Novosti Sela

PrijemPrijem  Novosti selaNovosti sela  KalendarKalendar  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  Lista članovaLista članova  Korisničke grupeKorisničke grupe  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Zadnje teme
» Pitanje za Presednika Opstine ?
Pon Mar 16, 2009 1:21 am od Admin

» Pusta Batinacka Nova Godina
Pon Mar 16, 2009 1:19 am od Admin

» PC Servis - Deki
Pon Mar 16, 2009 1:17 am od Admin

» Slike mestana
Pon Mar 16, 2009 1:15 am od Admin

» Rodoslovi sela Batinca .. Obavestenje !!!!
Pon Mar 16, 2009 1:14 am od Admin

» Dokaz iz 2005 godine, na osnovu kojeg je postavljena Digitalna centrala
Pon Mar 16, 2009 1:12 am od Admin

» Demonstracija u Svajcarskoj
Pon Mar 16, 2009 1:08 am od Admin

» Veciti stazista zavrsio u Dezurnoj sluzbi ???
Pon Mar 16, 2009 1:06 am od Admin

» DOKLE DA SELOM VLADA BANDA I STA JE SA SKOLOM ?
Pon Mar 16, 2009 1:05 am od Admin

Partneri

ImageChef.com - Custom comment codes for MySpace, Hi5, Friendster and more

Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Delite | 

Ugovor o donatorstvu

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin

Broj poruka : 272
Datum upisa : 15.02.2009

PočaljiNaslov: Ugovor o donatorstvu   Ned Mar 15, 2009 11:48 pm

By "ZAVICAJ"3. septembar 2006 @ 19:11 :: 1152 Views :: 6 Comments ::

Postovane mestanke i mestani .......
Uskoro cemo na nasem sajtu postaviti i ugovor o donatorstvu, koji je nacinjen izmedju nas donatora odnosno grupe "Zavicaj" i maticne skole "Vuk Karadzic" iz Cuprije.

Na ovaj nacin ce svako moci da vidi da smo i mi donatori svrstani u finansijere, gde ucestvujemo sa delom para od 3.530.000.00 dinara (tri miliona i petsto trideset hiljada dinara).

Postavicemo takodje i sve tri situacije placanja, gde tacno moze da se vidi koliko je potroseno i koliko je za koji rad do sada isplaceno.

Drugarski pozdrav od organizatora grupe "Zavicaj" - (Verein Batinac) ......
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://batinac.forumieren.com
Admin
Admin

Broj poruka : 272
Datum upisa : 15.02.2009

PočaljiNaslov: Re: Ugovor o donatorstvu   Ned Mar 15, 2009 11:48 pm

Comments
By Tika @ 4. septembar 2006 19:02 Delete
Ovaj vas crveni Ali - baba sa vunom na njega i cetri noge to jes takozvani Krivovirski " B.R.E. ".
Ujdnoj temi napisao da Skola u vase selo ovi organizatori nece moci ni od "KARTONA" da je sagrade.
Ali ipak ovo organizatori je sagradise do ploce.

Kako sam vido na sajtu slike skole ,svaka im cast i ORGANIZATORIMA I DONATORIMA samo napred.

A ti Ali-Babo kada znas da bleis o ovim ljudima zamolio bi nekoga da napise dali ti Ali-Babo si dao neku paru za ovu sagradjenu Skolu od blokova a ne od Kartona kako si reko.

A mozda nemas decu za Skolu pa zato BLEBECES...

Puno pozdrava svima....

--------------------------------------------------------------------------------
By puju @ 6. septembar 2006 22:18 Delete
ne razumem nesto dali cemo mi donatori iz batinca da renoviramo i skolu vuk karadjic u cupriji

--------------------------------------------------------------------------------
By Sale Bond @ 8. septembar 2006 9:31 Delete
Neznam puju zasto ne razumes jer je sve jasno receno, ali ako si mislio na ovaj ugovor malo cu sad ti pojasnim.
Radi se o tome da mi donatori nemamo direktan ugovor sa izvodjacem radova iz razloga toga, sto ni plac, a ni Skola ne pripadaju selu.

Mi jesmo donatori sa delom para od 3.530.000.00 dinara (oko Chf 70,000.-), ali vlasnik je "Vuk Karadzic" iz Cuprije, i zato mi imamo poseban ugovor o donatorstvu, ali samo izmedju nas i skole, i to Skola nama priznaje, zato na svim dokumentima stoji da je finansijer (Skola sa donatorima).
I samo jos da kazem da Skola ne kosta samo 3.530.000.00 dinara, vec oko 12.800.000.00 dinara, sto mi sami, bez pomoci Opstine i Ministarstva, taj novac nikada nebismo uspeli da sakupimo.
Za sada nam je jedino sigurno to, da je Opstina potpisala da ce nam dati oko 2.000.000.00 dinara, ali nam to isto Ministarstvo prosvete nije pismeno potvrdilo, mada se iskreno nadam da ce i oni to uskoro uraditi. (Pogledaj Sporazum).

Ako ti ni sad nije jasno slobodno pitaj opet, pozdrav za tebe puju i naravno i za sve ostale .....

By puju @ 10. septembar 2006 22:40 Delete
hvala na informaciji sale i pozdrav za administratore ,ali ja nisam prvi poceo sa vredjanem nego viorel i silja hvala na razumevanju
mislim da svako ima pravo da pita nesto sto mu nije jasno ili da izjasni svoje misljenje

By Sale Bond @ 10. septembar 2006 23:12 Delete
Nema problema puju, ali ja ipak mislim da je ovako najbolje za sve i da se niko nece uvrediti sto sam vam pogasio par komentara ........ Pozdrav za sve posetioce sajta

By puju @ 11. septembar 2006 10:33 Delete
sasvim uredu od tebe sale,ali nisam ja poceo prvi da vredjam vec ovaj viorel pa zatim i silja
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://batinac.forumieren.com

Ugovor o donatorstvu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Sve Kategorije :: Sve Novosti Sela-
Skoči na: