Novosti Sela

PrijemPrijem  Novosti selaNovosti sela  KalendarKalendar  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  Lista članovaLista članova  Korisničke grupeKorisničke grupe  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Zadnje teme
» Pitanje za Presednika Opstine ?
Pon Mar 16, 2009 1:21 am od Admin

» Pusta Batinacka Nova Godina
Pon Mar 16, 2009 1:19 am od Admin

» PC Servis - Deki
Pon Mar 16, 2009 1:17 am od Admin

» Slike mestana
Pon Mar 16, 2009 1:15 am od Admin

» Rodoslovi sela Batinca .. Obavestenje !!!!
Pon Mar 16, 2009 1:14 am od Admin

» Dokaz iz 2005 godine, na osnovu kojeg je postavljena Digitalna centrala
Pon Mar 16, 2009 1:12 am od Admin

» Demonstracija u Svajcarskoj
Pon Mar 16, 2009 1:08 am od Admin

» Veciti stazista zavrsio u Dezurnoj sluzbi ???
Pon Mar 16, 2009 1:06 am od Admin

» DOKLE DA SELOM VLADA BANDA I STA JE SA SKOLOM ?
Pon Mar 16, 2009 1:05 am od Admin

Partneri

ImageChef.com - Custom comment codes for MySpace, Hi5, Friendster and more

Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Delite | 

Decenijska bruka i sramota

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin

Broj poruka : 272
Datum upisa : 15.02.2009

PočaljiNaslov: Decenijska bruka i sramota   Pon Mar 16, 2009 12:08 am

By Ramadani 22. novembar 2006@ 20:30 :: 709 Views :: 19 Comments ::

Sansa koju je imao savet Mesne Zajednice Batinac na celu sa Ali-babom neproslavljenim Veterinarom a jos manje Politicarom i to sa 14 godina studiranja, je pala u vodu, duboko na dno ..,,???

Asfalt koji je pripadao nasem selu od strane Republicke direkcije za puteve, a uz pomoc Lokalne samouprave, mogao bi da se u ovoj godini iskoristi za asfaltiranje dela naseg sela. Mozda bi ovo i moglo da se iskoristi, da on nije za svog savetnika postavio svima nama znanog Ziku lazova, koga pored nas mestana poznaje gotovo celo Pomoravlje i cela Sumadija.

Zamislite ljudi ko njemu, odnosno Ziki lazovu, ima poverenja da daje svoj novac a jos je gore kada se on pojavljuje u nasoj Opstini koga takodje svi znaju po njegovom daleko cuvenom nadimku.

Ova sansa koja je propustena se vise nikada ne vraca a da i ne govorimo o udarnim rupama na Lokalnom putu izmedju Cuprije i Batinca, koje eto nepopunjene docekuju zimu ... BRUKA I SRAMOTA !!!????

Ali-baba i njegovi ortaci bi trebali da se stide prethodne Mesne Zajednice koja kao sto znamo sebi nikada nije dozvolila da udarne rupe ostanu nepopunjene i da tako docekaju zimski period.

U ime svih dobronamernih mestana preporucujem Ali - babi Turskoj Svabi, da se skloni sa mesta Presednika saveta Mesne Zajednice i da to prepusti nekom pametnijem, sposobnijem i boljem domacinu koji bi imao veci ugled kod nase Lokalne samouprave.

Nas Veterinar Ali-baba bi trebao da se bavi samo njegovim poslom a to znaci izdavanje uputa, jer ljudi moji ko bi uopste i smeo kod njega da se leci.

Verujem da su sve njegove kolege koji su zajedno sa njim studirali i bili na fakultetu, su vec Operatori, Neouropsihijateri, Kardiolozi itd., a on stazista sa skoro 40 godina na ramenima. Nije potrebna bolja procena od ove.... !!?????

Pozdrav svim mestanima sela Batinca ................
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://batinac.forumieren.com
Admin
Admin

Broj poruka : 272
Datum upisa : 15.02.2009

PočaljiNaslov: Re: Decenijska bruka i sramota   Pon Mar 16, 2009 12:08 am

Comments
By Tika @ 23. novembar 2006 21:43 Delete
Ali-babo turska svabo poznati veterinar nas lekar ciji pacijeti vrlo brzo zavrsavaju .

Pa kad vidis da nisi u stanju da taj posao odradis skloni se bre sa tog mesta i pusti pametne ljude da rade .

Pojavio si se sa tvojih 40 razbojnika da za to selo nesto ucinis gde ti je bre taj rezultat ???

Nisi mogao da organizujes bar te udarne rupe da se pokrpe kako nebi smo polomili auta .

Zar se ti uopste ne sramis a seti se da si obecavao brda i doline .

Sramte bilo....

--------------------------------------------------------------------------------
By puju @ 24. novembar 2006 15:44 Delete
pa ima vremena da se pokaze rezultat plako mozda ce se popraviti ali baba.........................

--------------------------------------------------------------------------------
By donator @ 25. novembar 2006 18:39 Delete
ASFALT KOJI PRIPADA NASEM SELU OD REPUBLICKE DIREKCIJE ZA PUTEVE ZASTO NIJE NAPRAVLJEN??
TREBA DA SE NAS NAROD JEDNOM UPITA KAKVO JE TO PONASANJE I ODGOVORNOST(AKO TO POSTOJI KOD NAS DOLE)CELNIH LJUDI U OPSTINI?STA OVI U OPSTINI RADE(TJ. NERADE)ZAR IH TREBA MOLITI DA NAPRAVE TAJ ASFALT KOJI I NAMA BATINCANIMA PRIPADA U 21 VEKU.
NASE SELO ZASLUZUJE TAJ ASFALT JOS MNOGO RANIJE OD SVIH OSTALIH SELA A JOS GA NEMAMO NE KRIVICOM MZ BATINAC VEC OPSTINE JER JE ONA TA KOJA DONOSI ODLUKE.I ZATO NEMOJMO NAPADATI NASU SADASNJU MZ(NASE LJUDE)JER AKO CEMO TAKO NISU NI PREDHODNI NAPRAVILI NITI ASFALT NITI BILO STA.
POZDRAV OD DONATORA

By Ljatifi @ 25. novembar 2006 23:15 Delete
Donator ti ni u tvoje dvoriste nisi napravio nista nego da zahvalis tvom dedi za uslugu.
Za tu paoirologiju sta ti to sve trebalo za ,Projekat ,G dozvolu i td ako opste i imas sve ti opstina dala .
Ali tvoj deda to podneo zahteve pa dobio.

A nasa MZ sela Batinca samo prose po selo i prave zborove i LAZU narod onaj dole .

Izasli na zbor da lazu za 2,5 do 3 km da dobiju asvalt sto to nije opste tacno opste neznaju koliko kosta 1 km asvalta ni dan danas.
Njima je bilo cilj da sakupe pare po 1000 Evra .
Anakon su vratili pojedincima jer od toga nema nista.
Dali znas DONATOR da ni ovaj poso sto su radili nije vise od pola isplacen, pa cak ni projekat za cevi nemaju a kamoli za asvalt ......
Pitaj malo ovaj narod po isakovo po koliko su dali pare za asvalt ,jer nima opstina pomogla ali sakupili pare od 3000EVRA do cak pojedinci dali i po 13.000Evra ami gledamo da napravimo sa 500 Evra do 1000 Evra to stvarno sramota .
Tu propagandu pustio za ovu malu sumu novca licno Ali-baba TURSKA-SVABA i Z-LAzov ..
Licno oni dvoje su upropastili ASVALT za ovu godinu pa cak ni rupe ne pokrpise za ovu godinu.

Ti DONATOR pitaj tvog dedu koj je kriv za sve ovo jer on bio na sve zborove pa onda kazi da MZ nije kriva Anemoj da osudis unapred nekog...

POZDRAV SVIMA........

By Tika @ 25. novembar 2006 23:26 Delete
Ljudi nemoj da es svadjati koj je kriv .

Licni krivci su Ali - baba TURSKA-SVABA i Zika-STO NEPRICA ISTINU .

Oni su sjebali i LUKU alu Cikoj sa one velike cevke zatrpali ogradu coveku .

OBOJE DA SE LINCE JAVNO ISPRED DOMA i kraj.......

By donator @ 26. novembar 2006 10:47 Delete
TI LJATIFI(ZNAM KOJI SI) NEMAS POJMA O CEMU PRICAS I PRESTANI DA SVADJAS NAROD PO SELU.

By Ljatifi @ 26. novembar 2006 11:23 Delete
Ti ( DONATOR) ti bi da ocigledno slazes narod pa zato ti krivi .
Dali si bio na neku sednicu za asvalt kolko ja znam da nisi pa onda ne krivi postinu,nego okrivljuj "Ali-babu --- Turskog -Svabu"...
A ti DONATOR meni jasno sto stitis TURSKOG-SVABU dao ti da ides da uzmes cevi od alu GEANGURI gore i dao ti da ubacis cevi kod onog "Berlinskog zida"sto si pravio pa ti dao cevi da postavis preko puta da pustis vodu kod KOTOROGA u plac .

Zato volis kao kucnog ljubimca Ali-babu TURSKOG-SVABU....

POZDRAV SPECIJALNO ZA TEBE DONATORE...........

By donator @ 26. novembar 2006 12:08 Delete
KAZI STA TI JOS SMETA U TO SELO HAHAHA?
I KOD TEBE IMA NEPRAVILNOSTI IAKO MISLIS DA JE KOD TEBE SVE OK A NIJE.
ZATO NEMOJ DA SE SVADJAS SA LJUDI.
POZDRAV...

By Euronews @ 26. novembar 2006 14:05 Delete
Neznam ni ko je Donator, a ni ko je Ljatifi, ali ljudi moji ovde se iz Aviona vidi ko je u pravu a ko ne.

Naime onaj ko je ovde apsolutno u pravu je upravo Ramadani.
Pogledajte malo oko vas dali su stvarno rupe pokrpljene i dali je uopste ova Mesna Zajednica podobna za nase selo.

Ali-baba Turska Svaba je stvarno upropastio svaku sansu koja nam se ukazala da nesto i napravimo.
Zahvaljujuci ovakvoj Mesnoj Zajednici mi smo popslednje selo u Opstini.

Tacno je to kako je ovde neko pomenuo da Opstina treba da nam da Asfalt ali dete dok ne zaplace majka mu ne daje sisu.Nas Ali-baba TURSKA SVABA je sve Sise i sanse prokockao ...

I zato licno mislim da taj sto ovde podrzava Ali-babu isto nije normalan i nezna da se sluzi sopstvenom glavom,,,, samo neka tako nastave daleko cemo tako dogurati, pa cemo i asfalt dobiti ali u 22 Veku.

Pozdrav svima ...........

By donator @ 26. novembar 2006 20:25 Delete
ZNAS TI KO JE KO EURONEWS.I NEMOJ VISE TO NE PROLAZI.TE RUPE NA PUTU JE DUZNA TA NASA OPSTINA DA POPUNI ZATO MI PLACAMO POREZE REGISTRACIJU BENZIN I SVE OSTALE DAZBINE.SVE PLACAMO A NISTA NE DOBIJAMO,JOS NAS I POKRADU.VREME JE DA SE JEDNOM TO RESI....DA DOBIJEMO TO STO NAM PRIPADA.

By Euronews @ 28. novembar 2006 11:24 Delete
Neznam zasto si ti donator toliko ubedjen da ja ovde znam ko je ko, uostalom to ovde i nije bitno.

Tema je zasto nema asfalta i ko je za to kriv, a kriv je Ali baba jer se oko toga nije uopste angazovao.
Tacno je medjutim da je Opstina duzna da nam pravi puteve ali za to neko treba da se angazuje jer ako budemo cutali, kao sto rekoh u proslom komentaru u 22 veku cemo sigurno dobiti taj asfalt.

I zato Donator, misli svojom glavom i nemoj da se ovde postavljas u ulozi Ali babinog branioca jer sam 100% siguran da od toga nemas nikakve koristi.

Pozdrav svima .....,,,,,

By Boki @ 28. novembar 2006 12:01 Delete
Zna Donator veoma dobro ko je kriv ali verovatno ima neki razlog zasto se toliko angazuje da njegov Ali-baba ne bude porazen.

Hocu da kazem da je ovaj Siptar Ljatifi u pravu kada kaze da je Donator muvao nesto oko Berlinskog zida, naravno uz pomoc pomagaca Ali-babe. Jer zasto bi ga inace i branio..??????

By donator @ 28. novembar 2006 20:09 Delete
Pa prekini vec jednom da se javljas u raznim imenima i da tu izigravas sveznalicu i da stitis one lopove a napadas svoj narod.
Mislim da preterujes.Cao

By Boki @ 29. novembar 2006 8:05 Delete
Neznam kome se od nas ovde obracas, ali siguran sam da lopove stitis samo ti, i neznam samo zasto....

U svakom slucaju mislim da ti nisi citav.

By Ljatifi @ 29. novembar 2006 16:54 Delete
Hehe Donator tebi dao bog pamet a oduzo LEPOTU...

By Uterivac DUGOGA @ 30. novembar 2006 11:37 Delete
Citam ove Vase diskusije i zakljucak je samo jedan: "VI NISTE VAKCINISANI PROTIV BESNILA" pa me ne cudi sto ovako lepo razgovarate, ali bih vam preporucio da lepo odete u veterinarsku stanicu na vakcinisanje u nadi da ce vam bar delimicno pomoci. Puno srece i lep pozdrav zeli Vam Uterivac DUGOGA

By Ljatifi @ 30. novembar 2006 21:58 Delete
A koj veterinar..

By NeutraLnA @ 4. decembar 2006 20:26 Delete
Znaci strasno,ko sta radi na ovom sajtu,samo se svadjate.Da li vi znate da pisete komentare bez svadje?umesto sto napadate jedne druge,mogli biste malo da pomognete ovom selu,jer je i skola zatvorena,sto je stvarno sramota i bruka.Ostalo selo bez skole,znaci katastrofa?

By DEKI DELIJA @ 4. decembar 2006 22:41 Delete
Ja sam tebi dušo moja već jednom predložio da razbijemo maler kako bi ovom našem selu konačno krenulo, ali Ti nisi htela, e sada i da hoćeš Ja neću i dabogda pala škola na tebe.... CMOK
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://batinac.forumieren.com

Decenijska bruka i sramota
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Sve Kategorije :: Sve Novosti Sela-
Skoči na: