Novosti Sela

PrijemPrijem  Novosti selaNovosti sela  KalendarKalendar  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  Lista članovaLista članova  Korisničke grupeKorisničke grupe  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Zadnje teme
» Pitanje za Presednika Opstine ?
Pon Mar 16, 2009 1:21 am od Admin

» Pusta Batinacka Nova Godina
Pon Mar 16, 2009 1:19 am od Admin

» PC Servis - Deki
Pon Mar 16, 2009 1:17 am od Admin

» Slike mestana
Pon Mar 16, 2009 1:15 am od Admin

» Rodoslovi sela Batinca .. Obavestenje !!!!
Pon Mar 16, 2009 1:14 am od Admin

» Dokaz iz 2005 godine, na osnovu kojeg je postavljena Digitalna centrala
Pon Mar 16, 2009 1:12 am od Admin

» Demonstracija u Svajcarskoj
Pon Mar 16, 2009 1:08 am od Admin

» Veciti stazista zavrsio u Dezurnoj sluzbi ???
Pon Mar 16, 2009 1:06 am od Admin

» DOKLE DA SELOM VLADA BANDA I STA JE SA SKOLOM ?
Pon Mar 16, 2009 1:05 am od Admin

Partneri

ImageChef.com - Custom comment codes for MySpace, Hi5, Friendster and more

Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Delite | 

Kite se tudjim perijem

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin

Broj poruka : 272
Datum upisa : 15.02.2009

PočaljiNaslov: Kite se tudjim perijem   Ned Mar 15, 2009 11:50 pm

By Euronews 12. septembar 2006 @ 12:32 :: 965 Views :: 6 Comments ::

Proslogodisnjom odlukom skupstine Opstine Cuprija, dodeljeno je svakom selu na podruciju Opstine, po sto hiljada dinara.

Zaslugom bivse MZ-Batinac deblokiran je ziro racun MZ-Batinac gde je navedena suma i isplacena. Tako smo i mi zahvaljucujci bivsem savetu MZ-Batinac dobili tih sto hiljada dinara, gde je sadasnja vlast iskoristila za kupovinu cevi namenjene za propuste u nasem selu.

Svaka cast, i treba nesto da se uradi, ali pitam se cijom se zaslugom oni hvale, i cijim se perijem kite kada ni prstom mrdnuli nisu???

Sto sta, prica se da je 70.000 dinara utroseno na cevke, a da je resto podelila Ali-babina druzina, pa cak i covek koji nije u MZ- Batinac, a koji ne govori istinu Z... Lazov, ali sta cete kada i on voli da lize raznjeve ......... Posto para nikad dovoljno i lopovluka nikad dosta, odlucili su da ukradenu razliku isprose po selu, pa su tako krenuli od kuce do kuce .....

Umesto sto se hvale tudjom zaslugom, treba da vide i dogovore se, kako ce da otplate dug prema Elektrodistribuciji zbog neplacenog racuna struje u Domu kulture, koji je sa kamatom dostigao neverovatnih 45.000 dinara.

Dakle uskoro nas ocekuje nova blokada ziro racuna MZ-Batinac. Dragi mestani srecno !!!????
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://batinac.forumieren.com
Admin
Admin

Broj poruka : 272
Datum upisa : 15.02.2009

PočaljiNaslov: Re: Kite se tudjim perijem   Ned Mar 15, 2009 11:51 pm

By Canon @ 13. septembar 2006 19:27 Delete
Pa sta drugo od ovih i moze da se ocekuje, vec da ovo sto je preostalo spakuju u sopstvene dzepove. Nece valjda da nam ovom sicom izgrade selo.
A sto se tice ovog sto ne govori istinu ?
Pa bre ljudi ne skakuce on za badava oko Ali-babe, sigurno je zbog neke koristi.

--------------------------------------------------------------------------------
By TheBoss @ 14. septembar 2006 10:13 Delete
pozdrav mestani sela batinca...

meni je dole receno od sadasnjeg presednika MZ-Batinac, da racun za struju platila opstina, tj oprostila..papire nisam video samo mi je tako receno...sto se tice za te propuste i za to se traze pare po selu, 2000 dinara trazili ovim mojima dole a sad cujem da imaju pare za to...dobro pa onaj moj Sima nedaje pare bez kontrole, a posto se covek ne razume toliko oko tih zajebancija, papirluka, reko im je da dodju kad ja budem bio kod kuce tako i za potpise radi onih 700 Evra godisnje za put...
ja ne tvrdim da necu dati, ali zelim celu papirologiju pred oci da vidim, kao sto mi je Sasa Milosevic pokazao o skoli, ima tacno odakle je doso i gde je otiso svaki rap...

aj pa tako..

--------------------------------------------------------------------------------
By Boki @ 14. septembar 2006 10:35 Delete
Uopste nije tacno da je struja placena. To sto oni pricaju tj. novi predsednik MZ- Batinac, je cista laz i izmisljotina.

Kao prvo; njima niko iz Opstine ne daje ni dinara jer su ljude nazivali lopovima na jednom od njihovih zborova.
Kao drugo; moze veoma lako da se proveri dali je struja placena ili nije, tako sto cete videti da su u Domu kulture blombirali strujomer, i da niko nesme da koristi struju dok se dug ne rascisti.

Kao trece; Euronews je potpuno u pravu da je dug dostigao oko 45.000 dinara, ko ne veruje moze da proveri u Elektrodistribuciji, svako ce vam reci. Pozdrav svima ...........

By Slavoljub @ 14. septembar 2006 13:21 Delete
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahh moram i ja da reknem koju reć na ovaj temu istina je da gosin debeljuca "Alji baba" krade ali ćovek je debeo a plata mala pa mora od nećega da živi hehhehe malo sam se šalio na račun od alji baba ma čovek ne krade već uzima koliko mu po zakonu pripada istina je da je iznos neki put 50% neki put 70% a neki put 100% ali zakon je zakon i treba to razumeti nego da kažem allji babi jedno ostavi nešto i za mene dabogta te šlog strefio i setra se udala za mene toliko za sada i cmooooooooooook za alji babinu sestru

By puju @ 16. septembar 2006 19:37 Delete
pa to nje u redu da se krade ali 45 000 din ni nije neka suma novca nego da ne ode nesto vise

By Columbo @ 26. septembar 2006 12:25 Delete
Sta drugo i da se ocekuje od ovog lopova, a sto se tice sume od 45.000 dinara, pa on to u zivotu nije video, za njega su to velike pare ..
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://batinac.forumieren.com

Kite se tudjim perijem
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Sve Kategorije :: Sve Novosti Sela-
Skoči na: