Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novosti Sela
 
PrijemPrijem  Novosti selaNovosti sela  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Zadnje teme
» Pitanje za Presednika Opstine ?
Kopija - Batinac.com ...  Sokantna vest Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:21 am od Admin

» Pusta Batinacka Nova Godina
Kopija - Batinac.com ...  Sokantna vest Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:19 am od Admin

» PC Servis - Deki
Kopija - Batinac.com ...  Sokantna vest Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:17 am od Admin

» Slike mestana
Kopija - Batinac.com ...  Sokantna vest Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:15 am od Admin

» Rodoslovi sela Batinca .. Obavestenje !!!!
Kopija - Batinac.com ...  Sokantna vest Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:14 am od Admin

» Dokaz iz 2005 godine, na osnovu kojeg je postavljena Digitalna centrala
Kopija - Batinac.com ...  Sokantna vest Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:12 am od Admin

» Demonstracija u Svajcarskoj
Kopija - Batinac.com ...  Sokantna vest Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:08 am od Admin

» Veciti stazista zavrsio u Dezurnoj sluzbi ???
Kopija - Batinac.com ...  Sokantna vest Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:06 am od Admin

» DOKLE DA SELOM VLADA BANDA I STA JE SA SKOLOM ?
Kopija - Batinac.com ...  Sokantna vest Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:05 am od Admin

Partneri
 
 
ImageChef.com - Custom comment codes for MySpace, Hi5, Friendster and more
 
Traži
 
 

Rezultati od :
 
Rechercher Napredna potraga

 

 Kopija - Batinac.com ... Sokantna vest

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin



Broj poruka : 272
Datum upisa : 15.02.2009

Kopija - Batinac.com ...  Sokantna vest Empty
PočaljiNaslov: Kopija - Batinac.com ... Sokantna vest   Kopija - Batinac.com ...  Sokantna vest Icon_minitimeNed Mar 15, 2009 4:01 am

By Evropljanin @ 23:09 :: 359 Views :: 7 Comments ::
Zdravo svima !!!


Katastrofa, da vece nema !!!

Kako iz poverljivih izvora saznajem, da osoba koja se krije iza sledecih nikova,
je u stvari jedna te ista osoba, koja koristi anonimnost nika da bi izvredjao najmanje pola sela.

Data osoba se krije iza sledecih nikova:

Ali-baba, Columbo, Rudolf_Valentino, Dark_Devil, Globus, (tu se pojavljuje kao dama) i na kraju Vlaski_Princ.

Ja bih preporucio Ali-babi, tj. Vlaskom Princu bolje reci Dvorskoj ludi, da se ponovo vrati u prvi razred Osnovne skole, i da pocne da uci Azbuku odnosno slovo "R" zato sto je veovatno bio odsutan na casu kada se to ucilo.

Slusajuci kako drzi govor, do suza sam se nasmejao, i da sam na njegovom mestu usta vise nikad u zivotu ne bih otvorio.

Kazi ciki brzo: RIBA RIBI GRIZE REP, a ti meni K ... c.

Pomenuta osoba koristi sve moguce trikove, da bi sakupljao politicke poene, a sa krajnjim ciljem postati predsednik Mesne zajednice sela Batinca.

Covek smatra sebe toliko pametnim, da daje sebi za pravo, da do te mere izvredja Ziku kako on kaze (onaj sto ne govori istinu), krijuci se pod nikom Columbo.

Takodje kao Dark_Devil, je na najgori moguci nacin izvredjao Jordanu Stefanovic, i celu njenu porodicu.

Javljajuci se kao Dama, pod nikom Globus, daje sebi za pravo da izvredja 70% stanovnika naseg sela, koji se nalaze na privremenom radu, nazivajuci ih dzabalebarosima, neradnicima najgore vrste koji zive od raznih socijalnih institucija u zapadnoevropskim drzavama.

Isto tako vas podsecam, da je na zadnjem i nezabelezenom skandalu, na sajtu Batinac.com-a, gde se pojavljuje kao Vlaski _Princ i iz neznanja ili besa, sto nezna ko se krije iza nika Euronews, toliko izvredjao N.Kerica, ni krivog ni duznog, pa su zbog toga na kraju pale teske reci, uvrede, psovke i pretnje, da su administratori sajta, morali da ugase skoro 20 komentara.

Da li vi mislite, da je ovakva kvarna osoba dostojna da bude predsednik saveta M.Z. upravo onih ljudi, koje je on i sam, u svom nedavnom komentaru, gde se pojavljuje kao Ali-baba, okarakterisao kao njegove verne sluge, odnosno 40 razbojnika ???

Sve je to radio da bi u stvari prikrivao svoje pravo lice, a celu krivicu svalio na sada vec bivsi savet M.Z. naseg sela.

Predlazem da mu se izglasa nepoverenje, zato sto kao takav nije dostojan svoje funkcije, i da pored toga sto zamislja da je Vlaski_Princ, ne verujem da je vlaski narod toliko glup, da nije provalio, da se iza laznog Princa krije samo licni interes.

Sam je sebi nadenuo ime Ali-baba ali mu predlazem da se sledeci put prekrsti u "Vuka Brankovica 21. veka". !!!!??


Poslednji put izmenio Admin dana Ned Mar 15, 2009 10:45 pm, izmenio ukupno 7 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://batinac.forumieren.com
Admin
Admin



Broj poruka : 272
Datum upisa : 15.02.2009

Kopija - Batinac.com ...  Sokantna vest Empty
PočaljiNaslov: Re: Kopija - Batinac.com ... Sokantna vest   Kopija - Batinac.com ...  Sokantna vest Icon_minitimeNed Mar 15, 2009 4:02 am

By no46 @ 9. april 2006 7:23 Delete

cao
nemate pametnija posla
Nazad na vrh Ići dole
https://batinac.forumieren.com
Admin
Admin



Broj poruka : 272
Datum upisa : 15.02.2009

Kopija - Batinac.com ...  Sokantna vest Empty
PočaljiNaslov: Re: Kopija - Batinac.com ... Sokantna vest   Kopija - Batinac.com ...  Sokantna vest Icon_minitimeNed Mar 15, 2009 4:02 am

By Euronews @ 9. april 2006 17:55 Delete

Licno nisam nikome naklonjen, niti sam sa nekim odavde u dosluhu ali hocu da kazem, da uporedjujuci komentare, sasvim je logicno da se radi o istoj osobi koja vredja sve sto stigne.

Mislim da je Dark_Devil neutralac koji kako je i sam izjavio, nema veze sa ovim ovde.
Sto se tice Ali-babe budala je to teska, i sto bi rekao Dark_Devil, negativac br. 1 u selo.

Da se Ali-baba koristi sa vise nikova mislim da je tacno ... pogledajte na sindikaciju, cak mu stoji i puno ime i prezime,.. dakle nije bas toliko pametan kako sam za sebe tvrdi, jer sudeci po ovome bas i nije bio vest da sebi prikrije nik.

Mislim da Ali-baba, Euronewsa nemoze ni da smisli, od kada sam mu dao adekvatan odgovor oko onog Niskog Magarca ako se secate.

Sta ce covek mora i on da se brani, kad ga niko ne voli, on sebi registruje par nikova pa se svadja sam sa sobom i zavadi pola sela ,,,,ali kako on to i sam voli da kaze ...NIKOM NIJE GORELA DO ZORE.

E pa ovoga puta nije ni njemu ... Otkrili su ga ljudi... e pa ako je ovo tacno svaka cast .... Cao svima ....
Nazad na vrh Ići dole
https://batinac.forumieren.com
Admin
Admin



Broj poruka : 272
Datum upisa : 15.02.2009

Kopija - Batinac.com ...  Sokantna vest Empty
PočaljiNaslov: Re: Kopija - Batinac.com ... Sokantna vest   Kopija - Batinac.com ...  Sokantna vest Icon_minitimeNed Mar 15, 2009 4:02 am

By Euronews @ 9. april 2006 18:13 Delete

Ja sam malo zaboravan pa se gotovo uvek javljam sa po dva komentara, ali sta cu takav mi je Horoskop...

Samo sam hteo da prekomentarisem ovo zadnje da je Ali-baba stvarno "Vuk Brankovic".

Ovo sam zakljucio po tome da je on, i pre ovoga bio na vlasti, pa je izdao citavo bivse rukovodstvo zato sto nije i licno bio predsednik, vec samo clan, sto mu se naravno uopste nije svidelo.

Nije mu se svidelo, jer nije mogao da radi sta njemu odgovara. i jer su ostali bili posteniji, pa su vise gledali za selo, nego kako ce njemu udovoljiti da dobije ono sto zeli,....Ambulantu u selu i to za badava....
Krajnji cilj mu je i to da istera Slavka iz Mesne kancalarije, kako bi zaposlio svoju zenu i tako najzad bili blizi, kako bi mogli cesce da se vole.

Izdace nas "Ali-baba Brankovic" i sadasnje rukovodstvo budite sigurni u to ......

Cao svima ....
Nazad na vrh Ići dole
https://batinac.forumieren.com
Admin
Admin



Broj poruka : 272
Datum upisa : 15.02.2009

Kopija - Batinac.com ...  Sokantna vest Empty
PočaljiNaslov: Re: Kopija - Batinac.com ... Sokantna vest   Kopija - Batinac.com ...  Sokantna vest Icon_minitimeNed Mar 15, 2009 4:02 am

By Viorel @ 14. april 2006 21:10 Delete

JELI MOMCI ??

Ne odgovori vam ovaj Ali-baba, kada ce da ocisti, kako rekoste onaj grdan pampers iz potoka ????

Sram ga bilo ...................
Nazad na vrh Ići dole
https://batinac.forumieren.com
Admin
Admin



Broj poruka : 272
Datum upisa : 15.02.2009

Kopija - Batinac.com ...  Sokantna vest Empty
PočaljiNaslov: Re: Kopija - Batinac.com ... Sokantna vest   Kopija - Batinac.com ...  Sokantna vest Icon_minitimeNed Mar 15, 2009 4:03 am

By Vlaski_ dzek @ 14. april 2006 21:38 Delete

Tesko brate ,, dok ne istera mandat ima da se gusimo u govnima i smecu.

Imamo sjajnu buducnost sa ovima sto su se sami izabrali falsifikujuci toliko potpisa prilikom kandidature.
Nazad na vrh Ići dole
https://batinac.forumieren.com
Admin
Admin



Broj poruka : 272
Datum upisa : 15.02.2009

Kopija - Batinac.com ...  Sokantna vest Empty
PočaljiNaslov: Re: Kopija - Batinac.com ... Sokantna vest   Kopija - Batinac.com ...  Sokantna vest Icon_minitimeNed Mar 15, 2009 4:03 am

By Sasa @ 17. april 2006 16:46 Delete

Sto stalno krijete ime ko je upste taj Ali-baba? Ja sam u zabacenom kraju pa neznam sta se desava kod nas u selu.
Nazad na vrh Ići dole
https://batinac.forumieren.com
Admin
Admin



Broj poruka : 272
Datum upisa : 15.02.2009

Kopija - Batinac.com ...  Sokantna vest Empty
PočaljiNaslov: Re: Kopija - Batinac.com ... Sokantna vest   Kopija - Batinac.com ...  Sokantna vest Icon_minitimeNed Mar 15, 2009 4:03 am

By Viorel @ 17. april 2006 17:48 Delete

A gde si ti to u zabacenom kraju kazi bar koja je drzava.
Ali-baba ... zovu Sasu Pistoljevic !!?? Kazu da se sam tako nadenuo, pa nema razloga da se krijemo kada ga zovemo tim imenom.
Nazad na vrh Ići dole
https://batinac.forumieren.com
Sponsored content





Kopija - Batinac.com ...  Sokantna vest Empty
PočaljiNaslov: Re: Kopija - Batinac.com ... Sokantna vest   Kopija - Batinac.com ...  Sokantna vest Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Kopija - Batinac.com ... Sokantna vest
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kopija - Batinac.com ... Najradosnija vest od drugog svetskog rata pa do danas ...
» Kopija sa Batinac.com- a .... Savet MZ Batinac (hocemo miran i dostojanstven zivot)
» Kopija - Batinac.com ... Crkva
» Kopija - Batinac.com ... Obavestenje
» Kopija Batinac.com ... OBAVESTENJE

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Sve Kategorije :: Sve Novosti Sela-
Skoči na: