opstine ?
Pon Mar 16, 2009 1:21 am od Admin

» Pusta Batinacka Nova Godina
Pon Mar 16, 2009 1:19 am od Admin

» PC Servis - Deki
Pon Mar 16, 2009 1:17 am od Admin

» Slike mestana
Pon Mar 16, 2009 1:15 am od Admin

» Rodoslovi sela Batinca .. Obavestenje !!!!
Pon Mar 16, 2009 1:14 am od Admin

» Dokaz iz 2005 godine, na osnovu kojeg je postavljena Digitalna centrala
Pon Mar 16, 2009 1:12 am od Admin

» Demonstracija u Svajcarskoj
Pon Mar 16, 2009 1:08 am od Admin

» Veciti stazista zavrsio u Dezurnoj sluzbi ???
Pon Mar 16, 2009 1:06 am od Admin

» DOKLE DA SELOM VLADA BANDA I STA JE SA SKOLOM ?
Pon Mar 16, 2009 1:05 am od Admin

Partneri

ImageChef.com - Custom comment codes for MySpace, Hi5, Friendster and more

Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Delite | 

Kopija sa Batinac.com-a .... 13. mart 2006 Sokantno !? Cuvajte se Z... (sto ne govori istinu)

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin

Broj poruka : 272
Datum upisa : 15.02.2009

PočaljiNaslov: Kopija sa Batinac.com-a .... 13. mart 2006 Sokantno !? Cuvajte se Z... (sto ne govori istinu)   Ned Mar 15, 2009 3:36 am

By Columbo @ 22:48 :: 414 Views :: 15 Comments ::
Pre svega hteo bih jos jednom da se zahvalim urednicima sajta, sto su mi dozvolili da budem jos jednom sa vama, zbog toga trudicu se nadalje da se jos zesce borim za dobro naseg sela, a protiv bednika koji ne odustaju od svojih podlih namera, pa makar to bilo i na racun nasih penzionera.

Hteo bih ovim da upozorim sve nase ljude koji su postenim i mukotrpnim radom, svoje najlepse godine provodili daleko od svojih kuca baveci se bas radom po baustelama i ostalim teskim fizickim poslovima, gde su na kraju izgubili i svoje zdravlje.

Sav taj posten zaradjen novac ulozili su u svoja domacinstva, to jest u nasem selu pa nam upravo zahvaljujuci njihovom vrednom marljivom radu, selo tako izgleda, pa mozemo da se njime dicimo i ponosimo sto spada u jedno od najlepsih i najrazvijenijih u Srbiji, pa i sire.

Pa zar takve ljude treba ucenjivati i vredjati !??

Da su navodno nepismeni i baustelci, i na kraju budu jos i prijavljeni od Z... (onog koji ne govori istinu) i jos par nekolicine bednika koji ga podrzavaju u tome.

Da budem jos jasniji, upravo se Zika vratio sa turneje po Svajcarskoj gde je kako se javno hvali, nase penzionere prijavio Svajcarskim osiguravajucim drustvima, da su svi foliranti i da kasiraju mesecne penzije, dok se u selu bave ostalim poljoprivrednim i drugim aktivnostima, da su navodno snimani i da se samo ceka da budu pozvani, i da se protiv njih sprovede totalna revizija kako bi ih lisili svojih penzija.

Sokantno zar ne ???

Ali ako sumnjate u moju izjavu obratite se licno Z... (onom sto ne govori istinu) mislim da znate ko je, jer je jedinstven po tome u celoj Srbiji, a sada ce biti isto nadaleko cuven po ovome, zato sto licno verujem da ovakav podlac vise nigde i ne postoji, niti se vise radja.

Ovako nesto Istorija jos nije zabelezila od boja na Kosovu pa do danasnjeg dana.

Ako je bio hrabar da to uradi, i da kako se sam hvali tuzi te ljude, neka bude sada hrabar da to i prizna, jer posle ovoga mislim da niko ne moze da bude i ostane ravnodusan, i da ovakvi bednici budu javno i najostrije osudjeni od celog sela, i neka se spreme da snose posledice onoga sto su uradili.

Ako se ipak nesto desi, i neko zbog ovoga izgubi svoju penziju, zna ko je ovo uradio i kome treba da se obrati, naravno glavni je Z... (koji ne govori istinu).

Pozdrav svim nasim penzionerima, i neka se ne plase ovakvih poput Z... jer vas mi vecina podrzavamo i cenimo zbog svega sto ste uradili za dobrobit naseg sela, a tu smo i da pratimo i otkrijemo ko se bavi ovako prljavim stvarima poput Z... (sto ne govori istinu).

Jos jednom Pozdrav od cika Columba
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://batinac.forumieren.com
Admin
Admin

PočaljiNaslov: Re: Kopija sa Batinac.com-a .... 13. mart 2006 Sokantno !? Cuvajte se Z... (sto ne govori istinu)   Ned Mar 15, 2009 3:36 am

By Rudolf_Valentino @ 15. mart 2006 14:40 Delete

Postovani "gospodine" Kolumbo , vidim da su te ponovo pustili na ovaj nas sajt . Lepo je to od njih.Sajt bez takvih kao sto TI volis da nazivas ljude bednika je pomalo dosadan.Na svakom dvoru je ranije postojala dvorska budala. Pa zasto mi nebismo imali svoju. Mnogo je zabavniije sa tobom nego bez tebe. O tome koliko ti ovde posteno i mukotrpno zaradjujes svoj hleb ne bih komentarisao.Posto dosta vremena provodis na ovom forumu onda verovatno da ne radis nego si na nekoj socijalnoj pomoci ili si nasao neki drugi nacin da oglobis drzavu ili neku drugu instituciju. U jednom od komentara gospodjice ili gospodje "globus" ste pokazali vasu prosvecenost i produhovljenost i izvredjali je do te mere da bi administratori trebali da te komentare obrisu ako nista vise cisto iz pristojnosti prema jednoj dami. Ako je svako neslaganje sa vama i vasim bolesnim idejama i principima po vasem misljenju opravdanje za javni linc , onda ste "gospodo " nedostojni bilo kakvog komentara i daljeg razgovora. Ako ste iole spremni na bilo kakav razgovor i ako imate argumente dopustite i drugoj strani da iskaze svoje misljenje i iznese svoje argumente. Vi koji se predstavljate kao zaklete demokrate , ne dopustate pristup nikome ko ne misli kao i vi da postavi bilo kakav komentar na vase neargumentovane napade. Ako neko i slucajno napise tekst u kome nije ulizica i poltron najgore vrste vi to vrlo brzo i skinete sa sajta. A za nase penzionere koji su mukom sticali te penzije, bolje je da kada se vrate tamo dole te penzije na miru trose i uzivaju u tim penzionerskim danima , a ne da u svojim sezdesetim godinama pocinju poslove za koje je potrbno mnogo godina rada i truda . Moze im se slositi od tolikog pozrtvovanja . Ako je cilj vas koj ste registrovalai ovaj sajt bio da izvredjate svakoga ko vam se mozda nekada na neki nacin zamerio , u potpunosti ste uspeli u tome.Dali mislite da ce ovakav nacin ophodjenja prema ljudima i onima koji imaju smelosti da nesto i napisu pomoci da ovaj sajt opstane dugo i sluzi druzenju i zblizavanju. Ovakav nacin istupanja je samo dokaz vasih bolesnih umova i razmisljanja i budite uvereni da je ovo moj prvi i poslednji komentar i da ni na kakve uvrede necu ni odgovarati niti se spustati na vas nivo da reagujem na njih.
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin

PočaljiNaslov: Re: Kopija sa Batinac.com-a .... 13. mart 2006 Sokantno !? Cuvajte se Z... (sto ne govori istinu)   Ned Mar 15, 2009 3:37 am

By Sale Bond @ 15. mart 2006 17:09 Delete

Gospodine ili gospodjice Rudolf_Valentino,.. ako ste pomno pratili desavanja na ovom sajtu mogli ste iz svega toga da zakljucite, da su administratori sajta pogotovo ( Sale Bond ), u vise navrata pozivali na pomirenje i druzenje.
Jasno nam je, da dok budemo imali ljude poput tebe, da neznaju sta pricaju i sta hoce, uvek cemo imati problema jer stalno napadate pogresne ljude.
Kao prvo ... Columbo nema nikakve veze sa nama administratorima kako si ti u tvom tekstu naveo, on je samo clan kao sto si i ti ovde na sajtu batinac.com.
Ne vidim razloga, da nas, ovde neko optuzuje, da mi po vama iskljucujemo nepodobne komentare, jer tako nesto do sada nismo cinili, a i ako smo necije iskljucili to je bio Columbo, za koga nas isti vi, i optuzujete da ga branimo, zato vam i kazemo da neznate sta pricate.
Vase, a i komentare vasih istomisljenika nikada nismo brisali jer ih nikada niste ni dali (naravno od kada smo iskljucili anonimne), kako primecujemo i vi ste prvi put ovde na sajtu, a dali cete nam se jos javljati ili ne,.. vas je problem.

Ako vasi istomisljenici neznaju da se registruju neka nam se slobodno jave da im u tome pomognemo, vas se problem sastoji u tome sto vi uvek pametujete da sve znate, i da necete da se ponizite sto ne uspevate da se regisrujete, ali na kraju krajeva ... i to je vas problem.

Neznam zasto si nas pomesao sa Columbom, ali mislim da od kad smo njega pustili vama opet podrhtavaju noge ... (naravno samo vama pojedincima). Zato cemo ga ubuduce pustiti da slobodno kaze sta misli, jer ako si procitao njegov tekst mogao si da zakljucis da ne postoji ni jedna jedina uvreda, a koilko se mi secamo nije je ni pre bilo.

Mi obicno ne dajemo komentare na sajtu ali ovo ovde nismo mogli da precutimo.
Neznam odakle tebi pravo, da nas Administratore nazivas bolesnim umovima, i mesas nas ovde sa komentarima koje daje Columbo, verovatno te je njegova prica strasno pogodila i potresla, jer se i ti poput ovih ovde bavis nekom bednom i prljavom radnjom.

Ko si ti da naredjujes,.. ko sta treba da radi, dali ce se penzioneri baviti nekom aktivnoscu ili ne, kako ja vidim, po tvome nebi smeli ni iz dvorista da izadju,... naravno moraju ljudi da se cuvaju ovakvih poput tebe.

Sto se tice naseg sajta ... pa recicemo ti samo da je super, sve dok nam se ovakvi poput tebe ne umesaju i pocnu da prave probleme, ako ti bas toliko smeta sto smo ga napravili, pa napravi i ti jedan ako si sposoban .. cisto sumnjam da ces uspeti.
I na kraju zamolili bi smo te, da nas nivo ne pominjes nisi ti dostojan toga.

Kakav li je tvoj nivo da nam je znati ..? Pozdrav od ekipe... Batinac.com-
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin

PočaljiNaslov: Re: Kopija sa Batinac.com-a .... 13. mart 2006 Sokantno !? Cuvajte se Z... (sto ne govori istinu)   Ned Mar 15, 2009 3:37 am

By Dzoni Al capone @ 15. mart 2006 20:19 Delete

Postovani urednici sajta,sudeci po reakciji rodolfa mogu biti u potpunosti zadovoljan sto ste uslisili moju zelju,i takodje vecine korisnika sajta i dozvolili nasem Columbu da ponovo koristi sajt. kako ga dobro koristi vidi se po reakciji ali babe i njegovih vernih lopova,prosto su se zaprepastili uvidevsi da je columbo ponovo medju nama.Podrzavam Columba u podpunosti i nacin na koji se on obracunava sa najvecim negativcima iz sela.Bravo columbo ne daj im da disu a vidim da su zapretili da nece se ni jave vise gde su me umalo rasplakali!
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin

By Nenad @ 15. mart 2006 21:30 Delete

Rudolfe ...kolko Columbo posteno i mukotrpno zaradjuje svoj hleb, ne bih ni ja komentarisao, ali mi istovremeno nije poznato, kako ti tvoj zaradjujes kada tvoje komentare dajes usred bela dana, pa se pitam koliko li ti vremena provodis na ovom forumu, onda verovatno da ni ti ne radis, nego si na nekoj socijalnoj pomoci ili si nasao neki drugi nacin da oglobis drzavu ili neku drugu instituciju, kao sto ti tvrdis za Columba koji ovoga puta prica istinu.

Mada ja ovde nisam da sudim i presudjujem,... ali zar ti stvarno mislis da je ovo sto Z... (sto ne govori istinu) radi,u redu.
On da je pametan nebi tako nesto ni pricao po selu, a pricao je znas kolko ga je ljudi culo, pa ima dokaza koliko hoces.

Sto se tice uvrede za gospodjicu Globus, pa neka se brani od takvih kada je znala da ih napada, nije ni ona bas slatka sto se nije ogranicila na nekoga. nego navodi ovde 70% dzabalebarosa.

Neznam dali je to lepo sa njene strane ??

Za tebe bi najbolje bilo, da se kao sto si sam rekao, vise i ne javljas ako mislis da tako nastavis, jer koliko ja ovde vidim, i sa vasih strana ima dosta neukusnog vredjanja.

Po vasim komentarima sam mogao da zakljucim da na vasoj da tako kazem strani, ima jos bolesnijih umova.Neznam samo zasto administratore sajta mesas sa Columbom, do pola teme vredjas Columba, a od pola pa nadalje vredjas administratore.

Pozdravljam te .........
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin

PočaljiNaslov: Re: Kopija sa Batinac.com-a .... 13. mart 2006 Sokantno !? Cuvajte se Z... (sto ne govori istinu)   Ned Mar 15, 2009 3:38 am

By Nenad @ 15. mart 2006 22:58 Delete

Dragi nas Rudolfe... po tvom izrazu i reci koje ti koristis rekao bih da si mi komsija.
Ok, nije problem ma ko da si, vazno je da si pokazao pravo lice i da smo shvatili ko si, i to da i ti koristis lazna imena.

Cini mi se da ti ovde sebe cenis i drzis za najpametnijeg od svih nas komentatora, i da mi ispadamo da smo toliko glupi i nepismeni kao sto si ti jednom u tvom komentaru na msn- u i naveo.
Bilo nas je tada mnogo pa verovatno i neznas kome si sve sta rekao.
Na tvoju zalost i nasu radost mi veoma dobro pratimo sva tvoja izlaganja i komentare.

Vidim da si u dobrom dosluhu sa tvojim vernim praznim globusom pa se za nju toliko zalazes kao ni za samog sebe do sada, naravno jer i tvoj je globus prazan, zato ga i krijes ispod one barete.

Za nas ovde na zapadu si tvrdio, znamo dobro i kada,.. da smo navodno glupi i kako rekoh nepismeni, i da radimo na bausteli.
Mi nase pare ovde sami zaradjujemo ovako ili onako i za razliku od tebe sto te jos otac hrani nas niko ne izdrzava.

Da budem jasniji, 14. godina studiras, ko zna dali si uopste i diplomirao jer zaposlenje i ovako nemas, a i te diplome ti do sada niko nije ni video.

Srami se samog sebe pre nego sto nekome obijasnjavas koji ti nivo imas.

I za kraj...

Bolje je Magarac u Becu i Magarac iz Beca, nego li Magarac u Nisu i Magarac iz Nisa i posle Magare ostade u selo,...
I umesto da se bavi svojom strukom on se druzi sa Z... (sto ne prica istinu) i posle mu ispadne za krivo, kad ljudi kazu da je dzabalebaros...... posteno ovo za tebe i nije uvreda...
Mislim da posle ovoga vise neces da tvrdis kako si samo ti pismen i pametan.
Pozdrav.... i neznam zasto si se uopste i javio po drugi put, jer kako si sam tvrdio vise te ovaj sajt i ne zanima....
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin

PočaljiNaslov: Re: Kopija sa Batinac.com-a .... 13. mart 2006 Sokantno !? Cuvajte se Z... (sto ne govori istinu)   Ned Mar 15, 2009 3:39 am

By Euronews @ 16. mart 2006 0:49 Delete

Upravo sam stigao sa Baustelle, i nisam mogao da odolim a da ne pogledam sta se radi na ovom nasem sajtu.
Pa da.... sta drugo, nego da se nas Alibaba pretvorio u Rudolfa sa crvenim nosicem, verovatno iz razloga toga sto obraza i nema pa da pocrveni....

Dokle bre Alibabo..?

Vidim da si iz besa poceo da napadas sve redom, jer i sam vise nisi siguran dali pricas istinu, i dali te neko podrzava ili su i tebe poceli da mrze jer si uvek na strani onakvih kako ih ti sam opisujes.

Dali si ti uopste svestan sta pricas ?....... pa pogledaj sve komentare gde je sta ko pisao i uvideces da nigde rec "klosar" ne postoji, sto se tice dzabalebarosa, pa sam si jedan od njih, jer da imas neki posao nebi ovde visio non-stop i vredjao ove ljude samo zato sto ne misle kao ti.
Pa zar ti na ovakav nacin skupljas politicke poene...

Rec "Razbojnici" si sam koristio u tvom nedavnom komentaru, a ako si tako pametan ko sto za sebe sam tvrdis, nije valjda da si vec zaboravio ili mozda jesi.
Nisi ni svestan toga i ako tvrdis da sve znas, da nikada neces uspeti u tvojim namerama da nas ubedis u suprotno i pocnemo da mislimo kao i ti.

Mozda i nismo toliko pismeni kao sto si ti, ali smo zato prosli vise od tebe i videli sve i svasta, druzili se sa pismenima i nepismenima, ludima i pametnima ali smo ih podjednako cenili...
Za razliku od glupih poput nas, ti si sam sebi toliko pameti pripisao, da mi ostali vise neznamo sta da kazemo, vec samo da potvrdimo ovo sto ti je Nenad i napisao ...

Relacija Bec ..pa iz Beca....pa Nis pa iz Nisa i na kraju "SACUVAJ NAS BOZE".

Pocni vec jednom da razmisljas svesno....Cao...
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin

PočaljiNaslov: Re: Kopija sa Batinac.com-a .... 13. mart 2006 Sokantno !? Cuvajte se Z... (sto ne govori istinu)   Ned Mar 15, 2009 3:40 am

By Globus @ 16. mart 2006 11:50 Delete

Pre svega, dobar dan...
Vidim da sam prilicno dpominjana ovde , koliko pozitivno, toliko i negativno. Pa niko nije savrsen, je l' da?
Elelm htela sam se zahvaliti Rudolfu na podrsci , ne znam koje ai je jako fer... Hvala... I da, Rudolf Valentino nije Rudolf sa crvenim nosicem kako je neko od vas napisao, vec slavni glumac (koji je davno umro).
Jos je neko rekao da bih trebala sama da se branim, pa draga "gospodo" branila bih se ja , ali nam se ne podudaraju nacini odbranjivanja. Ja nisam toliko vesta u vredjanju kao vi, tj. moj recnik ne obuhvata toliki broj pogrdnih reci...
I ne, nisam u dosluhu sa Rudolfom , a i da jesam sta vas se tice?! Da li sam ja insinuirala ko je ko ovde i s kim u dosluhu? Nisam, niti me zanima... Mada je to i vise nego ocigledno...
Sledece, ja nisam nikog imenovala i nikoga konkretno nisam ni prozvala, sto ne vazi i u mom slucaju... Pa sad razmislite da li imate prava da prigovarate?
Hocu samo jos jednom da kazem da nas ovo nicemu ne vodi... Ma koliko nas Sale i ostali administratori molili da prestanemo sa tim, mi nastavljamo po starom (kazem MI da se neko ne bi osecao prozvanim).
Ja ipak mislim da se sve ovo moze resiti na kulturan nacin i bez prepirki i omalovazavanja jedne i druge strane...
Toliko od mene za sada...
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin

PočaljiNaslov: Re: Kopija sa Batinac.com-a .... 13. mart 2006 Sokantno !? Cuvajte se Z... (sto ne govori istinu)   Ned Mar 15, 2009 3:40 am

By Euronews @ 16. mart 2006 13:37 Delete

Dragi nas Globuse, u ime nas neistomisljenika tvom dragom i (slavnom glumcu) Rudolfu_Valentinu, izjavljujemo saucesce.

Nismo ni bili svesni toga da vise nije medju nama, ili se mozda povampirio pa koristi tvoj racunar kako bi se obracunavao sa neistomisljenicima ....

U svakom slucaju ..... NEKA MU JE LAKA CRNA ZEMLJA .....
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin

y Rudolf_Valentino @ 16. mart 2006 20:25 Delete

Pozdrav svima i istomisljenicima i neistomisljenicima.
Evo kada smo vec poceli ovu prijatnu diskusiju steta bi bilo prekinuti je. Samo bio bih vam zahvalan ako biste mi pojasnili po cemu ste to tako lepo zakljucili o mom identitetu , zar mislite da da samo pojedinci koje vi navodite mogu da vam pisu bez vulgarnosti i vredjanja. Pa gospodo malo ste se prevarili. Nisam bas razumeo vasu pricu o poljorivrednoj apoteci, na kakvu to apoteku vi mislite? Sto se tice vaseg vidjenja svega i svacega i druzenja sa pametnim i obrazovanim svetom ; to sto ste vi videli to je vase i to zadrzite za sebe a druzenje odnosno boravak sa tim finim ljudima ne cini i vas same takvim . Sto se tice Euronewsa , dali si mozda obavesten da je i Al Capone isto mrtav dugi niz godina pa mu to ne smeta da bude aktivan na ovom sajtu,naravno kao i Darc Devil (u prevodu Crni Djavo) pa se ponekad zapitam da nisam mozda u komunikaciji sa onozemaljskim svetom , ili je ovaj Euro mozda neki medijum pa prenosi njihov govor sa onoga sveta.
Moram da cestitam Globusu jer je jedan od retkih ko je znao da Rudolf Valentino nije irvas sa crvenim nosicem vec veliki glumac . Ocigledno da je cula jos nesto sem price o deda mrazu.Mozda nije morala da bude u drustvu obrazovanog sveta vec je i sama obrazovana, i dovoljno pristojna da vam se obraca biranim recima bez uvreda i vulgarnosti koje vi koristite. Ocekijem vase komentare ali ako moze sa malo manje vredjanja .
Pozdrav od Rudolf Valentina ali ne onog sa crvenim nosicem
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin

PočaljiNaslov: Re: Kopija sa Batinac.com-a .... 13. mart 2006 Sokantno !? Cuvajte se Z... (sto ne govori istinu)   Ned Mar 15, 2009 3:41 am

By Euronews @ 16. mart 2006 22:37 Delete

Gospodine VELIKI GLUMCE, ovoga puta si najzad malo popustio i poceo da razmisljas kao i svi obrazovani ljudi.
Mada cisto sumnjam da si stvarno toliko iskren i da treba da ti verujemo, ili je jos jedna tvoja varka u nizu.
Sasvim je normalno da ne mozes svima da odgovars na pitanja, jer nas mnogo ima, za razliku od tebe kojeg, niko sem gospodjice Globusa i ne brani.
Ali, ko zna ..? mozda je ona tvoja lepsa polovina pa se branite sa istog racunara,.... svaka cast nemam nista protiv jer zajedno ste jaci.

Nego, da i ja nesto kazem.... naravno bez ikakvog vredjanja...
Za razliku od mojih komentra, u kojem sam gospodjici Globus, samo izjavio saucesce koje te je verovatno jako pogodilo, ima jos toliko drugih pitanja na koje nam nisi dao odgovor, a voleli bi smo da ga das.

Dali je ovaj Euro.... neki medijum i kome sta prenosi to znam samo ja i niko vise.
Ali i ako nesto nekome prenosim, gledam da to bude za pravednu stvar, stiteci ljude koje (nemogu da kazem da si i ti u to umesan) ali je dokazano, da ti ovakve poput Z... svim sredstvima branis, a i sam vidis da to sto on radi nije kako treba, i da je za svaku osudu.

Razumecu te jedino ako ti je neki rod, a ako to nije slucaj onda to mogu samo da shvatim kao borbu za istu stvar tj. za novu MZ.

Pominjes ovde da je gospodjica Globus za razliku od nas mnogo skolovana, naravno kao i ti ...
Ovo kazem iz razloga toga sto,..... u njenom komentaru koji je nedavno dala, navodi kako neko navodno par meseci radi, pa ide na RAF stempovanje itd.

Kao prvo, ne kaze se RAF vec (RAV), a druga stvar, ne ide se par meseci na posao da bi neko stemplovao vec je potrebno najmanje 12 radnih meseci.
Moram samo jos da kazem da je stvarno vreme, da se okrenemo lepim recima jel ovo nicemu ne vodi.

Pa bih i tebe Rudolfe iskreno zamolio da se manes takvih komentara i da pocnes da postujes narod, kako bi i tebe neko postovao jer ako toga ne bude bilo, veruj mi ...
Na kraju ces jos samo ti cestitati Globusu i ona tebi,.... Pozdrav........................
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin

PočaljiNaslov: Re: Kopija sa Batinac.com-a .... 13. mart 2006 Sokantno !? Cuvajte se Z... (sto ne govori istinu)   Ned Mar 15, 2009 3:41 am

By Rudolf_Valentino @ 17. mart 2006 15:03 Delete

Malo smosmirili strasti i sada mozemo da diskutumo o mnogim temama.
Dali si zaista medijum to neznam ali tvoji istomisljenici su sebi nadenuli nickove osoba koje su takodje davno preminuli, pa sam zato ubacio takav komentar mozda i malo neumesan ali si ipak ti taj koj je izjavio saucesce. Identitet gospodjice ili gospodje Globus mi zaista nije poznat, ali bih zaista voleo da saznam. Sto se tice pitanja , ni meni nije odgovoreno na moja pitanja. Kao na primer o apoteci koju ste pominjali , nije mi jasno sta ste time htli da potencirate? Sto se tice odbrane nekoga : branim svakoga koga napadnete zato sto i sami kazete da je vas mnogo a nas malo ali je tako samo na sajtu . Sto se tice realnosti osvrnite se malo oko sebe. Sto se tice vredjanja naroda , cime sam ja to uvredio narod ako biste mi rekli bio bih vam veoma zahvalan. Ako neko i vredja procitajte vase diskusije pa vidite kovredja i ciji komentari se ticu naroda. U kontekstu ovoga primirije na koje se pozivate je samo relativna stvar , Iz razloga sto kada mi iskopate oko vase izvinjenje mi malo sta znaci .A vi ste to radili koristeci ovaj forum u te svrhe svo vreme, bez mogucnosti da mi odgovorimo na te napade.Sto se tice MZ, dali ste vi gospodo upuceni kako je smenjena prosla MZ. Ko od maca zivi od maca ce i umreti ( ili nicija nije gorela do zore). Ja licno nisam u mogucnosti da budem u narednoj MZ zato sto nisam tamo ali to mi i nije namera. Svako ima pravo da brani svoj stav kako vi tako i ja i ne vidim sta je tu problematicno .
Pozdrav svima od Rudolf Valentina
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin

By Euronews @ 17. mart 2006 21:42 Delete

Doktore, previse si transparentan da bi se i dalje krio iza nekakvog slavnog mrtvaca poput Rudolfa_Valentina.

Kazes, da ti ovde branis svakoga koga mi napadamo,... dali si se nekad preupitao dali su ti isti mozda u pravu ili ih branis sto su ti podobni.

Navodis da vas u realnosti ima vise nego li na samom sajtu, pa neznam mozda, ali cisto sumnjam da vas je vise od cetrdeset,. Ako vas je uopste toliko..??

Sto se tice ovog foruma,.. vec drugi put tvrdis da ti je uskracena mogucnost da iskazes svoje neistine i lazi.
Nisam te razumeo sta time hoces da kazes, jel koliko ja vidim, ti ovde non-stop visis i za razliku od nas nista ti nije uskraceno, niti ti ovde neko brise komentare kao sto ni nase niko ne brise.

Ti Doktore, opet neznas sta pricas...????

Sto se tice MZ. mi smo gospodine Doktore veoma dobro upuceni u svaka desavanja i vase prljave radnje.
Dobro nam je poznato da vi, (ti i tvoji R...... ) svaki problem resavate na silu, nasilnicki uz ogromne pretnje i pritiske, koje na kraju zamalo zavrsavaju i fizickim obracunima.
Na srecu nije se jos nista desilo, jer bi ti se tek onda pruzila mogucnost, da na robiji dokrajcis tvoju pre 14 godina zapocetu skolu.
Ovde navodis... da (ko od maca zivi od njega i umire), mozda je tako, ja se time ne bavim pa i neznam.
Ali ako avde neko zivi od maca to ste upravo vi, ti i tvoja druzina, pa zato ni tebi (nece goreti do zore),.. dobro ovo upamti jer ovo su tvoje reci.

To, da ti nisi u mogucnosti da budes u sledecoj MZ. samo je jos jedna od tvojih gnusnih neistina kojima se sluzis.
Ti ni do sada nisi hteo da vladas na nacin kako se vlada iako si imao tu mogucnost, vec si vladao podmuklo iz senke zato te vise niko ni ne podrzava, niti te iko vise i ceni.
Zavrsio si doktore karijeru .... i da znas, imam ja i pametnijih poslova od ovog prepucavanja ovde sa tobom, i zato bih te zamolio da vise ne dajes komentare na ovu temu, jer nisi vise interesantan.

Cao Doktore,.... ako si Doktor???....to samo ti znas.......
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin

Euronews @ 18. mart 2006 0:47 Delete

Mis mo tebi Doktore sve rekli.. ali ti izgleda nista ne razumes !!?? Mi ne prepricavamo dva puta istu pricu .....Ako ti nesto nije jasno procitaj ponovo sve od pocetka... sto si ti uporan i tvrdoglav...
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin

PočaljiNaslov: Re: Kopija sa Batinac.com-a .... 13. mart 2006 Sokantno !? Cuvajte se Z... (sto ne govori istinu)   Ned Mar 15, 2009 3:42 am

Nenad @ 18. mart 2006 11:06 Delete

Rudolfe.... posle svih ovih komentara , se moze zakljuciti da je tvoj nivo ispod svakog nivoa , i da ti je u globusu i to malo sto si imao izvetrelo , ostala je jedna prazna supljina sto se ne moze nadoknaditi do penzije .
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Kopija sa Batinac.com-a .... 13. mart 2006 Sokantno !? Cuvajte se Z... (sto ne govori istinu)   

Nazad na vrh Ići dole

Kopija sa Batinac.com-a .... 13. mart 2006 Sokantno !? Cuvajte se Z... (sto ne govori istinu)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Sve Kategorije :: Sve Novosti Sela-
Skoči na: