Novosti Sela

PrijemPrijem  Novosti selaNovosti sela  KalendarKalendar  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  Lista članovaLista članova  Korisničke grupeKorisničke grupe  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Zadnje teme
» Pitanje za Presednika Opstine ?
Pon Mar 16, 2009 1:21 am od Admin

» Pusta Batinacka Nova Godina
Pon Mar 16, 2009 1:19 am od Admin

» PC Servis - Deki
Pon Mar 16, 2009 1:17 am od Admin

» Slike mestana
Pon Mar 16, 2009 1:15 am od Admin

» Rodoslovi sela Batinca .. Obavestenje !!!!
Pon Mar 16, 2009 1:14 am od Admin

» Dokaz iz 2005 godine, na osnovu kojeg je postavljena Digitalna centrala
Pon Mar 16, 2009 1:12 am od Admin

» Demonstracija u Svajcarskoj
Pon Mar 16, 2009 1:08 am od Admin

» Veciti stazista zavrsio u Dezurnoj sluzbi ???
Pon Mar 16, 2009 1:06 am od Admin

» DOKLE DA SELOM VLADA BANDA I STA JE SA SKOLOM ?
Pon Mar 16, 2009 1:05 am od Admin

Partneri

ImageChef.com - Custom comment codes for MySpace, Hi5, Friendster and more

Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Delite | 

Kopija - Batinac.com ..... Tandem snova - (ne govori istinu) i (nije pismen)

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin

Broj poruka : 272
Datum upisa : 15.02.2009

PočaljiNaslov: Kopija - Batinac.com ..... Tandem snova - (ne govori istinu) i (nije pismen)   Ned Mar 15, 2009 3:47 am

By Columbo @ 13:10 :: 537 Views :: 14 Comments ::

Zamislite ??? Kandidati za novu Mesnu zajednicu su:

Zika (sto ne govori istinu) i Luca (koji nije pismen).

Nezvanicno saznajem, da Zika i Luca idu po selu i skupljaju potpise,
kako bi se kandidovali za novu Mesnu zajednicu.
Podsecam vas, da je to isti onaj Zika koji tuzaka penzionere po Svajcarskoj ... grehota je, i tuzno zar ne ??

Zar je njemu neko nesto oteo da bi se tako ponasao, i dali misli, da je i on sam Svajcarski penzioner i da moze isto tako da prodje ?? Neka se srami samog sebe ....

Mozda i nebi bio neki problem da se kandiduje, da je kako je ranije obecao prestao da la.. , ali kako vidim nije, tj. i dalje (ne govori istinu) sto sta, sad la.. jos vise ... a i po selu i dalje prica, kako ce navodno sve penzionere da tuzi ...

Naravno, dok mu neko ne polomi sve koske, sto mu i nebi bilo prvi put, jer da toga nije bilo, nebi ni kriv isao, a ni penziju dobio ??

Sto se tice ovog drugog, tj. naseg Lucu, pa mozda bi i mogao da bude presednik ali mu pismenost i nije bas jaca strana. Ima covek tek cetiri razreda skole, a ni to ne bi uspeo da u njegovo vreme nije postajala takozvana vecernja skola.

Medjutim, mozda ce da se snadje jer je veliki govornik, sve taj zna, ima Luca jezik poput Senjanske pruge.

To naravno znaju mnogi , jer je na svim svadbama, slavama i pomanama uvek bio glavni i izigravao najpametnijeg .... ama razume se covek u sve, nema sta .....

Doduse, srpski mu je malo problem, a i matematika mu nije bas najbolje naklonjena ali kako sam kaze, uzece Belovaru za savetnika, pa ce nekako uspeti da ostvare dugo zeljeni cilj ... sta bi selo bez njih, a oni bez Belovare ??

Najzad saznajem, da bi Belovari za uzvrat dali mesto na kome bi i on sam najvise voleo da se nadje ... Presednik ekoloskog drustva ... posto on ima najsredjenije dvoriste u selu ??

Nema sta, tandem snova ... Pozdrav - vas cika Columbo ...

Poslednji put izmenio Admin dana Ned Mar 15, 2009 10:50 pm, izmenio ukupno 3 puta
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://batinac.forumieren.com
Admin
Admin

PočaljiNaslov: Re: Kopija - Batinac.com ..... Tandem snova - (ne govori istinu) i (nije pismen)   Ned Mar 15, 2009 3:47 am

By Batincanin @ 22. mart 2006 12:24 Delete

Bravo kolumbo.........u pravu si !!!! Stvarno je ovaj Luca slab s matematikom. Nikako covek ne moze da ukapira po kojoj je matematickoj formuli Vidojko platio Janku Pasuljanovicu za "ONOLIKI URADJEN POSAO"
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin

PočaljiNaslov: Re: Kopija - Batinac.com ..... Tandem snova - (ne govori istinu) i (nije pismen)   Ned Mar 15, 2009 3:47 am

By Euronews @ 22. mart 2006 13:48 Delete

U pravu si Columbo .... i jedan i drugi su negativci broj 1 u selo.
Sto se ovog prvog tice ... necu ni da ga komentarisem jer je najgora vrsta danasnjice.
A ovaj drugi je po svemu sudeci gori od ovog prvog, jer pored toga sto je nepismen (sto je apsolutno i tacno), on je i veliki lazov (svetske klase).

Hocu jos da pozdravim ovog Batincanina, koji ovde spominje nekakvu Lucinu matematiku.

Nije mi jasno sta je ovim hteo da kaze i koga brani, ali sam i ja nesto cuo povodom toga da su navodno bili kod tog Janka i trazili nekakvu dokumentaciju, kako bi navodno tuzili Vidojka za proneveru para .....

Budale su to teske .. neznam po kojoj osnovi nameravaju oni da tuze Vidojka.

Kao prvo, koliko ja znam i kako sam cuo, isti ti nisu ni dinara dali za ciscenje tog puta.
Trebali bi da se srame svojih postupka, jer im je covek ocistio ono ruglo, i ne samo njima vec svima nama, a i gotovo 2 meseca gubio svoje dragoceno vreme cisteci nase puteve da bi ga lazovi opanjkavali i tuzili.
Znaju oni vrlo dobro da je Vidojko posten covek, ali im tesko to pada da priznaju, jer ih je ovaj tuzio naravno u ime MZ zbog sece katanca kod doma.
Pa bi sad da mu se po svaku cenu revansiraju i traze razlog da i oni njega tuze.
Napravili su onoliki teatar da je navodno Vidojko i njivu kupio od tih para, pa koliko bre ljudi kosta ta njiva ??... i koliko je on para sakupio, a dali mozda neko misli da je onaj ULT skoro 2 meseca radio gratis.
SRAMOTA DA VECA NE MOZE DA BUDE ... pa sto se te dve propalice ne udruzise, pa da nam oni da nam ociste put.
Sram ih bilo, da su bar neki ljudi pa ajde ....
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin

PočaljiNaslov: Re: Kopija - Batinac.com ..... Tandem snova - (ne govori istinu) i (nije pismen)   Ned Mar 15, 2009 3:48 am

By Dzoni Al capone @ 22. mart 2006 18:27 Delete

Postovani mestani evo i mene posle krace pauze a ujedno bih da se zahvalim Columbu na novoj temi koja mi se cini dosta interesantna.
Sto se tice prosle teme, hteo bih samo da dodam da su se pojedinci toliko udaljili od iste, da smo na kraju pominjali i crveni nosic i glumce ,deda mraza, i raznorazne mrtvake sto nema veze sa onim sto je u samom naslovu teme.
Zeleo bih jos da vas zamolim da ako budete komentarisali moje izlaganje da me ne uporedjujete sa nekim mrtvacima i da se navodno pitate dali sam ziv ili ne, posto cim pisem znaci da jesam.
Pre svega bih hteo da kazem par reci o Z... koji ne govori istinu, mislim da nas je i ovog puta slagao iako se kune naokolo, i da mu ubuduce ne uzimamo vise u obzir ono sto kaze, jer tesko se odvici od lazi bez adekvatne terapije, zato sto covek ima dugacak (LAZNI STAZ) a najbolji lek za to je (TERAPIJA MOTKA).
Sto se tice za lucu, ako je to taj sto ja mislim nemojte ni njemu da uzimate u obzir ono sto prica, jer to ne prica on vec Sisa tj.flasa. Posle litra vina covek dobije inspiraciju, (SAMINCA VORBI) a tek kad popije jos jedan litar onda vise ni sam sebe ne razume i sta je hteo da kaze.
Kada ste vec pomenuli macu (BELOVARU) njega podrzavam u podpunosti, i njegovu kandidaturu za MINISTRA EKOLOGIJE i jos bih predlozio da ga izglasamo i za glavnog HIGIJENICARA u selu. Covek nam je svojim dugogodisnjim primerom pokazao da je po tom pitanju u samom vrhu a tek nacin njegovog ekoloskog zivota (DOTAKNI PRIRODU, tj. KOPRIVU) treba svima nama da bude kao uzor, kako treba ziveti prirodno. Pored takvog elitnog vrha i rukovodstva naseg sela nama je zagarantovana srecnija i lepsa buducnost.
Nemojte se iznenaditi kada za par godina budu dosli kod nas turisti iz cele evrope pa cak i iz celog sveta. Glavna atrakcija je setanje po govnima i sveze pustanoj mokraci a pri tome udisati zdrav i cist ekoloski vazduh. A najveci hit je pecanje kod mosta (ALU DIMCA) praznih flasa, pampersa i raznoraznog smeca uz prisustvo ministra za ekologiju koji ce na svakom upecanom suveniru staviti svoj cenjeni autogram. Posle toga bi se prezadovoljni turisti vratili svojim kucama i jos dugo dugo pricali o nama kao najzdravijoj ekoloskoj sredini u celoj evropi pa mozda i nesto sire.
Naravno ni mi nebismo krili nasu srecu i zadovoljstvo sto smo napokon uspeli i time bili bezkrajno ponosni jer (CIME SE PAMETAN STIDI, LUD SE PONOSI).

Srdacan pozdrav svim nasim mestanima (CISTOCA JE POLA ZDRAVLJA).......
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin

PočaljiNaslov: Re: Kopija - Batinac.com ..... Tandem snova - (ne govori istinu) i (nije pismen)   Ned Mar 15, 2009 3:48 am

By Tajan[S]tvenI @ 22. mart 2006 18:36 Delete

Bog vam pomogo!

Gde nadjeste ove pametnjakovce od tolikih mestana naseg sela, sve lud do ludjeg.
Nebi da komentarisem, jer imam i preca posla samo dajem predlog; da se kandidati za presednika MZ izjasne sta ce dobro doneti selu i sta ce izmeniti - posle pobede da se potpise ugovor koji ce biti u opstini overen - ako se ne ispuni obecanje za ograniceno vreme, menja se smesta presednik!!!

Zivi bili - veliki porasli
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin

By Vlaski_ dzek @ 22. mart 2006 19:35 Delete

Pre svega pozdrav svima ...

Ljudi moji pa ovo je za svaku osudu, nije valjda da je tacno to sto prica ovaj Zika, (mislim na proslu temu za ono tuzakanje).
On stvarno mnogo laze ali ako je ovo uradio, njemu bi bolje bilo, da sam uzme prut na rame i ode za Nis, (mislim da je tamo najbezbedniji) da nebi drugi to uradili ...
A sto se tice MZ, pa ja stvarno neznam kako ovi isti koji su izvrsili kriminalni delikt kod doma, mogu da se kandiduju ? Nije mi jasno kako to narod odobrava ili mozda to oni samoinicijativno rade ...
Ne vidim razloga da je sadasnja MZ morala da ode, ali kako vidim i cujem ovi nadolazeci se bore i rukama i nogama nebi li se dokopali te vlasti.

Ja licno sam uvek bio za svaku akciju i uvek u svemu ucestvovao, ali ovi sto sad dolaze, moj dinar nikad nece da vide ... Ovde je, sada vec svako moze da vidi, samo interes u pitanju ....
Na ovom nasem sajtu sam prvi put, bice me naravno ubuduce jos ... Cao svima
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin

PočaljiNaslov: Re: Kopija - Batinac.com ..... Tandem snova - (ne govori istinu) i (nije pismen)   Ned Mar 15, 2009 3:49 am

By KRON.(B).MENU @ 22. mart 2006 21:57 Delete

Cao svima...

Vidim da pored ovog Ziku la..va imamo jos jednog kandidata za MZ.

Nije mi samo jasno, na kog Lucu mislite,... jel to mozda onaj Luca iznad Zike la..va.
Ja licno mislim da je taj, jer drugog Lucu mi u selo nemamo , i to jos ovakvog nepismenog, a i sa flasom u ruci ...
Pozdrav svima ...
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin

PočaljiNaslov: Re: Kopija - Batinac.com ..... Tandem snova - (ne govori istinu) i (nije pismen)   Ned Mar 15, 2009 3:49 am

By Viorel @ 24. mart 2006 23:28 Delete

Ovaj Zika nije normalan ....

I ovako ga niko u selu ni zasta ne smatra, neznam samo zasto se toliko okomio na ove neduzne ljude.
Citam komentare, i pitam se dali ovi penzioneri imaju sinove ili zetove, kako bi ovom BEDNOM LESINARU neko mogao da stane na put i da mu zavrne siju, da vise ne laje po selu.

Ovo sto prica je stvarno tacno i mnogi mogu da potvrde, kako Zika ide po selu i hvali se da ima da tuzi jos bar 150 penzionera.
I zamislite nije to sve ..... hvali se on navodno kako njemu niko nista ne moze, jer je policija njegova od Cuprije do Beograda.

Dali on stvarno misli da je nedodirljiv, i kako uopste sme da mesa policiju ili mozda suruje sa pojedincima iz policije.

Nama ovde sto pisemo komentare, nikada nije tesko da policiji napisemo jedno pismo i kazemo im, kako se Zika hvali da mu oni pomazu oko njegovih prljavih poslova.
Ja bih Ziki savetovao da se mane takvih poslova, kako na kraju nebi stvarno imao problema, jer ni mi nismo mutavi .....

A ovaj LUCA je bas taj iznad ZIKE, i osim sto je tacno da je nepismen i da ne moze bez flase, ni on kao ni Zika nikakav nije niti ga iko selu za nesto racuna.
Naravno da ni njega niko ne racuna, jer je neradnik, i normalno je da mu smeta svako ko je bolji i napredniji od njega.

Mnogo je njemu 100% zaposlenje jer ne moze bez flase, pa bih mu predlozio da umesto da se gura ne mestu presednika MZ, preuzme sezonsku funkciju da cuva vinograde.

Kako je ruzan,... garantujem da ni jedno zrno grozdja ne bi falilo, strasilo da vece nema.

Zamislite na kraju bi mao cime i da se okiseli.!?
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin

PočaljiNaslov: Re: Kopija - Batinac.com ..... Tandem snova - (ne govori istinu) i (nije pismen)   Ned Mar 15, 2009 3:50 am

By Batincanin @ 26. mart 2006 21:42 Delete

Ovaj sajt me sve vise podseca na PARADU BUDALA.....Zato predlazem da ga preimenujete----nazovite ga BUDALE.com I onako je ovde svaka druga rec laz.Izgleda da je neko od ove kalakurdije sa sajta preuzeo zastavicu od Z... Kaze: tuzio Z... 150 penzionera.......Ma nemoj... Prijavio je samo jednog----malog V......(onog sto stalno svrbi prazna glava). A sto se tice Lucine lepote no koment On je za malog V......---------DON ZUAN
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin

PočaljiNaslov: Re: Kopija - Batinac.com ..... Tandem snova - (ne govori istinu) i (nije pismen)   Ned Mar 15, 2009 3:50 am

By Vlaski_ dzek @ 27. mart 2006 0:04 Delete
Ako je neko ovde budala koja paradira, onda si ti najveca, prostaku jedan, i gde si ti video da je neko rekao da je Zika tuzio 150 penzionera.

Zika jeste ide po selu i tvrdi da ce to naravno i da uradi, ali jos se nije dokazalo da jeste (na njegovu srecu jer ce da ga oguli narod), i ako on laje na sva usta.
Sto se tice toga, da je po tebi neko tuzio nekog malog V.... mislim, da si onda mislio na Vidojka, to si upravo dobro ucinio jer cu istog momenta da predlazem Sasi da te preko .... Ip adresse ... nadje pa mu to isto kazi u lice, pa vidi kako ces kada budeo doznao ko si.
Kako budala paradira kroz ovaj sajt, ne misleci pritom kako lako moze da se izda, si ti najbolji primer.
Izdao si se,... jer si bas taj sto prepisujes drugima (BUDALA) i to teska.
Sajt, na kome ti upravo jedva sastavljes dve recenice je samo da znas ... www.batinac.com, a taj drugi com. bi mogao i sam da napravis, mada budale poput tebe to neznaju da prave.

Pa ako vec znas da je Zika tuzio Vidojka, verovatno znas i koji je sledeci na redu,... inbecilu.
Namerno te vredjam prostaku .... javi se pa kazi to ljudima u lice, ako vec znas ko koga tuzi i da si verni sluga tvom Ziletu, pa pritom i pomazes u prljavim poslovima u kojima si verovatno i ti umesan.

Sto se LUCE tice ...PA PRAVI JE DON ZUAN MADA TEK KADA SE OKISELI I POCRVENI OD KISELINE.
Pijandura da vece nema, a kad pocrveni u obraze posle praznjenja onih flasa, onda mu ona surla izadje na povrsinu i dobije pravu sliku i izgled kojim dokazuje od cega je postao covek.

DON ZUAN, je on mozda za tebe kretenu, jer verovatno licis na njega, ili se kiselis kao i on pa ga zato i branis.
Ili ti je neko iz familije, pa mozda cak i otac.

Dobro razmisli pre nego otvoris usta, jer za razliku od Zke koji cuti, ti se polako i sigurno izdajes.
Zar stvarno mislis da tvoj identitet ne moze da se nadje ..... ???
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin

By KRON.(B).MENU @ 27. mart 2006 0:25 Delete

Posto citam ovaj tvij comentar zakljucio sam jedno.
Veca budala od tebe nema u to vase selo.
Asto se tice tog V...malog spustio vam ga do kraja.
Da se nemozete oporavite za naredni 30 godine.I cuo sam da izlazi iz MZ ... Batinac .

Ali ipak SKOLU, u taj Batinac on i onaj njegov saradnik uskoro pocinju.
Da nisu oni dvoje i njihovi SINOVI da nisu trcali nikad Skolu vase selo nebi imalo.
I takodje najvise i pare dali , i takodje hvala ovi par domacinstva sto dali pare .
Inace vase selo nebi videlo SKOLU za 100 godine novu.
Kazi ti batincanine posto si toliko pametan u vase selo u zadnje 20 godina svako ko usu u MZ samo krali zajedno sa onu PASANDIRKU.
Ova sadasnja MZ bar ocistise ono vase ruglo pored puta Batinac-Cuprija i zato ovi vam smetaju.
Kako sam cuo da vam opet sin od onu PASANDIRKU as 20 god lopovskog radnog staza kandiduje za PRESEDNIKA MZ .
Opet gledate neku kalakurdiju u MZ da imate.
Sram da vam bude tek sam vido vi BATINCANI da ste nikakvi .
Kad vam potrebni oni sto lazu kao Z...sto laze i kao ove lopurde na vlast u MZ.
I kao sto onaj ZIKA...STO NEPRICA ISTINU skuplja potpise protiv rente na gradjevinsko zemliste taj teska budala on kaze da ce ici i do Beograda protiv toga to ljudi i u nase selo ST doslo.

On laze i svoje rodjene u kuci a kamoli narod.

Dali znate taj Zika koliko naroda sjebo dok bio u wintetchui dok navodno imao firmu to samo bog zna i pojedinci sto im je duzan ostao.
I vam obecava kako da vam skini tu rentu njemu samo budale mogu da veruju.
I za kraj mogu da vam kazem gledajte koga birate u MZ .. jer u vase selo koliko sam cuo opet LOPOVI I LAZOVI I NEPISMENI SE VRACAJU U MZ .. VASEG SELA.
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin

PočaljiNaslov: Re: Kopija - Batinac.com ..... Tandem snova - (ne govori istinu) i (nije pismen)   Ned Mar 15, 2009 3:51 am

By Euronews @ 27. mart 2006 0:37 Delete

Licemeru jedan i ti si mi neki Batincanin ..........

Smesta bih ti predlozio da promenis nick jer ga ti licno i nisi dostojan, mada sto bi ti to uradio, i ovako cu reci Saletu da te izbrse odavde.
Jer kako ti ovde tvrdis, mi smo svi budale koje paradiraju, a jos i tvrdis kako znas ko koga tuzi po selu, i da si i sam u tom poslu jer uostalom ne bi ovde iznosio ovo sto jesi.

Buvaro ---- jedna kako to da neznas da se ponasas i ogranicis na nekoga ko ti smeta, nego nas ovde sve nazivas budalama.

Apelujem na Sasu, Nenada i The Boss-a, da ovoga ovde smesta iskljuce i vise mu ne daju prilaz sajtu, pa neka sam napravi svoj na kome ce paradirati .... lazovi, lopovi, neradnici i ostala gamad.

Sto se tice V...... lepote pa on je covek za Lucu Tom Cruise.
Ne moze Luca vodu da mu nosi, pametniji je bar za dva puta vise sto svako pametan moze i da vidi, a i bar je trezan ako nista drugo.

Ah, jos nesto, bolji je i domacin od njega uvek je i bio. To nekome smeta pa ga sada ogovara ali ne brinite ima i on svoje pristalice da ga brane .....

Cao BUDALETINO glupa ---
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin

PočaljiNaslov: Re: Kopija - Batinac.com ..... Tandem snova - (ne govori istinu) i (nije pismen)   Ned Mar 15, 2009 3:51 am

By aladin @ 27. mart 2006 17:00 Delete

Ljudi ne mogu da verujem da ste ko neka mala deca pa se tuzakate.Dajte promenite nesto u ovom selu da se to vidi i slozite se vec jednom.Batalite rekla kazala i radite na nestom konkretnim jer svi vi zivite ili cete se vratiti da zivite ovde.Pozdrav svima i dajte malo sloge dosta je bilo prepucavanja.
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin

By Nenad @ 27. mart 2006 18:53 Delete

Dajte ljudi vec jednom batalite to tuzakanje i tracaranje.
Kao sto i (aladin) vam ireko stramota stvarno.
Pisite nesto pametnije bolje bi bilo od ovih gluposti.

Pozdrav svima i shvatite ovo za ozbilno .
Hvala na razumevanju. N.Nenad...
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin

PočaljiNaslov: Re: Kopija - Batinac.com ..... Tandem snova - (ne govori istinu) i (nije pismen)   Ned Mar 15, 2009 3:52 am

By JaSmIn @ 28. mart 2006 7:26 Delete

Dajte ljudi nemojte toliko da se vredjate i pisete svasta na ovom sajtu. Ovaj sajt ne otvaraju samo ljudi iz Batinca vec iz svih krajevapa mislim da je ruzno da se tako pise. Sta ce misliti o nama vlasima. I digli ste toliko veliku frku oko presednika kao da se bira presednik Srbije i Crne Gore. Presednici se uvek menjaju ako nevalja jedan doci ce drugi i tako redom dok ne dodje onaj pravi. Mozda ovaj moj komentar nece ni stici na sajtu ali ja se iskreno nadam da ce ubuduce da se ovde promene teme i da ce se pisati o lepoti naseg kraja. Pozdrav za sve posetioce ovog sajta.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Kopija - Batinac.com ..... Tandem snova - (ne govori istinu) i (nije pismen)   

Nazad na vrh Ići dole

Kopija - Batinac.com ..... Tandem snova - (ne govori istinu) i (nije pismen)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Sve Kategorije :: Sve Novosti Sela-
Skoči na: