Novosti Sela

PrijemPrijem  Novosti selaNovosti sela  KalendarKalendar  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  Lista članovaLista članova  Korisničke grupeKorisničke grupe  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Zadnje teme
» Pitanje za Presednika Opstine ?
Pon Mar 16, 2009 1:21 am od Admin

» Pusta Batinacka Nova Godina
Pon Mar 16, 2009 1:19 am od Admin

» PC Servis - Deki
Pon Mar 16, 2009 1:17 am od Admin

» Slike mestana
Pon Mar 16, 2009 1:15 am od Admin

» Rodoslovi sela Batinca .. Obavestenje !!!!
Pon Mar 16, 2009 1:14 am od Admin

» Dokaz iz 2005 godine, na osnovu kojeg je postavljena Digitalna centrala
Pon Mar 16, 2009 1:12 am od Admin

» Demonstracija u Svajcarskoj
Pon Mar 16, 2009 1:08 am od Admin

» Veciti stazista zavrsio u Dezurnoj sluzbi ???
Pon Mar 16, 2009 1:06 am od Admin

» DOKLE DA SELOM VLADA BANDA I STA JE SA SKOLOM ?
Pon Mar 16, 2009 1:05 am od Admin

Partneri

ImageChef.com - Custom comment codes for MySpace, Hi5, Friendster and more

Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Delite | 

Kopija - Batinac.com ... Napokon uspeli (MRAK,MRAK,MRAK)

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin

Broj poruka : 272
Datum upisa : 15.02.2009

PočaljiNaslov: Kopija - Batinac.com ... Napokon uspeli (MRAK,MRAK,MRAK)   Ned Mar 15, 2009 4:14 am

By Dzoni Al capone @ 21:19 :: 259 Views :: 2 Comments ::

Postovani mestani, posle kratke pauze evo me opet i donosim vam jos jednu sokantnu vest.
Kao sto sami mozete da vidite vec dva dana se nase selo nalazi u potpunom mraku.
Mozda ste se upitali zasto je to tako, verovatno i pomislili da se radi o nekom kvaru.

Tacno pogodili ste, kvar je nas ALI-BABA.???
Podneli su Opstini zahtev da se ukine renta, to im je valjda i odobreno ali i ako jeste uz nasu veliku zrtvu. Da je renta ukinuta nismo 100% sigurni ali da smo u potpunom mraku tu smo 200% sigurni.
Sve dok su gospoda na vlasti od Opstine nemojte vise da ocekujete nikakvu pomoc, a prvi korak je ukidanje ulicnog svetla u sta ste se licno i uverili.
Takodje nikakva druga pomoc u smislu asfaltiranja puteva odnosno takozvano (DINAR na DINAR) ne dolazi u obzir za nase selo, a koje se uveliko praktikuje skoro u svim drugim selima opstine Cuprije.
Dakle mozete i sami da zakljucite koja nam mracna vremena predstoje, a sve zahvaljujuci Ali babi, koji umesto da nas zblizi sa Opstinom sto je neobhodno da bi ostvarili interes sela, a to je bolje i lepse sutra, od iste udaljava i baca nas u senku.
Verovatno im vise odgovara mrak da se nebi videle sve te prljave radnje kojima se bave, a ocigledno da bi i naziv sela hteli da promene posto su tablu sa imenom sela na samom ulazu toliko isarali, a za istu oni sami ni dinara nisu dali.
Polako ali sigurno pocinjemo da zarastamo u korov pored puta, isto tako se stvaraju nove gomile sa smecem tako da put Cuprija - Batinac i ne lici vise na nesto drugo osim jednog velikog smetilista.
Zato su se verovatno naoruzali dzipovima jer uskoro put i nece vise biti prohodan pa ce morati i po njivama da voze, bogami koliko je rupa na putu nece jos za dugo da potraje.
Dakle da rezimiramo umesto da ispuni obecanje koje je dao za vreme kandidature za predsednika Ali- baba nas je za kratko vreme toliko srozio da necemo moci uskoro da se oporavimo.
Apelujem na sve nase mestane da se trgnu iz sna i da bacimo caroliju kojom nas je Ali-baba zaslepio da se odlucno suprostavimo njemu i njemu slicnima, da spasimo ono sto se spasiti moze dok nas zauvek ne uspava.
Kada se budemo ponovo probudili mislim da ce biti KASNO I VRLO VRLO MRACNO !!!!!
POZDRAV SVIMA ......[/left]

Poslednji put izmenio Admin dana Ned Mar 15, 2009 10:42 pm, izmenio ukupno 4 puta
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://batinac.forumieren.com
Admin
Admin

PočaljiNaslov: Re: Kopija - Batinac.com ... Napokon uspeli (MRAK,MRAK,MRAK)   Ned Mar 15, 2009 4:14 am

By Euronews @ 20. april 2006 22:32 Delete

Jeste Dzoni potpuno si u pravu ... moram ti reci da si me ovog puta preduhitrio, i napisao novost koju sam upravo i sam hteo da objavim.

Trenutno se nalazim na odmoru i moram reci, da je katastrofalno ziveti u potpunom mraku.

Umesto da se gospoda na celu sa Ali-babom, posvete nekom poslu, oni nam iskljucuju struju i vracaju nas u 18. vek. Sve ovo nas podseca na vreme embarga ... SRAMOTA !!?? No Comment ...

Sto se tice table sa natpisom sela, nju kako cujem stalno sara neki Niski svaler, cak se i na asfaltu potpisuje cini mi se Zika, ili nesto slicno tome nisam siguran ...
Preporucio bih mu da se okane toga mislim saranje tabli, a sto se tice svaleracije to je vec njegov problem, .. jer ako ga budemo uhvatili ne gine mu TERAPIJA MOTKA.
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin

PočaljiNaslov: Re: Kopija - Batinac.com ... Napokon uspeli (MRAK,MRAK,MRAK)   Ned Mar 15, 2009 4:15 am

By Boki @ 21. april 2006 17:08 Delete

Danas sam se raspitao sta je problem ... pa ljudi moji MRAK JE TEK POCEO ???

Problem je sadasnja vlast koja sebe trenutno smatra nedodirljivom, pa sad misle da mogu da zive bez Opstine i da ne saradjuju ,,, rezultat je naravno vidljiv`????

Sto se RENTE tice uopste nije tacno da ce se ukinuti, niti to oni mogu, niti im za sad odgovara, niti ce im za tako nesto neko izaci u susret.

Umesto sto pojedinci idu po selu hvaleci se kako ce ukinuti rentu, preporucio bih im da krenu nesto da rade. cao ...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Kopija - Batinac.com ... Napokon uspeli (MRAK,MRAK,MRAK)   

Nazad na vrh Ići dole

Kopija - Batinac.com ... Napokon uspeli (MRAK,MRAK,MRAK)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Sve Kategorije :: Sve Novosti Sela-
Skoči na: