Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novosti Sela
 
PrijemPrijem  Novosti selaNovosti sela  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Zadnje teme
» Pitanje za Presednika Opstine ?
Naisao sam na ovu pricu i vrlo mi se dopala ,,, podelicu to svama. Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:21 am od Admin

» Pusta Batinacka Nova Godina
Naisao sam na ovu pricu i vrlo mi se dopala ,,, podelicu to svama. Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:19 am od Admin

» PC Servis - Deki
Naisao sam na ovu pricu i vrlo mi se dopala ,,, podelicu to svama. Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:17 am od Admin

» Slike mestana
Naisao sam na ovu pricu i vrlo mi se dopala ,,, podelicu to svama. Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:15 am od Admin

» Rodoslovi sela Batinca .. Obavestenje !!!!
Naisao sam na ovu pricu i vrlo mi se dopala ,,, podelicu to svama. Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:14 am od Admin

» Dokaz iz 2005 godine, na osnovu kojeg je postavljena Digitalna centrala
Naisao sam na ovu pricu i vrlo mi se dopala ,,, podelicu to svama. Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:12 am od Admin

» Demonstracija u Svajcarskoj
Naisao sam na ovu pricu i vrlo mi se dopala ,,, podelicu to svama. Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:08 am od Admin

» Veciti stazista zavrsio u Dezurnoj sluzbi ???
Naisao sam na ovu pricu i vrlo mi se dopala ,,, podelicu to svama. Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:06 am od Admin

» DOKLE DA SELOM VLADA BANDA I STA JE SA SKOLOM ?
Naisao sam na ovu pricu i vrlo mi se dopala ,,, podelicu to svama. Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:05 am od Admin

Partneri
 
 
ImageChef.com - Custom comment codes for MySpace, Hi5, Friendster and more
 
Traži
 
 

Rezultati od :
 
Rechercher Napredna potraga

 

 Naisao sam na ovu pricu i vrlo mi se dopala ,,, podelicu to svama.

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin



Broj poruka : 272
Datum upisa : 15.02.2009

Naisao sam na ovu pricu i vrlo mi se dopala ,,, podelicu to svama. Empty
PočaljiNaslov: Naisao sam na ovu pricu i vrlo mi se dopala ,,, podelicu to svama.   Naisao sam na ovu pricu i vrlo mi se dopala ,,, podelicu to svama. Icon_minitimePon Mar 16, 2009 12:54 am

By Sale Bond27. septembar 2007 @ 20:46 :: 192 Views :: 0 Comments ::

Sanjao sam da razgovaram s Bogom.

Dakle, ti bi zeleo razgovarati sa mnom?” upita Bog. Ako imas vremena” rekoh. Bog se nasmesi. Moje je vreme vecnost. Sta si me hteo pitati? Sta vas najvise iznenadjuje kod ljudi? Bog odgovori: Sto im je detinjstvo dosadno. Zure da odrastu, a potom bi zeleli ponovo biti deca. Sto trose zdravlje da bi stekli novac, pa potom trose novac da bi vratili zdravlje. Sto razmisljaju uvek o buducnosti, zaboravljajuci sadasnjost. Na taj nacin ne zive ni u sadasnjosti ni u buducnosti. Sto zive kao da nikada nece umreti, a onda umiru kao da nikada nisu ziveli. Ostadosmo na trenutak u tisini, Bog me uhvati za ruku, Tada upitah, kao roditelj:

Koje bi zivotne pouke zeleo da tvoja deca nauce? Osmjehujuci se, Bog odgovori: Da nauce da nikoga ne mogu prisiliti da ih voli. Mogu samo dopustiti da ih neko voli. Da nauce da nije najvrednije ono sto poseduju, nego ko su u svom zivotu. Da nauce kako nije dobro uporedjivati se s drugima, da nauce kako nije bogat onaj covek koji najvise ima, nego onaj kome najmanje treba. Da nauce da je dovoljno samo nekoliko sekundi da se zadaju rane voljenoj osobi, a potom su potrebne godine da se rane zalece. Da nauce oprastati tako sto ce uvek oprastati, da znaju da postoje osobe koje ih nezno vole, ali to neznaju izreci niti pokazati. Da nauce da se novcem moze kupiti sve, osim srece, zdravlja i ljubavi. Da nauce da dve osobe mogu posmatrati istu stvar, a videti je sasvim razlicito. Da nauce da je pravi prijatelj onaj koji zna sve o njima… a ipak ih voli. Da nauce kako nije uvek dovoljno da im drugi oproste, moraju i sami sebi oprastati.
Nazad na vrh Ići dole
https://batinac.forumieren.com
 
Naisao sam na ovu pricu i vrlo mi se dopala ,,, podelicu to svama.
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Sve Kategorije :: Sve Novosti Sela-
Skoči na: