Novosti Sela

PrijemPrijem  Novosti selaNovosti sela  KalendarKalendar  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  Lista članovaLista članova  Korisničke grupeKorisničke grupe  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Zadnje teme
» Pitanje za Presednika Opstine ?
Pon Mar 16, 2009 1:21 am od Admin

» Pusta Batinacka Nova Godina
Pon Mar 16, 2009 1:19 am od Admin

» PC Servis - Deki
Pon Mar 16, 2009 1:17 am od Admin

» Slike mestana
Pon Mar 16, 2009 1:15 am od Admin

» Rodoslovi sela Batinca .. Obavestenje !!!!
Pon Mar 16, 2009 1:14 am od Admin

» Dokaz iz 2005 godine, na osnovu kojeg je postavljena Digitalna centrala
Pon Mar 16, 2009 1:12 am od Admin

» Demonstracija u Svajcarskoj
Pon Mar 16, 2009 1:08 am od Admin

» Veciti stazista zavrsio u Dezurnoj sluzbi ???
Pon Mar 16, 2009 1:06 am od Admin

» DOKLE DA SELOM VLADA BANDA I STA JE SA SKOLOM ?
Pon Mar 16, 2009 1:05 am od Admin

Partneri

ImageChef.com - Custom comment codes for MySpace, Hi5, Friendster and more

Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Delite | 

"BATINAC" = "PUSTO SELO"

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin

Broj poruka : 272
Datum upisa : 15.02.2009

PočaljiNaslov: "BATINAC" = "PUSTO SELO"   Pon Mar 16, 2009 12:37 am

By Neutralan 24. jun 2007 @ 11:48 :: 771 Views :: 3 Comments ::

Zamislite ovih dana je na tabli sa natpisom naseg sela, umesto "BATINAC" neko ispisao crvenom farbom "PUSTO SELO".

Mislio sam da je to neki olos, poput onoga sto je napisao GIGA NIS a koga svi mi dobro znamo jer ko bi drugi mogao da bude vec nas ZIKA LAZOV. Da, to je njegovo drugo ime i tako ga u Nisu svi zovu ,,,, kod nas je Zika lazov a kod njih Giga lazov.

Kao sto rekoh, isprva sam mislio da je neki olos, ali ne kada bolje razmislim covek je apsolutno u pravu i svaka mu cast sto se setio da tako nesto napise jer uostalom nista i nije pogresio. Selo nam je stvarno "PUSTO SELO".

Da nije PUSTO valjda bi se neko i setio da ode do ulaza u selo i obrise to sto pise jer velika je sramota za tudje oci kada ljudi sa strane dodju i procitaju tako nesto. Ali ne, to nasem narodu nimalo ne smeta a ni aktuelnoj Mesnoj Zajednici koja od kada je dosla na vlast samo radila za licne interese a selo ih uopste i ne zanima.

Lopovi su to bre i poslednja gamad danasnjice !!!????

Da, kod nas niko nista ne radi Mesna Zajednica vec odavno i ne funkcionise, selo nam smrdi na fikalije, rupe od Doma do putne sekcije do kolena, mozemo jos malo pa da ih napunimo vodom i da se kupamo u njima a table sa natpisom naseg mesta su ispisane vise puta.

SRAMOTA je da je tako bogato selo a gomila primitivnih ljudi ???? Svaka cast pojedincima kojima ovo smeta i koji pametno razmisljaju, jer u nasem selu ima i pametnih i mnogo dobrih ljudi ali nas je nazalost jedva 20%, sto se tice ostalih nigde na svetu necete naci vise primitivaca na jednom mestu ???

Sta postovani mestani vise da kazemo drugo vec "DOBRODOSLI U PUSTO SELO"
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://batinac.forumieren.com
Admin
Admin

Broj poruka : 272
Datum upisa : 15.02.2009

PočaljiNaslov: Re: "BATINAC" = "PUSTO SELO"   Pon Mar 16, 2009 12:38 am

Comments

By Zoki @ 25. jun 2007 12:40 Delete
Svaka ti cast Neutralan 100% si u pravu i nemam reci sve nam je ostalo poznato.

A za gomilu primitivaca uopste nisi pogresio ali sacekaj uskoro ce poceti da ti se javljaju i pocnu da vredjaju jer oni nista drugo i neznaju.

Sto se mene tice nista niusi pogresio a to da nam je selo pusto do nam je odavno poznato samo je falilo da nam neko da do znanja cestitam i ako mi nije drago sto moram da zivim medju ovakvima.

Popzdrav svima

--------------------------------------------------------------------------------
By donator @ 25. jun 2007 19:51 Delete
Hahaha ovo ti je dobro.A koji su to 20% "dobrih"i pametni?

--------------------------------------------------------------------------------
By Anoniman @ 27. jun 2007 20:01 Delete
PUSTO SELO nego sta i jos gore ce da bude.Zatvorise nam skolu,u Domu se ionako nista ne desava,nema igranki odavno,ja mislim da ni seoska Ambulanta neradi ili neradi svaki dan.Omladine skoro da i nema svi su vec odavno napustili to selo,a i ovi sto su ostali jedva cekaju da odu negde u inostranstvo.
Pusto nego sta.Od poljoprivrede odavno nema leba,neisplati se raditi na imanju,jel Gospoda diktira niske cene za seljaka.U gradu nema zaposlenja niti ce te primi neko iako te primi gleda da mu radis dzabe.Zato dragi moji Batincani sto ste ostali dole zelim vam mnogo srece u buducnosti.Cao
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://batinac.forumieren.com

"BATINAC" = "PUSTO SELO"
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Sve Kategorije :: Sve Novosti Sela-
Skoči na: