Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novosti Sela
 
PrijemPrijem  Novosti selaNovosti sela  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Zadnje teme
» Pitanje za Presednika Opstine ?
Kopija - Batinac.com ...    Crkva Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:21 am od Admin

» Pusta Batinacka Nova Godina
Kopija - Batinac.com ...    Crkva Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:19 am od Admin

» PC Servis - Deki
Kopija - Batinac.com ...    Crkva Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:17 am od Admin

» Slike mestana
Kopija - Batinac.com ...    Crkva Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:15 am od Admin

» Rodoslovi sela Batinca .. Obavestenje !!!!
Kopija - Batinac.com ...    Crkva Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:14 am od Admin

» Dokaz iz 2005 godine, na osnovu kojeg je postavljena Digitalna centrala
Kopija - Batinac.com ...    Crkva Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:12 am od Admin

» Demonstracija u Svajcarskoj
Kopija - Batinac.com ...    Crkva Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:08 am od Admin

» Veciti stazista zavrsio u Dezurnoj sluzbi ???
Kopija - Batinac.com ...    Crkva Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:06 am od Admin

» DOKLE DA SELOM VLADA BANDA I STA JE SA SKOLOM ?
Kopija - Batinac.com ...    Crkva Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:05 am od Admin

Partneri
 
 
ImageChef.com - Custom comment codes for MySpace, Hi5, Friendster and more
 
Traži
 
 

Rezultati od :
 
Rechercher Napredna potraga

 

 Kopija - Batinac.com ... Crkva

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin



Broj poruka : 272
Datum upisa : 15.02.2009

Kopija - Batinac.com ...    Crkva Empty
PočaljiNaslov: Kopija - Batinac.com ... Crkva   Kopija - Batinac.com ...    Crkva Icon_minitimeNed Mar 15, 2009 4:16 am

By batinac @ 17:49 :: 343 Views

Zdravo Batincani ...

Kako napreduje izgradnja crkve ? Na sajtu ima samo jedna fotografija ?

Zna li neko nesto vise o tome ?


Poslednji put izmenio Admin dana Ned Mar 15, 2009 10:40 pm, izmenio ukupno 7 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://batinac.forumieren.com
Admin
Admin



Broj poruka : 272
Datum upisa : 15.02.2009

Kopija - Batinac.com ...    Crkva Empty
PočaljiNaslov: Re: Kopija - Batinac.com ... Crkva   Kopija - Batinac.com ...    Crkva Icon_minitimeNed Mar 15, 2009 4:16 am

By KRON.(B).MENU @ 29. april 2006 9:06 Delete

Zdravo Batinac.

Hvala ti da se neko setio da pita nesto o toj vasoj crkvi.
I ja se pitam sto vasa crkva samo jednu jedinu sliku
imate na sajtu.
Jer je niste jos poceli dalje od temelja.
Zasto ne saljete neke novije slike "Moderatorima"
Batinac.com. i da ubace ljudi jos neku sliku o vasoj
crkvi na vasem sajtu.
Ja sam mislei da samo moje selo neslozn,ali ocogledno da ste vi mnogo gori od nas .
Ako tako nastavite ubuduce nista necete uraditi
sa tom (mrznjom i neslogom) u vasem selu.

Hvala na razumevanju pa pisite comentare.
Nazad na vrh Ići dole
https://batinac.forumieren.com
Admin
Admin



Broj poruka : 272
Datum upisa : 15.02.2009

Kopija - Batinac.com ...    Crkva Empty
PočaljiNaslov: Re: Kopija - Batinac.com ... Crkva   Kopija - Batinac.com ...    Crkva Icon_minitimeNed Mar 15, 2009 4:16 am

By Sasa @ 29. april 2006 17:57 Delete

Kod nas Batincana gradja crkve je na dobrovoljnoj bazi(a ne kao kod pojedinaca nasilno).Iz ovoga se vidi dokle se stiglo sa crkvom,odnosno u Batincu ima toliko VRACEVA I VRACARICA da smo mi postali novoverci.I zato nemarimo za crkvu doduse nama je blizi grad nego pojedincima.
Nazad na vrh Ići dole
https://batinac.forumieren.com
Admin
Admin



Broj poruka : 272
Datum upisa : 15.02.2009

Kopija - Batinac.com ...    Crkva Empty
PočaljiNaslov: Re: Kopija - Batinac.com ... Crkva   Kopija - Batinac.com ...    Crkva Icon_minitimeNed Mar 15, 2009 4:17 am

By @ 29. april 2006 19:17 Delete

Pa dobro sasa, covek je lepo pitao sto nema vise slika, a nije pitao nacin granje i uporedjivanje sa drugim selima u okolini, "apriori" na koje se ne mozemo ugledati jer smo ispod svakoog sela u nasoj okolini.
Ako ti vec okarakterises gradnju crkve u bilo kom drugom selu kao nasilnu , onda si stvarno lose obavesten, ne da si lose obavesten vec si totalno dezinformisan da tvoja neznanost i nepoznavanje materije prelazi u science fiction modelu , ili da ti olaksam "Naucna fantastika".Svu da se u okolnim selima gradi crkva na dobrovoljnim prilozima, bar koliko ja znam, a to sto kod nas nema sloge i sa tim kasnimo, ne treba prepisati to nekom drugom faktoru , vec nasoj bruci i sramoti.
Odmah da ti kazem da ne potvrdjues po prvi put da si malo zaostao i da kaskas za tvojom generacijom, vec kaskas uopste za kompltnom civilizacijom i njenim razvojnim tokovima, a to je danasnjica u kojoj na zalost i ti zivis.

Sledeci put obrati paznju na ponasanje ( I to FUNDAMENTALNO) i na nacin koji se obracas na ovom javnom prezentu naseg sela, jer ima ljudi i sa strane koji citaju, pa ne bi bilo nimalo lepo da kroz tvoje prostakluke zakljuce, kompletnu negativnu sliku o celom selu.

Pozdrav DarkDevil
Nazad na vrh Ići dole
https://batinac.forumieren.com
Admin
Admin



Broj poruka : 272
Datum upisa : 15.02.2009

Kopija - Batinac.com ...    Crkva Empty
PočaljiNaslov: Re: Kopija - Batinac.com ... Crkva   Kopija - Batinac.com ...    Crkva Icon_minitimeNed Mar 15, 2009 4:17 am

By Sasa @ 30. april 2006 6:36 Delete

Vidim da sam prost imena se pisu malim slovima,i zamolio bih vas da mi objasnite rec FUNDAMENTALIST . Zamolio bih vas bez vredjanja,a ako nekoga pogadja istina iz predhodnog navedenog teksta ja tu nista nemogu.
Nazad na vrh Ići dole
https://batinac.forumieren.com
Admin
Admin



Broj poruka : 272
Datum upisa : 15.02.2009

Kopija - Batinac.com ...    Crkva Empty
PočaljiNaslov: Re: Kopija - Batinac.com ... Crkva   Kopija - Batinac.com ...    Crkva Icon_minitimeNed Mar 15, 2009 4:17 am

By batinac @ 1. maj 2006 18:57 Delete

Izgleda da niko nezna. A gde ste vi organizatori crkve? Zasto se vi ne javljate? Posaljite nam neku sliku da vidimo kako trenutno izgleda crkva!
Pozdrav svima
Nazad na vrh Ići dole
https://batinac.forumieren.com
Sponsored content





Kopija - Batinac.com ...    Crkva Empty
PočaljiNaslov: Re: Kopija - Batinac.com ... Crkva   Kopija - Batinac.com ...    Crkva Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Kopija - Batinac.com ... Crkva
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kopija sa Batinac.com- a .... Savet MZ Batinac (hocemo miran i dostojanstven zivot)
» Kopija - Batinac.com ... Obavestenje
» Kopija Batinac.com ... OBAVESTENJE
» Kopija sa Batinac.com-a ..... Slike mestana
» Kopija - Batinac.com ... Sokantna vest

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Sve Kategorije :: Sve Novosti Sela-
Skoči na: