Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novosti Sela
 
PrijemPrijem  Novosti selaNovosti sela  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Zadnje teme
» Pitanje za Presednika Opstine ?
Zahtev mestana sela Batinca za smenu lokalne Mesne zajednice Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:21 am od Admin

» Pusta Batinacka Nova Godina
Zahtev mestana sela Batinca za smenu lokalne Mesne zajednice Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:19 am od Admin

» PC Servis - Deki
Zahtev mestana sela Batinca za smenu lokalne Mesne zajednice Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:17 am od Admin

» Slike mestana
Zahtev mestana sela Batinca za smenu lokalne Mesne zajednice Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:15 am od Admin

» Rodoslovi sela Batinca .. Obavestenje !!!!
Zahtev mestana sela Batinca za smenu lokalne Mesne zajednice Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:14 am od Admin

» Dokaz iz 2005 godine, na osnovu kojeg je postavljena Digitalna centrala
Zahtev mestana sela Batinca za smenu lokalne Mesne zajednice Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:12 am od Admin

» Demonstracija u Svajcarskoj
Zahtev mestana sela Batinca za smenu lokalne Mesne zajednice Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:08 am od Admin

» Veciti stazista zavrsio u Dezurnoj sluzbi ???
Zahtev mestana sela Batinca za smenu lokalne Mesne zajednice Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:06 am od Admin

» DOKLE DA SELOM VLADA BANDA I STA JE SA SKOLOM ?
Zahtev mestana sela Batinca za smenu lokalne Mesne zajednice Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:05 am od Admin

Partneri
 
 
ImageChef.com - Custom comment codes for MySpace, Hi5, Friendster and more
 
Traži
 
 

Rezultati od :
 
Rechercher Napredna potraga

 

 Zahtev mestana sela Batinca za smenu lokalne Mesne zajednice

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin



Broj poruka : 272
Datum upisa : 15.02.2009

Zahtev mestana sela Batinca za smenu lokalne Mesne zajednice Empty
PočaljiNaslov: Zahtev mestana sela Batinca za smenu lokalne Mesne zajednice   Zahtev mestana sela Batinca za smenu lokalne Mesne zajednice Icon_minitimePon Mar 16, 2009 12:19 am

By Lidija5. februar 2007 @ 20:39 :: 531 Views :: 10 Comments ::

Dragi mestani sela Batinca...


Sobzirom na situaciju koja je nastala u sadasnjoj Mesnoj zajednici sa dugom od pola miliona Dinara i licnim zalaganjem pojedinaca koji su nam zatvorili Skolu, zbog kojih nam mala deca odlaze u Cupriju a za koja je odgovorna sadasnja Mesna zajednica i koja je u trenutnom stanju raspada zbog medjusobnih neslaganja. Uvidevsi situaciju mestani sela Batinca su prinudjeni da svojim potpisima smene Mesnu zajednicu i oformi novu koja ce nas predstavljati ispred Opstine i tako i mi budemo ravnopravni kao i sva druga sela u okruzenju.

U TOKU JE AKCIJA PRIKUPLJANJA POTPISA ZA SMENU TRENUTNE MESNE ZAJEDNICE.
Nazad na vrh Ići dole
https://batinac.forumieren.com
Admin
Admin



Broj poruka : 272
Datum upisa : 15.02.2009

Zahtev mestana sela Batinca za smenu lokalne Mesne zajednice Empty
PočaljiNaslov: Re: Zahtev mestana sela Batinca za smenu lokalne Mesne zajednice   Zahtev mestana sela Batinca za smenu lokalne Mesne zajednice Icon_minitimePon Mar 16, 2009 12:19 am

Comments

By Euronews @ 8. februar 2007 11:12 Delete

Za smenu Mesne zajednice je potrebno 50 potpisa i nista vise, ali dali ste se upitali ko ce hteti da nasledi ovu Mesnu zajednicu sa tolikim dugovima ?

Moje misljenje je da ih ne menjamo jer im na taj nacin samo uskracujemo muke. Neka ih malo ljudi jure za pare pa da ih vuku i po sudovima jer niko njih nije terao da se zaduze toliko, sami su krivi pa neka sada odgovaraju.

Onii od kad su na vlasti nisu uradili nista sem sto su stavili nekoliko propusta za koje su cevi dobili besplatno od Opstine uz to skupljali su pare i po selu a zaduzili su selo da tesko ko moze da vrati te dugove jer kamate iz dana u dan rastu.

Ovo je po mom misljenju najnesposobnija Mesna zajednica svih vremena oborili su sve rekorde.



--------------------------------------------------------------------------------
By Silja @ 8. februar 2007 19:53 Delete
Napolje sa Kuliganima,Lazovima,I LOPOVIMA.
Bravo gospodo seljaci probudili ste se ali skoro da je kasno "Pozurite"...



--------------------------------------------------------------------------------
By Zika @ 8. februar 2007 22:54 Delete
Neznam zasto se plasite da ce naredna Mesna zajednica naslediti neciji dug, nemoze to tako, dug mora da plati taj koji je potpisao a ne da se opet nasledi kao u komunisticka vremena pa da posle plati moj paradeda.

Ne, ne ide to tako ? Taj koji je potpisao te racune, taj ce i da plati.

Nemoze Direktor jedne firme da zaduzi firmu za Milion dinara pa da posle tek tako ode i recimo kaze, ja sad dajem ostavku jer ne mogu da vratim dugove, (pazi bogati). Tako i ova Mesna zajednica ima da vrati dugove i posle njihove vladavine, jer te racune je neko morao da potpise nisu oni pali sa neba.

ZATO NAJURIMO BANDU STO PRE, A ZA RACUNE NE BRINITE PLATICE ONI SVE, MILOM ILI SILOM U SUPROTNOM SLEDI ROBIJA.



--------------------------------------------------------------------------------
By Ljatifi @ 9. februar 2007 10:54 Delete
Iz pouzdanih izvora sam danas cuo da je Ali-Baba"TURSKASVABA" resio da da ostavku zbog dugova koje je napravio i zaduzio selo.

Nesme "TURSKASVABA" da ceka uskrs jer mnogo stranaca dolaze pa ce da ga LINCE ispred doma kulture, javno kao (SADAMA U BAGDADU).



--------------------------------------------------------------------------------
By aladin @ 15. februar 2007 0:45 Delete
Gospodo upitajte se malo kuda ide ovo selo?U svakom se nesto radi a mi ce jedan drugom oci da povadimo.Kao sto rece clan sajta Kolega dokle ce bre da se svadjamo i delimo vlast kada smo mi svi pioni u rukama vecih lopova.



--------------------------------------------------------------------------------
By Neutralan @ 15. februar 2007 13:43 Delete
GOTOV JE .............



--------------------------------------------------------------------------------
By Zoki @ 15. februar 2007 22:16 Delete
Pustite ljudi dalje MZ Sela Batinca da zaduzi selo jer ce nas Ali-Baba jednog dana morati da proda KUCU. Da bi vratio seoski dug .

Njemu je bilo tesko da zaduzi selo a da razduzi nema problema jer ce prodati KUCU i namirice dug prema svima...




--------------------------------------------------------------------------------
By seljak @ 25. februar 2007 23:07 Delete
mislim da treba da se nesto novo uradi u ovo selo al kako cemo to postic kad vi svakome nalazite greske ko vam udje u MZ neznam nesto mi je nesvatljivo tom ALI BABI kako ga vi zovete mozda ce da mu oduzimate to mesto sto sto sad ima u MZ ali kako ide dalje on negubi svoju licencu za rad ipak morate da se lecite kod njega nemojte zaboravit imate jos i starce koji su jos zivi treba ce vam taj ALI BABA SA CRVENIM DJIPOM



--------------------------------------------------------------------------------
By komsija @ 27. februar 2007 9:39 Delete
katasrofa da neznam sa kim imam posla reko bi da ste mnogo pametni pa ako ste svi tako skolovani pa ponasajte se i ko skolovani visoki ljudi na visokom nivou ne koriste psovke ovaj sajt je lice naseg sela



--------------------------------------------------------------------------------
By MZ-Savetnik @ 8. mart 2007 22:52 Delete
ISTERAJTE OVU BAGRU STO PRE ,,,, UA SLEPCUGE........
Nazad na vrh Ići dole
https://batinac.forumieren.com
 
Zahtev mestana sela Batinca za smenu lokalne Mesne zajednice
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» *BIRANJE NOVE MESNE ZAJEDNICE*
» Poslednji trzaj propale Mesne Zajednice
» Kopija - Batinac.com ... Cestitam ... novom savetu Mesne Zajednice
» Slike mestana
» Rodoslovi sela Batinca .. Obavestenje !!!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Sve Kategorije :: Sve Novosti Sela-
Skoči na: