Novosti Sela

PrijemPrijem  Novosti selaNovosti sela  KalendarKalendar  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  Lista članovaLista članova  Korisničke grupeKorisničke grupe  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Zadnje teme
» Pitanje za Presednika Opstine ?
Pon Mar 16, 2009 1:21 am od Admin

» Pusta Batinacka Nova Godina
Pon Mar 16, 2009 1:19 am od Admin

» PC Servis - Deki
Pon Mar 16, 2009 1:17 am od Admin

» Slike mestana
Pon Mar 16, 2009 1:15 am od Admin

» Rodoslovi sela Batinca .. Obavestenje !!!!
Pon Mar 16, 2009 1:14 am od Admin

» Dokaz iz 2005 godine, na osnovu kojeg je postavljena Digitalna centrala
Pon Mar 16, 2009 1:12 am od Admin

» Demonstracija u Svajcarskoj
Pon Mar 16, 2009 1:08 am od Admin

» Veciti stazista zavrsio u Dezurnoj sluzbi ???
Pon Mar 16, 2009 1:06 am od Admin

» DOKLE DA SELOM VLADA BANDA I STA JE SA SKOLOM ?
Pon Mar 16, 2009 1:05 am od Admin

Partneri

ImageChef.com - Custom comment codes for MySpace, Hi5, Friendster and more

Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Delite | 

Niski svaler "Zika Lazov" se bori za vlast

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin

Broj poruka : 272
Datum upisa : 15.02.2009

PočaljiNaslov: Niski svaler "Zika Lazov" se bori za vlast   Pon Mar 16, 2009 12:41 am

By Columbo 22. maj 2007 @ 22:26 :: 1253 Views :: 18 Comments ::

Posto vidim da niko nista ne komentarise a desava se mnogo toga sto bi trebalo da znamo pomislih da nebi bilo lose da vas malo pozabavim i objavim vest koja ce vas obradovati a ponekog mozda i razocarati.

Ha Ha Ha .... Zamislite molim vas!!?? Opet je rec o najvecem belosvetskom lazovu Ziki Lazovu''''??? Uspela je ta bitanga da prevari 30 coveka i dovede ih na neki svoj zbor koji je trebao da se odrzi proslog Petka ispred Doma kulture. Izmislio je Zika Zbor jer niti ga je neko iz Mesne Zajednice sazvao niti je o tome bilo reci.

Zbor se nije ni odrzao jer nije ni bilo dovoljno ljudi za odrzavanje tog zbora a mnogo pametnih ljudi je uvidelo da se samo radi o nekoj vrsti revansisma prema ljudima iz bivse Mesne zajednice koju sprovodi licno NISKI SVALER koji pisa niz nogavicu a nezna nos da obrise.

Pitam se samo sta je time hteo da postigne jer ga vise ni sam Ali baba ne smigrla, valjda je i on uvideo da se radi o coveku koji je i ovu sadasnju vlast upropastio svojim prostackim idejama i pricama kako je on svemocan da svaki problem resi.

Tako Zika lazov ide svuda i otvara svaka vrata pa mu navodno mnogi ljudi iz Opstine izlaze u susret i udovoljavaju njegovim zahtevima a gde on naravno izlazi bez dovidjenja kao kucka repom medju noge jer ga niko ne keca 2%.

Proslonedeljni Zbor koji je kao sto rekoh trebao da se odrzi u Domu kulture propao je revoltom gradjana sto se umesto NISKOG SVALERA Ministra Zike lazova nije pojavila Mesna Zajednica odnosno ljudi koji su trenutno na vlasti.

Nije slucajno sto se nisu pojavili jer se zna da su se u poslednje vreme po selu skupljali potpisi protiv aktuelne Mesne Zajednice zbog njene neaktivnosi i da ce uskoro svi da izvise jer ce ih Opstina ubrzo razresiti. Valjda su uvideli da vise ni sami nista ne vrede i zato se nisu ni pojavili .....

Isli su ljudi licno po Ali babu da dodje i odrzi Zbor ali kako kazu Ali baba ni da cuje..... Ne interesuje ga Zbor.!!??? Zar oni iz MZ nisu obecali mestanima da ce svakih mesec dana organizovati Zbor u selu ?? Gde su sada da kazu narodu sta se desava ???' Gde nam je sad Asfaltni put koji su obecali??? Gde su zakrpljene rupe koje se za vreme njihove vladavine ni jednom nisu krpile ??? Gde nam je Skola ???? Gde nam je Crkva ?? Gde je placena struja u Domu jer nije placena ???? Gde su 100.000 Hiljade Dinara koje im je Opstina dala????Gde su im dokazi da su onolike grdne racune isplatili i da MZ ne duguje vise nikom nista??

Nezna to Ali baba, ali zato zna da tuzaka narod po selu i da ljudima vadi pare iz dzepova, zna on dobro koga i zasto ??? Ali tako zna da ce i da ode kao sto je dosao pa jos i ponizen kao Lajka ???' NIKAKAV DOKAZ NE POSTOJI ALI CE GA BITI, samo polako...????

Kazu da je Ali baba neki grdan Doktor a udjite molim vas u njegovu ordinaciju gde radi i pogledajte kako se gusi u smecu jer je i sam gadura i smrad.. Ako je i izucio neku Skolu trebao je prvo da nauci da je Higijena pola zdravlja to i deca znaju, ali kao sto rekoh smrad ostaje smrad i nema mu pomoci do kraja zivota jer je tako ucen i vaspitavan pa prema tome kakav je domacin kod kuce takav je i u Ordinaciji a tako nam i selo izgleda jer svako pusta fekalije na sve strane a Inspekciji brani da dodje jer nas navodno kaznjava za badava.

Nama postovani moji Mestani sa ovakvom vlascu moze da bude samo gore i nikad dobro jer cim udjemo u selu vec kod Jataganca nam se oseca miris ili smrad njihovih sranja i pisace koje svi pustaju niz put. Selo nam se usmrdelo.?? Ja se stvarno pitam dali to vise nikome ne smeta ili ovaj narod vise nema interesa da nesto preduzme protiv toga ???

Naravno ni ja nisam za to da nas neko kazni badava ali ako neko zagadjuje okolinu i ugrozava druge nije mi stvarno jasno kako cemo to moci da sprecimo osim da dodje inspekcija i kazni ga, pa kada bude osetio po dzepu valjda ce onda znati kako treba da se ponasa. Pa mi ni u Autu nismo vezali pojaseve pa smo naucili kada su poceli da nas biju po dzepu.... Zar nije tako '''?????

Molim vas postovani mestani da se uzmemo u pamet i pod hitno nadjemo neko resenje da se nebi nacisto usmrdeli u selu zbog pojedinaca koji su i sami smradovi. Takodje vas molim da sto vise komentarisete ovu temu ovde na interenetu kako bi smo svi mogli da vidimo koliko nam je stalo do toga da nam buducnost bude lepsa i bolja, a ako pak mislite da su ovi u pravu slobodno ih podrzite nemam nista protiv... Presudite sami ...

Drugarski pozdrav za sve od Cika Columba ..........
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://batinac.forumieren.com
Admin
Admin

PočaljiNaslov: Re: Niski svaler "Zika Lazov" se bori za vlast   Pon Mar 16, 2009 12:42 am

Comments
By Ljatifi @ 24. maj 2007 11:01 Delete
Sto se tice nas Niski Svaler"Zika Lazov" ne ida vise po Nisu : jer ot kad ga ubili u Nisu oboleo od PROSTATE pa takodje je operisan i tako ga smirili malo..

Odveo ga Ali Baba na operaciu i izglada da mu osekli onu musku stvar pa sad i nemoze da pisa i niz nogavicu nego mu ugradili onu PLASTICNU GUSKU .
Zato tebi "columbo "se cini da mu rep medju noge i tako grbavo ide to mu gusku onu ugradili da nebi isao sve upisan.
Ljudi to nije za smejanje to moze da strefi svakog svalera kao sto je "Zku nas siroma"
Pabi vas zamolio da ga ne zovete Zika Svaler jer nema vise cime nemojte da ga brukate dzabe...

Ovo nam ispricao jednom u lov kad smo bili sa sadasnjim Lovokradicom ALI BABOM..

--------------------------------------------------------------------------------
By Uterivac DUGOGA @ 24. maj 2007 13:49 Delete
Ja predlazem da svi vi u znak protesta protif ziku lazov odete ispred njegovu kuću i pocnete odmah sas strajk gladju jerbo se drugacije protiv njega ne moze ali obavezno ponesite po nekoliko kifle u dzep da mi ne crknete od glad cekajuci da vi ovaj ode sa vlast ponesite i neku casku sas vodu jerbo se bez vode nemoze vise od 7 dana PUNO SRECE

--------------------------------------------------------------------------------
By Anoniman @ 24. maj 2007 14:24 Delete
KUKURIGU, KUKURIGU POJEDITE LU MUOŠ KRLJIGU HAHAHAAHA Pa gde ste ratnici sa batinac.com... Ej ljudi ajde da se lepo družimo da ne psujemo više, šta koj moj kurac stalno psujemo i vređamo. Evo ja ću prvi da počnem i to kulturno. Kao prvo žalim žiku lažova što mu se ovo desilo! Iz svega što je dosada imao ostadoše mu bato moj samo muda i šta on može sada samo sa muda da radi??? NIŠTA!!!! To je veliki problem i baš mi ga je žao!!! Ovoga što ga vi zovete ali baba a drugi vepar, je ustvari samo dobar čovek i on je za mene doktor a i za vas je doktor kada se rzbolite pa vam malo zagusti zovete ga aloooooooooooo ddoooookkkktttoooooooooorreeeeeeeeeee dođi da ne crknem joooooj nemogu više uf, uf, uf, puf, trt i tako dalje ali kurac nije on lud da vam đođe ali to nije bitno hoću da reknem nešto drugo. Ja sam pričao sa ovaj naš doptor i on hoće da ide sa vlast ali nemože jer su ovi njegovi mnogo prasići i jagnići pojeli dok je on jeo viršlu u krivu kiflu sa jogurt i sada kada bi otišao sa vlast optužili bi direktno njega što znači da je najebo i ako nije kriv i zato bi trebali da mu pomognemo ali jebiga nemam idejku ajde vi smislite nešto mislčim da niste toliko glupi jebem ga

By Kurcubic @ 24. maj 2007 15:45 Delete
A sto ber ljudi zovete ovog ALJI BABU lovokradica kad bar on nebi trebao da to radi .

Taj VETERINAR valjda leci stoku a ne ubive i krade...

By Anoniman @ 26. maj 2007 23:47 Delete
Zelim da pozdravim sve a posebno nase gradjane iz sela Batinca i da im ujedno pozelim puno zdravlja, jer kako vidim od onoliko lupanja po onim rupama po putevima u selu pocelo da im ispadaju jaja. Moguce je da i mozak pocelo da im brka jer kako vidim svako zeli da se kandiduju za presednika sela .Nije presednik kao kod kuce sedis i neradis nista baba placa stuju iz penzije a sin salje pare za svalerke iz inostranstvo a zena kuva i pere, pa sad mu i to postalo dosadno kuci pa seo bi malo kod doma, sreca sto kod nas u selu nemora da se polaze zakletva za presednika jer ja mislim da nebi imali ljude za presednika . Pola bre u selu neznaju na koju stranu se vozi traktor kad ga sretnes nezna gde ce nego on zna kako ce to da izvede vozi ga brzo do- dasle - sto se kaze,tako da i sam misli mozda ce se nadje neko pametan da se skloni jer ja nemam pojma kako se vozi tako da ja mislim da ovi iz sela mnogo su naucili od nas bar u saobracaju . Neki kazu da je sramota sta se u selu desava ali ja mislim da je zalosno jer nigde tako nesto nema moglo bi da se napise roman,mogo bi da se zove ;;Do pola u blato a od pola u dugovima ;; cao columbo

By Anoniman @ 27. maj 2007 0:52 Delete
Cao drustvo ja se javljam mnogo kasno jer radim i kod mene je mrak kad je kod vas dan tako da ne zamerite. Ljudi verujte mi da nije lako sa ovih nasi iz sela ja i sazaljavam naseg doktora malo jer ima dosta ljudi kod nas su bre kao one zivotinje hijene znate, oni sami nemogu da ubiju velikog vola ali zato se udruzuju sa lavom i cekaju cim ga ovaj obori odma oni navaljuju na lava i otreraju ga a oni pojedu vola, tako da nasi se ja mislim namamili na ove volove mnogo ih vole na raznju jer bolje da ih jedu nego da ih cuvaju i to za nase pare . Eh bila su to neka vremena secam se kad su ljudi cuvali stoku po putevima tad nismo ni travu imali sa strane kao na stadijumu bila pokosena mogo si da se slikas pored puta sad si srecan ako stignes kuci da nisi izbusio gume niz put uvek nosis 2 rezervne nikad se nezna , ali staces narod pojedose ovce i volove trava raste i dugovi za neki putevi ja mislim da smo uzeli kredit za rupe jer odavno nismo imali toliki dug cini mi se kao da ga drug TITO podigo jer nema sanse da se odplati samo moze da se oprasta tako da ima velika Rupa u mesnoj zajednici . Bivseg Pr. Vidojka smenili kaze nije dobar krao ja retko idem kuci ali secam se da je bolje izgledalo selo kad je on bio nego sad ko zna gde bi mi stigli da je on ostao ali znamo gde smo stigli sa ovih sto su sada tako reci nigde, sami presednici bacaju smece po putu da mu vidi sin ili unuk ili otac kad se vraca iz inostranstva kako je on vaspitan i cisti dvoriste baca u komsijku njivu ustvari njegovom stricu ali onaj nije mu vise rod jer glasa za onog ko hoce da odrzava cisto i kulturno sta da kazem zivela smeciste verujte mi ja sa mojim Linkonom autom ne dolazim u selu da mi povuce auto miris vaseg smeciste jedino sam misleo helikopterom ali samo jer tako necu morati po rupama i da grebem auto po vasim putevima . puno pozdrava samo tako nastavite lepo ostavljate vasim sinovima i cerkama cao @Otpor

By Anoniman @ 27. maj 2007 23:24 Delete
Ima jedna pesma o ziki :Ima jedan iz selo batinac koji se zove zika svaler pravi , ali uvek do jaja zaglavi .Cak i politikom poceo da se bavi nezna da moze u corku da zaglavi .Predsednika Vidojka uspeo da smeni sad misli se blago meni ,ali ga kazna stize jer pocelo mokrace iz komsiluka na kapiju da mu stize . Leto stize potok smrdi ovo nemoze vise niko da izdrzi .Ziko tebi hvala sto nas smeciste zagadjava .Da su pravi ljudi na vlast nebi bilo u selu propast ,jao ziko nije lako zasto radis svom narodu sve naopako , nama je dosta tvojih ometanja i lazi nego sebi drugi hobi trazi . cao Otpor

By donator @ 29. maj 2007 19:43 Delete
Ja mislim da je ovo ocigledno borba za vlast.Neko hoce po svaku cenu da smeni sadasnju mesnu zajednicu jer nista ne cini za selo ko da su predhodnici nesto ucinili,osim sto su skupljali pare po selu.Verovatno im je to i cilj da dodju na vlast da bi skupljali opet pare i naravno od toga ziveli.Mada sad sumnjam da ce neko da daje pare.Mislim da se nas narod opametio i shvatio da je bolje da svoje pare sam potrosi nego da ih da nekome da ih drugi potrosi.Toliko za sad.Pozdrav...

By Kurcubic @ 29. maj 2007 19:55 Delete
Alo bre Donator ako da pricamo za te pare sad ce da ubacimo tvog dedu u MZ haha jer nama je poznato da on skuplja pare po selu ..-.

Vec 5 godine od kad skuplja pare a nista se ne poznaje . Jedino sto napravi onaj berlinski zid od te pare nista vise....
Pozdrav DONATOR i zavezi kucku....

By donator @ 29. maj 2007 20:08 Delete
Potrefilo te kucko pa nisi se strpio ni pet minuta.Odma si poceo da lajes.Sta napadas narod po selo i izmisljavas tu neke smradove i dugove sta brukas selo majmune.

By Euronews @ 29. maj 2007 20:14 Delete
T i si nama Donator vec od pre poznat sa tvojim komentarima, jasno je svima nama da ti je Ali-baba pomagao oko gradnje tog Berlinskog zida koji si sagradio pa ga nebi menjao ni kad bi Tadic dosao u selo.
Ako cemo o prosloj Mesnoj zajednici pa oni su bre ljudi pokusavali da nesto urade u tom selu ali nisu imali sa kime jer su ovakvi poput tebe njih i ogovarali da navodno kradu i neznam sta sve.

Kolio ja znam ljudi iz Bivse Mesne Zajednice su bili dobri domacini i finansijski obezbedjeni i nikada se nebi brukali za sicu koju ti ovde spominjes.
To sto su skupljali pare po selu to su oni i ulozili u te zidine kao sto ti volis da kazes, ali ajde onda tuzi ih ako si siguran da su proneverili novac sto ja licno ne verujem jer su i sami dali za Skolu po Fr. 2.500.- a gde je njihovo izgubljeno vreme, zalaganje i sve ostalo. Zalosno je da tako ogovaras ovaj posten narod koji je u veoma malom broju jer su ostali gola govna poput tebe.

Kako te bre nije sramota da dajes takve izjave Majmune belosvetski. Ja ôbicno ne vredjam narod na takav nacin jer nisam tako vaspitan ali tisi jedan od onih koji me je isterao iz takta jer lajes ovde sve i svasta.
Kada bi mene pitali ja bi tebe i Ziku lazova isterao iz sela jer tebi u tom selu ocigledno nista ne treba ... PA KOJI KURAC ONDA I TRAZIS TAMO.. zivi u Svajcarskoj i placaj Svabi komunalije sto ides kuci da pustas fikalije po tudjim dvoristima.
NEMOJ BRE VISE DA SE JAVLJAS MNOGO SI GLUP.
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin

PočaljiNaslov: Re: Niski svaler "Zika Lazov" se bori za vlast   Pon Mar 16, 2009 12:42 am

By Boki @ 29. maj 2007 20:25 Delete
Lele koji komentari a mene nema ????

HA,HA,HA OPET SE JAVIO DONATOR BRANI PROPALICE NASEG SELA.
Tebi DOnator Bih predlozio da ne seres vise jer si stao na strani propalice a i sam si to.
Idi bre kod tvog alibabe i povedi ga kuci mozda ce ti i biti od neke koristi ako ne bude znao da leci tebe svinje ce sigurno znati da ti oprasi sta ti sad koj moj hoces od ovih ljudi vidis da niko vise ovu mesnu zajednicu ne voli sta ti bre ovde pricas sta su oni uradili za selo nabroj mi sta? a STA SI PA TI DAO ZA TO SELO PA DA OVDE TRAZIS DA TI SE VRATI. I DA ZNAS JA LICNO SE NE ZALAZEM DA SE VRATI NI STARA MESNA ZAJEDNICA ALI ZATO TREBA DA OVI PDERI NACISTO ODU JER SU NAJGORI A DA FORMIRAMO NOVU MESNU ZAJEDNICU SA NOVIM LJUDIMA NA CELU. A ti donatore gedza si bio gedza si ostao. Drugarski pozdrav za sve postene mestane.

By Anoniman @ 29. maj 2007 23:46 Delete
Pozdrav svima a posebno onima kojima ne vide sta se desava u nase selo da malo bolje progledaju ili da kupe naocare .Jer iz tog razloga sto neznaju sta vide i sta se radi, a ti donatore ako se vec dozivas donator sam bez ikakve donacije onda si obicna budala. Ovi sto su sad na vlast je samo razlog da su tu da nebi imali bare ispred kapije i da su uspeli da smene bivsu mesnu zajednicu ako to nisi primetio DONATORE kazi mi sta su ovi PAMETNO uradili dosad .Nisu ni uspeli da pokrpe rupe za uskrs nego otvorili druge rupe u dugove i na raskrsnicama ja neznam dali ti nosis naocare ili se pravis blesav ili oces da pises nesto jer nemas skim da pricas kupi kuce i idi u sumu jel znas ti sta znaci lepo i dobro selo onaj sto ima sve i asfaltirane puteve , ja mislim kad bi tvoj pra deda vaskrsnuo i doso kuci on bi te pljuvao jer radis u inostranstvu i ides po blatu jos po onom blatu sto je on oslobodio ako bio u rat i ona skola sto ti je on napravio se srusila a ti gledas kao tele i cekas da ti pravi engleska ili nemacka skim je on ratovao sta si bre ti doprineo za ono gde zivis neracunajuci oni pampersi sto bacas .A ovi iz mene zajednice sto su sada mogu da ih i razumemda i netreba im nista jer oni i neznaju za nista bolje jer niko od njih nije iso dalje od jagodine ali i jagodina je za njih sad amerika jer nemogu da veruju da postoji asfalt bez rupe to je cudno jel ti mislis da tvoja zena ili cerka ili snaja voli da ide po blatu ,ljudi kad izlaze iz nase selo se krste jer se zahvaljuju bogu da su zivi ostali od zagadjenja i nase ljubomornosti i kako se zalimo jedan od drugog . Sad mozes da ides za cupriju da ne ugrebes kola i nema vise bare na putevima i nismo imali dugove ako znas sta je to da drugi jedu ili bacaju pare tvoje po ulici i jedu i piju koji sede kuci ceo dan . Zasto nisu oni krenuli od kuce do kuce da skupljaju pare jer njima niko neda, sta ti mislis ti da se nazivas donatorom drugi da da pare za tebe i da pravi a tebi sve smeta znas sta, KUPI NAOCARE jer ja mislim da od onog tunela gde ti radis pocelo da ti zamraci pred oci ili radis negde sa metlom pa ti se muti u glavi ja cenim svaki poso i svaka cas svako mora da zaradi ali ja mislim da ti imas problema sa vidom ili ti neko diktira pa ti pises i za ovo ti sigurno trebalo 3 dana da pises idi setaj puno pozdrava @Otpor

By Anoniman @ 30. maj 2007 0:30 Delete
Evo pesma o nasem selu Batincu : Joj batince moja tugo izdrzaces neces dugo .Tesko tebi pored nas jer mi te vodimo u propast generacija sto je u skolu u selu bila svi te zaboravila ,ima jedna kuca stara sto se nekad skola zvala, sve ucila i obrazila i neke na put izvela ,novu skolu poceli i nedovrsili a mi kao u vrtic posvadjali , jedino nam je igraliste ponos sela sada ali djabe dok stignes do nje zubi po rupama ispada ,jezik dabogda pregrizo kojim asfalt i skola ne treba jer nasoj deci nikakvu buducnost neda .Puno pozdrava @Otpor

By Zoki @ 30. maj 2007 6:40 Delete
Pre svega jedan veliki pozdrav za Anonimnog i moram da kazem da je sasvim u pravu za ovo sto pise. Samo tako nastavi Anoniman najbolji si a povrh svega i u pravu.
Kao i uvek ko bi drugi da se protivi nego donator. Sta ti je bre donatore sta tebi uvek fali i sto vredjas ovaj narod ovde ti kao branis selo i tvrdis ovde da u selu nema smradova a na drugu stranu tvrdis kako nikome ti vise ni paru neces da dajes. J a tebe nemogu da razumem dali ti branis ili napadas selo.

Znas sta pa mnogo si ti i dao vidim sve u krug oko tvog placa si asfaltirao sad sve asfaltom ides ?
Nebih te vise komentariso jer sve sto pises je kontra selu i namerno si se stavio na strani ovih sto nam zagadjuju selo a to da smrdi kad udjes u selu to mi svi znamo ali ja koliko vidim ti ne demantujes da nam smrdi selo vec da tvoj smrad ali baba nije smrad kakav jeste he,he,he pa ti njega branis i zato i za Columba veliki pozdrav u pravu je covek sve smrdi..

By Anoniman @ 30. maj 2007 14:49 Delete
Ovaj anonimus (anoniman)izgleda skroz nepismen covek.Ako nas takvi idioti kao sto je on uci pameti i daje tu lekcije na internetu onda tesko nama.Jos ako udju takvi seljaci kao sto je on u mesnu zajednicu onda smo tek najebali jer oni neznaju nista drugo da rade osim da skupljaju pare i da uvode neke samodoprinose i dazbine.Ko da mi neznamo sta cemo sa pare pa aj da gi damo njima,sedi leba da te jedem.Pa toga nema vise i nauci jednom da zivis od tvog znoja i znanja.Nas narod je dosta pokraden i naucio se pameti vec a ko nije sam je kriv.Ja jesam jedan od donatora za skolu ali nas donatore niko nije pitao gde ce prave skolu i dal je bolje da staru renoviramo.Da su nas pitali mi bi renovirali staru skolu i danas bi deca isla u tu skolu,ovako neidu i tu je neko kriv za to.Kako i zasto i skim je donesena odluka da se pravi nova skola neka kaze sam i zasto se stalo sa gradnjom dali zna neko.Al sad nije ni bitno to vise sad je cilj smena MZ.Docepati se vlasti.Cao anonimus i nemoj se javljas u vise imena bolje cuti.

By Anoniman @ 30. maj 2007 16:41 Delete
Pozdrav svima a posebno (anonymnusu ) jer vidim da je promenio ime nije vise donator nego anonymus to znaci nije vise Magarac nego Magaricna i da znas budalo da ja imam vise skole nego ti celije u glavi ili mozda kose na glavi i ja mislim da ti neces da das za tu skolu jer izgleda imas lose secnje na nju jer te ucutenjica tukla svaki dan ne pamtis i neznas nista ko magarac a pare za skolu su dali tvoji roditelji jer ti nemas ni za kondom . Bolje da je tvoj cale svrsio na kamen jer bi bio sad pecina a ne magarac i to jos corav i glup a ovi sto su bili na vlast ti bi trebao da njima skines kapu jer niko ne ce vise da tako nesto uradi za selo zapamti a ja kad bih se kandidovao za presednika tesko tebi i to cu da uradim pa ces da vidis kako se vodi selo ali ja znam ko si ti i svi znaju cao . Puno pozdrava @. Otpor

By Anoniman @ 30. maj 2007 21:40 Delete
Puno pozdrava svima .A ti anoniman ti si naj veci majmun koji je ikad rodjen sad bezis i psujes pa to si radio i u skoli kad si bio znam te ja zato si bio stalno u cose i u magarecu klupu morao ti deda da da prase da izvadi magarca nije mu dosta jadan sto ti i skolu pravio . Ja znam zasto si protiv bilo koje mesne zajednice jer kad ides na zbor i tamo sedis u zadnju klupu, ali bar tamo mozes da lajes sta ti hoces jer znas da nemogu da ti daju jedinicu jer mrzis kad vidis da stoji neko iz stola ispred tebe ostao ti taj strahi mrznja u srcu kao konj kad vidi bic i ljubomoran si da vidis da neko ima bolje ideje i zna bolje od tebe staces neko zna neko nezna pamet se ne kupuje .Puno pozdrava od mene za sve posetioce cao @Otpo
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Niski svaler "Zika Lazov" se bori za vlast   

Nazad na vrh Ići dole

Niski svaler "Zika Lazov" se bori za vlast
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Sve Kategorije :: Sve Novosti Sela-
Skoči na: