Novosti Sela

PrijemPrijem  Novosti selaNovosti sela  KalendarKalendar  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  Lista članovaLista članova  Korisničke grupeKorisničke grupe  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Zadnje teme
» Pitanje za Presednika Opstine ?
Pon Mar 16, 2009 1:21 am od Admin

» Pusta Batinacka Nova Godina
Pon Mar 16, 2009 1:19 am od Admin

» PC Servis - Deki
Pon Mar 16, 2009 1:17 am od Admin

» Slike mestana
Pon Mar 16, 2009 1:15 am od Admin

» Rodoslovi sela Batinca .. Obavestenje !!!!
Pon Mar 16, 2009 1:14 am od Admin

» Dokaz iz 2005 godine, na osnovu kojeg je postavljena Digitalna centrala
Pon Mar 16, 2009 1:12 am od Admin

» Demonstracija u Svajcarskoj
Pon Mar 16, 2009 1:08 am od Admin

» Veciti stazista zavrsio u Dezurnoj sluzbi ???
Pon Mar 16, 2009 1:06 am od Admin

» DOKLE DA SELOM VLADA BANDA I STA JE SA SKOLOM ?
Pon Mar 16, 2009 1:05 am od Admin

Partneri

ImageChef.com - Custom comment codes for MySpace, Hi5, Friendster and more

Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Delite | 

DOKLE DA SELOM VLADA BANDA I STA JE SA SKOLOM ?

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin

Broj poruka : 272
Datum upisa : 15.02.2009

PočaljiNaslov: DOKLE DA SELOM VLADA BANDA I STA JE SA SKOLOM ?   Pon Mar 16, 2009 1:04 am

By Gile14. novembar 2007 @ 22:44 :: 479 Views :: 4 Comments ::

Prvi put sam ovde pa da se i ja javim da kazem nesto. Opet se po selu prica kako taj ALI BABA kako ga zovete uveliko razglasava kako oni svakog momenta trebaju da pocnu gradnju stare Skole i da od nove nema nista.

Dobro bre ljudi zar da tu bitangu niko ne moze da skloni iz Mesne Zajednice i da se postavi covek koji ce stvarno da vodi ovo nase selo. Neznam sta je falilo onima sto su pre bili. Ljudi su radili nesto i da nisu bili smenjeni od ovih probisveta i hostaplera ko zna gde bi nam bio kraj. Pa zar da taj ALI BABA ovlasti jednog Ziku Lazova koji nezna ni da se potpise da po Opstini mase papirima i trazi neku sanaciju stare Skole da ne kazem staro groblje.

Pa sta tu moze da se sanira i dali su oni svesni sta traze ? Zar pored Skole koja je stigla do ploce i samo jos treba da joj se postavi kapa odnosno krov, oni sada teraju neki revansizam i pokazuju nekome koliko su sposobni ili pre bih rekao nesposobni. Proporucujem tim bitangama da se mane tih ideja i da vec jednom pocnu da se dogovaraju kako da prikupe ostatak para koji fali i da zavrse novu vec zapocetu Skolu ali da pre toga odu da se pomire sa Vidojkom i da se coveku izvine za sve szlo koje su mu do sada naneli jer kako sam cuo stalno ga tuzakaju i vuku po sudovima jer je navodno krao. Pa zar Ziku Lazova da porede sa njim? Zika je covek i lazov i glup jednostavno zaostao. Onog ALI BABU bih da se ja pitam isterao iz sela jer je jedno veliko TVRDOGLAVO GOVEDO koji samo zna da tuzi narod zajedno sa Zikom lazovom, sram da ga bude .

Ako neko zna sta je sa tom Skolom neka napise ovde da vidimo sta je tu tacno a sta nije a nasim ljudima preporucujem da pod hitno gledaju da obore ovu propalu vlast koja nam nikada dobro nece doneti. Eto toliko od mene.

Gile Batinac.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://batinac.forumieren.com
Admin
Admin

Broj poruka : 272
Datum upisa : 15.02.2009

PočaljiNaslov: Re: DOKLE DA SELOM VLADA BANDA I STA JE SA SKOLOM ?   Pon Mar 16, 2009 1:05 am

Comments
By Dzonson @ 16. novembar 2007 9:13 Delete

Ljudi batali te se tih "LAZI I PREVARA" To su ALI-BABINE I ZIKINE izmisljotine da ce moci da otvore skolu znate kad ce moci to da urade kad SVINJA VIDI NEBO TAD CE I ONI DA OTVORE SKOLU STARU.

Da bi se ALI-BABA I ZIKA interesovali za novu skolu toliko ona bi bila zavrsena do sad a ne da pozivaju narod na Bojkotiju izgradnju sram ih bilo zar toliko razmislaju tom glavom.

Nego bi bilo svi da se ujedinimo i da dodaju pare oni ko nisu dali pa da zavrsimo NOVU SKOLU.

--------------------------------------------------------------------------------
By DEKI DELIJA @ 16. novembar 2007 15:09 Delete
Ćao devojke, momci i ostali diskutanti,
Stara škola je zvanično proglašena kao objekat za rušenje i to je svima dobro poznato! To što oni pokušavaju da urade je samo povod da se skupe pare jer treba da se nešto jede i pije za novu godinu i božić

--------------------------------------------------------------------------------
By Djosa @ 17. novembar 2007 16:31 Delete
Druze ALI-BABO to jest kolega DJOSO mi ti se kunemo da sa tvoga puta ne skrenemo.

Svaki te blanira i ogovara kako te nije sramota da se pojavis pred narodske oci, LAZOVE to jest duvao ti ZIKA LAZOV u ta volovska usta pa si dobio virus Lazova hahaha.

By DEKI DELIJA @ 17. novembar 2007 21:31 Delete
Evo mene opet, ...ma ne mogu da ćutim!!! ...hahaha... rekao sam što sam hteo i neću više na ovu temu, nemojte da se bojite ...haha... Gledam ove web-prezentacije okolnih sela i mogu reći da smo ubeljivo najjači, najbolji...!!! Moram isto i sebe da pohvalim jer sam naaaajjjaaaaakkktttiiiiiiivvvnnniiiiiijjjiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!! BRAVO JA!!! ...hahaha... Želim isto da pohvalim administratore kojii održavaju ovaj sajt, jer je ovo stvarno jedan veliki posao! Naravno, to znaju samo oni koji osim "pali-gasi" poznaju malo bolje kompjuter. Pozdrav svima a najviše DONATORU.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://batinac.forumieren.com

DOKLE DA SELOM VLADA BANDA I STA JE SA SKOLOM ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Sve Kategorije :: Sve Novosti Sela-
Skoči na: