Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novosti Sela
 
PrijemPrijem  Novosti selaNovosti sela  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Zadnje teme
» Pitanje za Presednika Opstine ?
Kopija - Batinac.com ... Gledajte vasa posla a ne tudja !!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:21 am od Admin

» Pusta Batinacka Nova Godina
Kopija - Batinac.com ... Gledajte vasa posla a ne tudja !!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:19 am od Admin

» PC Servis - Deki
Kopija - Batinac.com ... Gledajte vasa posla a ne tudja !!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:17 am od Admin

» Slike mestana
Kopija - Batinac.com ... Gledajte vasa posla a ne tudja !!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:15 am od Admin

» Rodoslovi sela Batinca .. Obavestenje !!!!
Kopija - Batinac.com ... Gledajte vasa posla a ne tudja !!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:14 am od Admin

» Dokaz iz 2005 godine, na osnovu kojeg je postavljena Digitalna centrala
Kopija - Batinac.com ... Gledajte vasa posla a ne tudja !!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:12 am od Admin

» Demonstracija u Svajcarskoj
Kopija - Batinac.com ... Gledajte vasa posla a ne tudja !!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:08 am od Admin

» Veciti stazista zavrsio u Dezurnoj sluzbi ???
Kopija - Batinac.com ... Gledajte vasa posla a ne tudja !!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:06 am od Admin

» DOKLE DA SELOM VLADA BANDA I STA JE SA SKOLOM ?
Kopija - Batinac.com ... Gledajte vasa posla a ne tudja !!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:05 am od Admin

Partneri
 
 
ImageChef.com - Custom comment codes for MySpace, Hi5, Friendster and more
 
Traži
 
 

Rezultati od :
 
Rechercher Napredna potraga

 

 Kopija - Batinac.com ... Gledajte vasa posla a ne tudja !!!!!!!!!!!!!!

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin



Broj poruka : 272
Datum upisa : 15.02.2009

Kopija - Batinac.com ... Gledajte vasa posla a ne tudja !!!!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Kopija - Batinac.com ... Gledajte vasa posla a ne tudja !!!!!!!!!!!!!!   Kopija - Batinac.com ... Gledajte vasa posla a ne tudja !!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeNed Mar 15, 2009 11:21 pm

By dani 2. jun 2006 @ 22:16 :: 374 Views :: 4 Comments ::

Sto jedete *ovna previse po selu za mene i Nenada, sta vas briga i ako nekad pukne to je moja i njegova stvar a nije vasa, bas ste glupi nadjite da pricate za nekog drugog, a ne za mene i za njega, a ja i on smo jos uvek zajedno ako hocete da znate i srecni smo. Ako vam smeta mozete da se *ebete po dvoriste da se smeje i za vas malo narod !!!!!!!!!! do *urcili ste mi.

Odnosi se samo na pojedince koji me ogovaraju ....... vasa draga Dani****....
Nazad na vrh Ići dole
https://batinac.forumieren.com
Admin
Admin



Broj poruka : 272
Datum upisa : 15.02.2009

Kopija - Batinac.com ... Gledajte vasa posla a ne tudja !!!!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Kopija - Batinac.com ... Gledajte vasa posla a ne tudja !!!!!!!!!!!!!!   Kopija - Batinac.com ... Gledajte vasa posla a ne tudja !!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeNed Mar 15, 2009 11:22 pm

By @ 9. jun 2006 11:00 Delete

ja ne razumem nista, mislim da je dani musko ime????

A da te pitam dani nesto, jebes li ti sta drugo ili samo tog nenada?
Nazad na vrh Ići dole
https://batinac.forumieren.com
Admin
Admin



Broj poruka : 272
Datum upisa : 15.02.2009

Kopija - Batinac.com ... Gledajte vasa posla a ne tudja !!!!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Kopija - Batinac.com ... Gledajte vasa posla a ne tudja !!!!!!!!!!!!!!   Kopija - Batinac.com ... Gledajte vasa posla a ne tudja !!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeNed Mar 15, 2009 11:22 pm

By dani @ 10. jun 2006 23:04 Delete

kako to mislis nisu cista posla ja neznam sta svi vas u batinac interesuje drugi narod prestanite vec stime gledajte vase problema sta imate u kucu a ne tudja ja neznam sta vam to vredi al ako saznam ko mi daje non stop kometari na to kao onaj dark devil i to cu uskoro da saznam najkasnije kad budem isla sad u sredu sa nenada za jugu vi ste stvarno preterali slusate na telefonu sta se prica sta vas briga ko i skim prica na telefonu i sta prica kako bi vama bilo da prica svake godine neko za vas hvala bogu kad se udam i to je skoro necu vise da zivim u batinac jer u to selo samo tracari i tracalice ima nisam gore selo videla nego to al sto se meni tice nebi NIKAD otisla vise tamo al steta sto imam familiju tamo pa zato i cenim i postujem skim se druzim vama nista neodgovara cim izlazu devojke u kafic u batinac se prica po selu da su kurve ili lutalice samo to i znate ajd sto stari ljudi pricaju a najgore je sto i mladi (ne svi nego samo pojedinici) poceli da tracaju za drugog nisko ste pali zacepite bolje ta usta ako vec pricate pricajte nesto pametno a da da nezaboravim dani nije musko ime a ti si glup za mene dani je zensko i musko ime al jebiga seljak si pa znas ono za seljaka nema ni zvaka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-))))))))

srecna sam sto nezivim u to prokleto selo stvarno mi je zao za pojedici sto moraju i nemoze da idu od tamo al vi ste najgori !!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://batinac.forumieren.com
Admin
Admin



Broj poruka : 272
Datum upisa : 15.02.2009

Kopija - Batinac.com ... Gledajte vasa posla a ne tudja !!!!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Kopija - Batinac.com ... Gledajte vasa posla a ne tudja !!!!!!!!!!!!!!   Kopija - Batinac.com ... Gledajte vasa posla a ne tudja !!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeNed Mar 15, 2009 11:23 pm

By dani @ 22. jun 2006 9:04 Delete

za dark devil ???? da jedes ti malo govna da znas jebiga nisam ja seljanka pa da idem u jugu u skoli ?
ako saznam ko si jebacu ti i majku i otca neznam dal si ti ozenjen al ocigledno da nisi al jebiga neces nikad ni da se ozenis mogu da prepostavljam ko si !!!!!!!

ja hvala bogu da sam se udala i to je moja stvar nije tvoja jebacu ti kevu a kao prvo ce da vidimo ko ce zadji da se smeje dal ja ili ti!!!!#


boli mene ona stvar za svi vas jer svi ste isti u to selo.samo znate da jedete govna za drugi a negledate vasa govna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://batinac.forumieren.com
Sponsored content





Kopija - Batinac.com ... Gledajte vasa posla a ne tudja !!!!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Kopija - Batinac.com ... Gledajte vasa posla a ne tudja !!!!!!!!!!!!!!   Kopija - Batinac.com ... Gledajte vasa posla a ne tudja !!!!!!!!!!!!!! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Kopija - Batinac.com ... Gledajte vasa posla a ne tudja !!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kopija sa Batinac.com- a .... Savet MZ Batinac (hocemo miran i dostojanstven zivot)
» Kopija - Batinac.com ... Crkva
» Kopija - Batinac.com ... Obavestenje
» Kopija Batinac.com ... OBAVESTENJE
» Kopija - Batinac.com ... Sokantna vest

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Sve Kategorije :: Sve Novosti Sela-
Skoči na: