Novosti Sela

PrijemPrijem  Novosti selaNovosti sela  KalendarKalendar  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  Lista članovaLista članova  Korisničke grupeKorisničke grupe  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Zadnje teme
» Pitanje za Presednika Opstine ?
Pon Mar 16, 2009 1:21 am od Admin

» Pusta Batinacka Nova Godina
Pon Mar 16, 2009 1:19 am od Admin

» PC Servis - Deki
Pon Mar 16, 2009 1:17 am od Admin

» Slike mestana
Pon Mar 16, 2009 1:15 am od Admin

» Rodoslovi sela Batinca .. Obavestenje !!!!
Pon Mar 16, 2009 1:14 am od Admin

» Dokaz iz 2005 godine, na osnovu kojeg je postavljena Digitalna centrala
Pon Mar 16, 2009 1:12 am od Admin

» Demonstracija u Svajcarskoj
Pon Mar 16, 2009 1:08 am od Admin

» Veciti stazista zavrsio u Dezurnoj sluzbi ???
Pon Mar 16, 2009 1:06 am od Admin

» DOKLE DA SELOM VLADA BANDA I STA JE SA SKOLOM ?
Pon Mar 16, 2009 1:05 am od Admin

Partneri

ImageChef.com - Custom comment codes for MySpace, Hi5, Friendster and more

Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Delite | 

Ali-baba Tuzi-baba

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin

Broj poruka : 272
Datum upisa : 15.02.2009

PočaljiNaslov: Ali-baba Tuzi-baba   Ned Mar 15, 2009 11:10 pm

By Vlaski_ dzek 25.maj 2006@ 19:26 :: 398 Views :: 8 Comments ::

Postovani mestani ......

Za 60 Ali-babinih radnih dana, nije zabelezen nikakav pomak ... Naravno ne u pozitivnom smislu ???

Zahvaljujuci nasem Predsedniku, mi danas zivimo u totalnom mraku, bez ulicnog svetla kojeg nekad nema ni po nedelju dana, na putu izmedju Batinca i Cuprije su se opet stvorile udarne rupe, o kome danas vise niko ni ne vodi racuna, polako ali sigurno se stvaraju deponije pored pomenutog puta, i zamislite sve to se radi uz odobrenje naseg Predsednika Ali-babe.

Mozda ste se upitali zasto ???

Pa recimo, nas Ministar za ekologiju gospodin Belovara, kopa sanac kroz dvoriste, kako bi do potoka instalirao kanalizaciju, a sve to zna nas cenjeni Ali-baba, i za celo to vreme cuti.

Da!! Cuti, jer ga je taj isti podrzavao na nedavnom zboru, pa sada naravno moze da radi sta hoce.

Slucaj naravno nije isti i za njemu nepodobne mestane, pa je tako resio da svom bratu Jadranu dovede Gradjevinsku inspekciju, zbog navodno po njemu nedozvoljene gradnje, time je jednostavno pokazao da pocinje da radi.

Kako inspekcija nije zabelezila nikakvu nepravilnost, jer je i nema, nas ALI-BABA je uspeo samo da se obruka i nista vise.

Umesto sto po selu sprovodi mere revansizma, treba se uhvatiti vile, i krenuti u ciscenje onog rugla iza sopstvene kuce prema potoku, koji rusi izgled naseg sela.

Ali - babo TUZI-BABO sram te bilo ......

Cudno je, da te od ovog sramnog cina, nije odvratio tvoj savetnik odnosno podpredsednik LUCA (sto nije pismen), odnosno LUCA Pijanica.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://batinac.forumieren.com
Admin
Admin

PočaljiNaslov: Re: Ali-baba Tuzi-baba   Ned Mar 15, 2009 11:10 pm

By Dzoni Al capone @ 29. maj 2006 20:03 Delete

Pozdrav svima!
Ja se nisam nesto iznenadio,pa to je bilo i za ocekivati,zar vas nisam upozorio , vec od samog pocetka.
Ovde nije nista drugo po sredi vec licni interes, ovde niko nije dosao da radi nego da profitira.
Zato nebih vise o njima, ostaje nam samo da se molimo bogu da ova nocna mora sto pre nestane a da se na njihova mesta pojave opet ljudi koji su vise sposobniji i zele bolje nasem selu.
VAS DZONI!!!
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin

PočaljiNaslov: Re: Ali-baba Tuzi-baba   Ned Mar 15, 2009 11:10 pm

By Columbo @ 1. jun 2006 11:43 Delete

Lopovska pokvarenjacka banda.

Pa gde on zna sta je civilizacija, kada se sa njom suocavao samo u Americkim filmovima.

SMOKLJANKO JEDAN .... I ON, I SVI ONI PORED NJEGA.

Sta ce taj da uradi za selo, kada se i sam udruzio sa najgorima, mada ni to nije slucajno, jer najgori je upravo on.
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin

PočaljiNaslov: Re: Ali-baba Tuzi-baba   Ned Mar 15, 2009 11:11 pm

By Euronews @ 1. jun 2006 12:18 Delete

Smrad jedan je on, i ne samo da je lopov vec i lazov.
Setite se samo kako je pre vlasti tvrdio da ga vlast ne zanima, a Ambulanta jos manje.
Danas je zaposednuo tu istu Ambulantu kao da je njegova.

Ja sam vas i ranije upozoravao da je on lopov, a pogledajte deo izjave koju je dao nas Dzoni al Capone na dan izbora 31. Marta.

SVAKA TI CAST DZONI BIO SI U PRAVU

-------------------------------------------------------------------

Kao sto ste videli tandem iz snova i garancija za bolje i lepse sutra.
Dakle predsednik Pistoljevic Sasa i njegova desna ruka Luca kundak je garancija kvaliteta i da ce te se sigurno gusiti u smecu. Napokon se ostvarila zelja naseg novopecenog Dr. koji se posle 14 god. studiranja jedva domogao diplome. Ali kako to uvek sa takvima biva, posle takvog dugackog i mukotrpnog studiranja, problem je nezaoslenost a fali i ordinacija za privatan rad.
Ali sad sa titulom predsednika MZ Batinca nas Dr. resava problem odnosno kako se to obicno kaze (jednim udarcem ubija dve muve). U nasem slucaju su muve Ordinacija u Dom Kulture, koju ce uskoro zaposednuti naravno bez nikakve nadohnade, jer zasto bi on platio lokal kada to drugi koriste dzabe. Takodje i nezaposlenost je resena posto ce u buduce primati platu kao predsednik i raditi u ordinaciji.
Time ce znatno rasteretiti svog oca, kome svaka cast jer je uspeo da izdrzi i da do danasnjeg dana hrani novog predsednika, njegovu zenu i decu.
Ispod njegove kuce u potok je bacio smece i pampers za 5 kamiona koji mu je isto otac kupio, a on je lenj da to adekvatno baci u kontejner ili nosi na smetiliste ili pak zapali.

Kakav nam on primer daje i sta ce drugi da rade, kada on kao predsednik poseduje veoma nizak stepen kulture, kakvo dobro ce on doneti nasem selu to prepustam vama da sami procenite ?????

Drugarski pozdrav vas Dzony !!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin

By scorpion_73 @ 1. jun 2006 17:55 Delete

Pa dobro on je bar studirao i zavrsio nije vazno koliko je trajalo, uglavnom nije zavrsio samo 4 il 8 razreda ko neko od vas. A sto se tice da je 60 dana predsednik MZ i ne moze da se ocekuje da se rad brzo vidi, svaki rad bilo kog predsednika ili vlade se ocenjava tek polse 90 data, tako da je besmisleno kritikovati bilo sta pre tog roka. Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin

By Euronews @ 2. jun 2006 16:28 Delete

Mislim da nije slucajno da se skorpion_73 javi kako bi odbranio Ali-babu.
Zato bih zamolio sve prisutne da se informisu sta je Ali-baba u horoskopu, shvaticete da se sam brani i hvali kako je pismen, sto mu i nije prvi put.

Ali-baba je 73 godiste i skorpion u horoskopu, to sigurno znam jer smo iz iste generacije.

A sto se tice njegovog mandata, pa mozemo mi njemu da damo i 60 godina, i nikad nista nece da uradi u to cete se i sami uveriti, jer da bi neko nesto uradio treba da odvoji i vreme i novac, a kod njega to nije slucaj.

I za kraj koliko je pismen to mi svi vidimo sudeci po njegovom ponasanju i niskom stepenu kulture.

BRAVO ALI-BABO SAMO NASTAVI DA SE BRANIS MENJAJUCI NIKOVE SVAKI DAN.

Mozes li da izbrojis koliko si se puta registrovao ????
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin

By Viorel @ 2. jun 2006 18:50 Delete

Sta je bre, (skorpion_73) on studirao ???

Zar ne vidis da covek nista nezna. Pa jel ti racunas da onaj sto izlazi da polaze za auto 14. put i onaj sto izlazi prvi put isto ?????

Pa da, voze i jedan i drugi .... ALI KAKO ???
ONO STO JE ON UCIO ZA 14 GODINA, DANASNJA DECA PROUCE ZA 4 GODINE.

Ovo je stvarno smesno, pa ko je iz njegove generacije ostao bez skole ? Doduse ima ih malo, ali mozes na prste da ih izbrojis.
Pre 30 godina je bio pojam biti Doktor, danas to moze svako. Neznam koliko je samo kostalo Ali-babu.
I sta ce on da ucini za selo kad nikad za nista nije dao, pa ni za skolu nece da da pare (pogledaj spisak donatora), koliko je ljudi sa zapada dalo pare a deca im uopste ne idu u tu skolu.

U kojoj skoli idu Ali-babina deca ???? NEKA MI SAMO DODJE NA KAPIJI PO PARE ZA NESTO, PA CE DA VIDI KAKO CE DA PRODJE ??!!
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin

PočaljiNaslov: Re: Ali-baba Tuzi-baba   Ned Mar 15, 2009 11:12 pm

By Boki @ 2. jun 2006 20:12 Delete

Gde bre ovaj mutvak da nesto uradi, on da je bio pametan nije trebao to ni da prihvati, pa su verovatno ovi komentatori i u pravu.
On da je pametan imao bi bolje prijatelje, ne bi se druzio samo sa propalicama i pijanicama, i nebi mu trebala ni M.Z. da ga narod mrzi za badava.
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin

PočaljiNaslov: Re: Ali-baba Tuzi-baba   Ned Mar 15, 2009 11:12 pm

By scorpion_73 @ 4. jun 2006 9:12 Delete

Eueronews nisam ja Ali Baba al smo ista generacija tako da sam samo reko da se saceka da se vidi sta ce da bude posle tog roka od 90 dana, pa ga je kasnije lako smeniti, potise se peticija i eto opet glasanje to nije problem. A ja licno i ne vidim zasto bi ja njega imo sta da branim ako ne radi kako treba i koristi svoju funkciju da se obracuna sa neistomisljenicima i radi na stetu sela. Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Ali-baba Tuzi-baba   

Nazad na vrh Ići dole

Ali-baba Tuzi-baba
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Sve Kategorije :: Sve Novosti Sela-
Skoči na: