Novosti Sela

PrijemPrijem  Novosti selaNovosti sela  KalendarKalendar  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  Lista članovaLista članova  Korisničke grupeKorisničke grupe  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Zadnje teme
» Pitanje za Presednika Opstine ?
Pon Mar 16, 2009 1:21 am od Admin

» Pusta Batinacka Nova Godina
Pon Mar 16, 2009 1:19 am od Admin

» PC Servis - Deki
Pon Mar 16, 2009 1:17 am od Admin

» Slike mestana
Pon Mar 16, 2009 1:15 am od Admin

» Rodoslovi sela Batinca .. Obavestenje !!!!
Pon Mar 16, 2009 1:14 am od Admin

» Dokaz iz 2005 godine, na osnovu kojeg je postavljena Digitalna centrala
Pon Mar 16, 2009 1:12 am od Admin

» Demonstracija u Svajcarskoj
Pon Mar 16, 2009 1:08 am od Admin

» Veciti stazista zavrsio u Dezurnoj sluzbi ???
Pon Mar 16, 2009 1:06 am od Admin

» DOKLE DA SELOM VLADA BANDA I STA JE SA SKOLOM ?
Pon Mar 16, 2009 1:05 am od Admin

Partneri

ImageChef.com - Custom comment codes for MySpace, Hi5, Friendster and more

Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Delite | 

*BIRANJE NOVE MESNE ZAJEDNICE*

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin

Broj poruka : 272
Datum upisa : 15.02.2009

PočaljiNaslov: *BIRANJE NOVE MESNE ZAJEDNICE*   Pon Mar 16, 2009 12:33 am

By Euronews 10. jul 2007 @ 21:04 :: 636 Views :: 27 Comments ::

Danas sam dobio informaciju da ce se 15. Avgusta 2007 godine u prostorijama Doma kulture organizovati ZBOR na kome ce se birati nova Mesna Zajednica.

Postovani mestani, ovim povodom zelim da vas obavestim da se masovno odazovete ovom ZBORU kako bi smo u sto vecem broju bili prisutni.

Da vas podsetim:

Toga dana 15. Avgusta 2007 godine i zvanicno prestaje da vazi mandat aktuelne Mesne Zajednice (zbog njene neaktivnosti). Zbor se odrzava na zahtev nasih mestana koji su dali svoj potpis za smenu ove Mesne Zajednice a navedeni datum je odredila Skupstina Opstine Cuprije.

Zamolio bih vas, da ne nasednete na razne price da ce se ponovo vratiti ljiudi iz bivse Mesne Zajednice. To uopste nije tacno niti odgovara istini !! Nas cilj je da na celu Saveta Mesne Zajednice dodju potpuno novi ljudi.

Novi ili stari narod ce presuditi, i zato: Ko god hoce moze da se kandiduje a za kandidaturu je potrebno da se prikupi 20 potpisa. Dakle postovani mestani: Ko voli nek izvoli.

Dosta je bilo nerada, lazi i prevare...... Idemo dalje .............
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://batinac.forumieren.com
Admin
Admin

PočaljiNaslov: Re: *BIRANJE NOVE MESNE ZAJEDNICE*   Pon Mar 16, 2009 12:33 am

Comments
By Lidija @ 11. jul 2007 21:33 Delete
Bravo doso kraj lopovima i prevarantima.

--------------------------------------------------------------------------------
By DEKI DELIJA @ 12. jul 2007 13:03 Delete
CITIRAM...Zamolio bih vas, da ne nasednete na razne price da ce se ponovo vratiti ljiudi iz bivse Mesne Zajednice. To uopste nije tacno niti odgovara istini !! Nas cilj je da na celu Saveta Mesne Zajednice dodju potpuno novi ljudi. KRAJ CITATA. Pa šta i ako dođe vidojko ponovo na vlast ako si na njega mislio. On je jedini imao viziju kako selo treba da izgleda. Nekima se to nije svidelo, smenili su ga i šta sada imamo od sela ???? Selo koje liči na šumu u kojoj žive indijanci!!! Uporedite jedno Švajcarsko selo sa Batincom i biće vam sve jasno.

--------------------------------------------------------------------------------
By Schirkan @ 12. jul 2007 14:42 Delete
Hvala bogu i narodu kada se neko setio da istera kalakurdiju sa vlasti.
Unazadise selo bar za 3 godine, svaka Mesna Zajednica je bar nesto uradilai pa se vidi a ova ubacila selo u dug od DVESTA HILJADA DINARA a plus sto su skupili pare to jest PROSILI od kuce do kuce kao slepci i prosijaci i sve to pojeli a nista se ne vidi po selu, da su bar mrdali.

Jedino sto im se vidi, da je Ali Baba kupio onaj Crveni Vrangler od seoskih para.
Ali odlezace Bajbukanu zbog toga, samo polako.

By Neutralan @ 12. jul 2007 15:02 Delete
Bravo Deki Delija potpuno si u pravu, Vidojko je jedini i najbolji bio za selo i ako su ga ovi lopovi optuzili ali pitanje je dali covek hoce da se vrati pored svih ponizenja i optuzbi koje je doziveo od strane ovih lopova, lazova, prevaranata itd.

Verujem da bi ga narod vratio na mestu kome je bio jer su svi sada uvideli da je covek bio posten i hteo da nesto stvori. Optuzuju ga da nije zavrsio Skolu a ne pitaju se koliko para treba za to. On je bar nesto zapoceo i siguran sam da se i dalje bori da taj projekat i zavrsi ali kada bitange bas one kojima deca treba da budu u toj Skoli ne daju ni dinara ,, PA VALJDA COVEK NECE DA PRODA SVOJU KUCU DA BI ZAVRSIO SEOSKU SKOLU ??? TO NI NAJLUDJI NE BI URADIO ????

Postavite se vi u njegovoj ulozi pa cete onda svhatiti kako je lkada vas svi optuzuju a niko ne pomaze, pa jos bi hteli i da im se Skola zavrsi.?

Ma lud bi bio kada bi prihvatio, ja da sam na njegovom mestu nebih nikada makar me molili na kolenima. COVEK JE KOD SVOJE KUCE DOBAR DOMACIN I VISE MU NE TREBAJU SEOSKI PROBLEMI.
I ZA SELO JE BIO DOBAR DOMACIN ALI ZASTO BRE VISE''' ???? DA BIO OPET IZGUBIO ZIVCE SA OVAKVIM SMRADOVIMA I PROSTACIMA HOCU RECI ALI BABOVCIMA JER GA ONI NAJVISE I NAPADAJU ..... ALI SAD SMO VIDELI I NJIH KOLIKO SU SPOSOBNI ???? CELO SELO VIDI ALI AKO TAKO NAM I TREBA.

By Zoki @ 12. jul 2007 15:09 Delete
Ljudi i ja se slazem da vratimo Vidojka on je ipak bio najbolji od svih do sada.Jedini covek koji je stalno trcao za selo i da je ostao duze verujem da bi bio najbolji mada su ga ovi stalno optuzili i covek se povukao jer nije lud da se bakce sa tudjim problemima jer svi znamo da on ne zivi od sitnog lopovluka kao ovi danasnji robijasi.Vidojko je materijalno sredjen i ne zavisi od sice pa mislim da je zato i digao ruke od svega toga.
Nego ja bih da pitam ovog Neutralnog jer i Donator spada u ove bitange i smradove kako ih on naziva posto se i on stalno buni ovde na sajtu?

By Kebajko @ 12. jul 2007 15:22 Delete
Ne Vidojka da stavimo netrebaju nama samo pametan narod u MZ.
Nego ja predlazem Donatora jer nama treba seoska budala kao sto je on.

By Favorit @ 12. jul 2007 16:11 Delete
Kolko ja vidim mozemo da stavimo bilo koga za predsednika sela jer to uopste neigra nikakvu ulogu.Moze bilo ko da se kandiduje posto treba samo 20 potpisa.Kod nas u proseku u jednom domacinstvu stanuju 6 odraslih osoba s pravom glasa znaci 3 domacinstva i evo ti kandidatura.Mislim da bi bilo bolje da se kandiduju ljudi sa minimum zavrsenom srednjom skolom, sta zna onaj sa cetri razreda osim da trckara po opstini za druge i da nam tu uvede neke samodoprinose i dazbine.Zato pazite kome dajete glasove jer posle nema ispravke.Pozdrav....

By Zlatko @ 12. jul 2007 17:14 Delete
Favorit ako si mislio na Vidojka posto ovde spominjes samodoprinose a zna se dobro da je on taj koji je hteo da upravo kroz taj samodoprinos nesto napravi jer drugacije i nije moglo niti ce se moci, onda se grdno varas da on ima samo cetiri razreda skole.
Pitaj ti tvoga oca koji zna da ti kaze, da je taj Vidojko bio i u srednjoj Skoli pa i Gimnaziju je upisao ali je nazalost nije zavrsio, ne iz razloga da je glup kao sto si ti vec iz finansijskih razloga.

Dobro je tebi rekao Deki Delija da je tvoj otac dao tele da bi izvukao tele iz Skole pa je na kraju umesto tele izvukao bika. Pozdrav Donatore, prepoznajes se po pisanju i ako se krijes iza Favorita.

I Ali baba se krio iza vise nikova ali ljudi ga provaljuju niko ovde nije glup da ne shvata o cemu se radi.
I reci mi sta ti toliko smeta taj Vidojko sta je on tebe prevario i sta ti je uzeo !? Ili si ti stvarno zaljubljen toliko u tog Ali babu.

By Ramadani @ 12. jul 2007 17:20 Delete
Halo narode a sto neko ne predlozi Donatora za presednika ja sam cuo da je on zavrsio Srednju Skolu "SREDNJU KOPACKU" Mnogo lepo zna da kopa sve po tri reda tera. HA,HA,HA,HA,HA,HA

By Anoniman @ 12. jul 2007 17:46 Delete
Ja sam Vidojka naveo samo kao primer jer on i jeste za primer!!! Jedino je on za vreme njegove vlasti uradio nešto za selo i tada je selo ličilo na selo a ne na zapuštenu njivu i indjansku šumu!!! Ne zanima me ko će da bude predsednik međutim budući predsednik mora biti predsednik a ne izgladneli vuk koji jede sve što mu se da a kada mu se neda, krade!!! Ako predsednik nema viziju, već dolazi na vlast da bi selo imalo predsednika ondah nam predsednik nije potreban. Mi nismo indijanci kojima je potreban poglavica i vrač i zato mislim da je ovaj predlog „skupi 20 potpisa i kandiduj se“ potpuno pogrešno! Na ovaj način može i moja baba Dragojla da se kandiduje, nego da mi izabermo 5-6 pravih čoveka koji će prvo prihvatiti da reše ovo katastrofalno stanje i za njih da skupimo 400-500 potpisa jer samo na taj način su odgovorni meštanima indijanskog sela BATINAC hahaha indijansko selo kao se samo setih….

By Sale Bond @ 12. jul 2007 18:29 Delete
POZDRAV SVIMA .... Zamolio bih sve prisutne da se vise ne svadjaju zbog raznoraznih gluposti.

Ja sam pre izvesnog vremena imao jednu veliku raspravu ovde na ovom sajtu sa nasim Dark Devillom koga sam morao da iskljucim zbog otvorenog vredjanja moje porodice. Iskreno nebih voleo da se to ponovi i sa nekim opet posvadjam, TAMAN POSLA.

Ovo sto Donator ovde pise je po meni sasvim u redu, ako se neko ne slaze sa njim jer mu ne odgovara ovo ili ono to je problem licne prirode.To isto vazi i za Donatora, nemora ni njemu uvek da odgovaraju nasi komentari. Donator je izneo svoje licno misljenje i to je za mene u redu.
Nemamo razloga da se ljutimo, covek nikoga nije psovao i nije vredjao, to sto mu Vidojko ne odgovara Boze moj, sta bi bilo kada bi smo svi isto razmisljali, mada i on sam zna da Vidojko nije bio u Mesnoj Zajednici da bi krao jer za to stvarno nije imao potrebe. Tesko je optuziti nekoga bez dokaza a i nebi bilo lepo.

Ja pozdravljam sve prisutne kao i naseg Donatora i zelim svima lepo ferije.
Donator je nas prijatelj i covek iz sela pa cak i kada ne podrzava nase misljene. Ovo je demokratski sajt i moze da pise ko sta hoce, mada bih vas zamolio ako moze da to bude bez vecih uvreda.

Recu cu jos i to, da nebi bilo zabune i ne svadjate se bezveze da je Vidojko sit Mesne Zajednice i da se nece kandidovati, zato nemora niko da strahuje da ce se vratiti.
Kao sto rece Neutralan, moze da se kandiduje ko hoce i neka dodju sasvim novi ljudi ako je to nekome uteha ... Drugari cao svima, Drugarski pozdrav od Saleta.

By DEKI DELIJA @ 12. jul 2007 18:35 Delete
Sale, izvini ako misliš da sam ja mojim komentarom povredio Vidojka kao tvog člana porodice. Ja sam njega morao da iznesem kao primer, ali ja sam njega izneo kao pozitivan primer jer u poslednjih 20 godina osim njega niko nije uradio nešto dobro za selo!! Što znači da drugi primer ne postoji. Ovo je istina, nije laž! Ovo što ja kažem je nešto što svi znaju naravno ko hoće da zna, doator se ne računa!!! Hahahahahaha…. Slažem se da predsednik treba da ima minimalno srednju školu ali kako objašnjavaš sadašnjeg predsenika koji ima fakultete i titulu doktora a ništa nije uradio. Dali je problem u obrazovanju ili u karteru osobe????

By Sale Bond @ 12. jul 2007 18:45 Delete
Taman posla, daleko od toga ... Cak ni Donator nije uspeo da me uvredi a kamoli ti koji po meni imas ispravno misljenje.
Ovim sam samo hteo da kazem da i Donator moze da iznese svoje misljenje i ako nam ne odgovara.

Sto se tice obrazovanja ti si sasvim u pravu mi vec imamo obrazovanog clana u Mesnoj Zajednici pa opet nije nista uradio. Bili su pre njega mnogo nepismenijih ljudi pa su za to selo ucinili mnogo vise ... Ovaj sadasnji je samo dobar da zavadjuje narod i nista drugo.

Jos jednom pozdrav svima.

By DEKI DELIJA @ 12. jul 2007 19:29 Delete
hahahahaha zbunio se donator. Do pre jedan sat bio je 100% siguran da sve ovo piše samo jedna osoba a sada je shvato da je pogrešio pa se malo postideo i nesme da se javlja više hahahahaha hajde javi se ću ti kupim na panađur luljicu hahaha ma javi se imš srednju školu šta te boli uvo hehe

By Anoniman @ 12. jul 2007 21:34 Delete
Pozdrav svima, zelim da pozdravim sve a posebno novu mesnu zajednicu koja bude dosla , jel ova mislim je bila samo tako reci prolazna faza od bivse i nadam se da ce se puno vise uraditi u selu nego sto se obecava samo da se dodje na vlast i da se ne zaboravi zasto su postavljeni tamo.

By donator @ 12. jul 2007 23:12 Delete
Mars stoke jedne neobrazovane(mislim na Deliju i njegovog kolegu)koji se javlja u vise nikova i sad se predstavio u pravo ime misleci da ja neznam koje.Sad tu pise kako treba a pre toga psuje ko lud ,samo da vas jednom sretnem negde magarci jedni kako vas nije sramota,brukate ovaj sajt i selo.Sramite se.

By Anoniman @ 12. jul 2007 23:49 Delete
Smatraću da si ovaj komentar uputio greškom meni zato što sumnjaš da se radi o nekoj drugoj osobi ali ako znaš ko sam i uputio si meni namerno ovaj komentar, ja mogu da ti kažem ova igra je vrlo opasna i srešćemo se!!!
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin

PočaljiNaslov: Re: *BIRANJE NOVE MESNE ZAJEDNICE*   Pon Mar 16, 2009 12:34 am

By Anoniman @ 13. jul 2007 9:09 Delete
DONATOR, POPUSI NAM GA MALO.

OVO TI JE OD KOLEGE ,,,,,!!!!!?????

By Sale Bond @ 13. jul 2007 9:27 Delete
Gledajuci ove komentare zakljucio sam da sam ja jedini ovde koji se prestavio pravim nikom, tako da se Donator izgleda obraca licno meni i navodi da sam neobrazovan.
Posto je tako moram da se izjasnim:

Ja Donatore nisam nepismen i neobrazovan , neznam odakle ti to, samo da znas da sam zavrsio srednju Skolu i to jos na stranom jeziku.
Nisam siguran da si 100% mislio na mene ali ako jesi tek da znas, ja rado srecem ljude pa ako bi da me sretnes nemoras da me trazis znas dobro gde sam. Ako mozda nisi mislio na mene vec na nekog drugog, ja ti se unapred izvinjavam.
Nikada se nikoga nisam plasio i uvek kazem ono sto mislim. Ja tebi za uzvrat oprastam ove reci jer mi je jasno da si uvredjen gledjuci ovde sta sve pise o tebi.

Ali jedno moras da znas:

"JA KAD BIH SE PLASIO VRABACA NIKADA ZITO NEBIH SADIO".

Pozdrav svima i lepo ferije

By Anoniman @ 13. jul 2007 9:37 Delete
ma pusti bre sale donatora on na svaku temu kontrira i jede *ovna sad sam i ja siguran da mu je ali-baba pomogao oko inih papira za berlinski zid hahahhahhahhahahha

By Sale Bond @ 13. jul 2007 11:41 Delete
SLUSAJ TI DONATOR,,,,,, ZA OVO STO SI ME UVREDIO IMA DA TE JEBEM U USTA SMRDLJIVA JER JA TEBE NISAM NIKADA VREDJAO.
TO STO SI TI MISLIO DA SAM TO JA ,,,,JE TVOJ LICNI PROBLEM. JA TEBE NISAM VREDJAO, A ZA SKOLU STO SI CUO DA JEDES MALO TI GOVNA I TI I SVI ONI STO SU TI PRICALI . PARAZITU JEDAN RUZNI.

TI SI BRE BRUKA ZA SELO ..... A ONO STO SI MI PISAO DA SAM SE POSVADJAO SA TASTOM I POSTO TE JE TOLIKO BRIGA, POPUSI MU MALO KURAC I TI NJEMU I ON TEBI .... DZUKELO JEDNA SEOSKA TI ZNAS KO STA RADI??? TI SI MI MNOGO SKOLOVAN PERES PO BOLNICAMA BABAMA DOLJNJI VES,,,,,, JAK TI JE POSAO.

I NA KRAJU ZNAS STA JE VIDOJKO ZA TEBE GORILO JEDNA "DZORDZ BUS" JEBAO TE ON U DUPE.....

SADA VISE NEMAM VREMENA DA TI PISEM JER KRECEM NA FERIJE UPRAVO OVOGA TRENUTKA ....AKO TI NESTO NIJE JASNO ZNAS GDE MI JE KUCA KURTONU JEDAN ...POZDRAV ZA DRUGE UCESNIKE NA OVOM SAJTU I JEDNO VELIKO IZVINJENJE KOJE NE VAZI I ZA DONATORA....

By Sale Bond @ 13. jul 2007 12:20 Delete
EJ DONATOR ZABORAVIO SAM NESTO DA TI KAZEM ... CUDI ME KAKO ONA TVOJA ZENA UOPSTE SPAVA SA GORILOM KAO STO SI TI JER SI NAJRUZNIJI U SELU I NEMAS PREMCA...

A ZA ONO STO SI REKAO DA ZALIS CRNIJA SAMO DA TI KAZEM DA TE JE ON CELO VREME KARAO NA INTERNETU I AKO TI TVRDIS DA JE NEPISMEN ,,,,,,CINI MI SE DA JE PISMENIJI OD TEBE. A STO SE TICE MESNE ZAJEDNICE NE PLASIS SE TI DA CE VIDOJKO DA SE VRATI VEC SE PLASIS DA CE BELI DA DODJE A KAD DODJE IMA DA TE JEBE AKO UOPSTE MOZE JER SI RUZAN BRE MNOGO .......

JA SA TOBOM NISAM UOPSTE NI HTEO DA SE SVADJAM JER TE NISAM VREDJAO NICIM, CAK STA POSTOVAO SAM TE KAO COVEKA ALI POSTO SI POKAZAO PRAVO LICE,,,,,,LICE GORILE BOLJE RECENO NOSOROGA TEBI BI NAJBOLJE BILO DA SE PRIJAVIS KOD PALME DA TE VODI U ZOLOSKI VRT U JAGODINU ,,,,,TAKO BI SE BAR DECA OBRADOVALA NOVOM CLANU U CARSTVU ZIVOTINJA .....HA,HA,HA,HA,HA

E SAD POSTO SI ME NAZVAO PRAVIM IMENOM DA I JA TEBE PROZOVEM DA NAROD BAR ZNA SA KIM SE SVADJAM ,,,,,,,,POZDRAV ZA TOMIC DRAGANA .....

By donator @ 13. jul 2007 18:31 Delete
POSTO STE POCELI DA JEDETE GOVNA S PUNA USTA SAMO NASTAVITE PRIJATNO VAM BILO,A KADA SE NAJEDETE VALJDA CE DA UMUKNETE.NISAM POGRESIO,I TI DOBRO ZNAS ZA KOGA JE TAJ KOMENTAR UPUCEN,I SAM SI SE PREPOZNAO.JAVLJAS SE U VISE NIKOVA MAJMUNE KAD TREBA DA VREDJAS NEKOGA A KAD NESTO NAPISES DOBRO ONDA SI BOND,SASO MILOSEVICU.STO SE TICE LEPOTE NEBI MOGAO NI TI DA SE POHVALIS BAS.DOK SI BIO MALI ZVALI SMO TE MISA A SAD SI IZRASO U PACOVA.TI I TVOJ CRNI A I TOZA VAM SE PRIKLJUCIO BAS STE SE NASLI SVE MOJ DO MOJGA.BRUKATE OVAJ SAJT I SELO.NEMOZETE SE VI UPOREDJIVATI SA DRUGIMA,NE STICE SE UGLED PREKO NOCI,VEC SE STICE GODINAMA,A NE ZA DVE GODINE SKUPLJANJEM PARA ZA SKOLU I RUPE.NIKAD VI NECETE BITI POSTOVANI U SELO JER NEMATE OBRAZ I NIKOO VAS NE POSTUJE ZA DOMACINE.Hehehehe.A SAM SI SE IZDAO UZVRACAJUCI MI KAO ANONIMAN A IMAS JOS NIKOVA NITKOVE JEDAN.MOZES IMATI 100 NIKOVA AKO OCES Hahahaha....

By DEKI DELIJA @ 13. jul 2007 23:10 Delete
EVO MENE I ZOVEM SE ŽIKA, PIČKE KAŽU DA SAM LEP KI SLIKA HAHAHAHAHAAHA Dragane a što si se ti toliko primio na ovo, ovo je internet ŽICA, razumeš, ovde možemo da se opaljujemo koliko hoćemo, da razbijemo dosadu i sviramo kurcu i ne vidim razlog za tolokom nervozom jedino ako ti sa njima imaš nešto lično u tom slučaju NO KOMENT

By TheBoss @ 14. jul 2007 13:54 Delete
cao svima... kako vidim bas ste se uvatili za gusu... manite se bre te rabote, bolje da se organizujemo da idemo da krkamo i pijemo Smile)

Donatore, pokojnog Tozu pusti na miru a nemoj ni mene da petljas tu u vasim svadjama, ja sajt nisam mesecima posecivao... a ja sam uvek pisao i uvek cu pisati sa svojim nickom, pod kojim me svako zna... kada budem zeleo nekome nesto da kazem to cu mu licno reci, a ne preko tastature...

Pozdrav i lep odmor u domovini svima...

By PAMETAN STO POSTO @ 15. jul 2007 1:49 Delete
ne valja ti predlog di bre po ovu vrucinu da krkamo ce ne strefi shlog bolje da se fatamo za gusu

By DEKI DELIJA @ 17. avgust 2007 1:21 Delete
Zdravo braćo seljaci kao ste se proveli na odmor vidim da je prošao 15 avgust pa reko da ve pitam jel otišo ali baba sa vlast ili opet ćorak... donator nemoj samo ti da se javiš jer nemaš pravo glasa hahahaha
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: *BIRANJE NOVE MESNE ZAJEDNICE*   

Nazad na vrh Ići dole

*BIRANJE NOVE MESNE ZAJEDNICE*
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Sve Kategorije :: Sve Novosti Sela-
Skoči na: