Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novosti Sela
 
PrijemPrijem  Novosti selaNovosti sela  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Zadnje teme
» Pitanje za Presednika Opstine ?
Ali-babin - NAPAD NA BRACU Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:21 am od Admin

» Pusta Batinacka Nova Godina
Ali-babin - NAPAD NA BRACU Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:19 am od Admin

» PC Servis - Deki
Ali-babin - NAPAD NA BRACU Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:17 am od Admin

» Slike mestana
Ali-babin - NAPAD NA BRACU Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:15 am od Admin

» Rodoslovi sela Batinca .. Obavestenje !!!!
Ali-babin - NAPAD NA BRACU Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:14 am od Admin

» Dokaz iz 2005 godine, na osnovu kojeg je postavljena Digitalna centrala
Ali-babin - NAPAD NA BRACU Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:12 am od Admin

» Demonstracija u Svajcarskoj
Ali-babin - NAPAD NA BRACU Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:08 am od Admin

» Veciti stazista zavrsio u Dezurnoj sluzbi ???
Ali-babin - NAPAD NA BRACU Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:06 am od Admin

» DOKLE DA SELOM VLADA BANDA I STA JE SA SKOLOM ?
Ali-babin - NAPAD NA BRACU Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:05 am od Admin

Partneri
 
 
ImageChef.com - Custom comment codes for MySpace, Hi5, Friendster and more
 
Traži
 
 

Rezultati od :
 
Rechercher Napredna potraga

 

 Ali-babin - NAPAD NA BRACU

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin



Broj poruka : 272
Datum upisa : 15.02.2009

Ali-babin - NAPAD NA BRACU Empty
PočaljiNaslov: Ali-babin - NAPAD NA BRACU   Ali-babin - NAPAD NA BRACU Icon_minitimeNed Mar 15, 2009 11:46 pm

By Canon @ 14:13 :: 1217 Views :: 19 Comments :

Javljam se po prvi put na ovom forumu ovde, i iskren da budem, registrovao sam se jer vise ne mogu da podnesem nepravdu koju nas Ali - baba sprovodi protiv svoje brace, Jadrana i Darka alu Beli lu Gusonji, ali i prema mnogima drugima u nasem selu.

Naime, nas Ali-baba sprovodi mere revansizma u selu protiv svakoga koji mu ne odgovara, pa je tako resio da svojoj braci koji se trenutno nalaze na odmoru dovede inspekciju i sud kako bi im srusio objekat koji je navodno radjen bespravno.

Kako je on jedno tesko djubre, a nema obraza da se sam pojavi i suoci sa Beletom, posto Jadran i Darko nisu kod kuce, odredio je da to za njega ucini Bogdan alu Nikodije i Dragan Brdaronji.

Kako Bogdan (Svrle) a i Dragan Brdaronji nisu losi ljudi, a i dovoljno pametni da uvide da se ovde radi o Ali-babinom revansizmu, resili su da ne izadju na teren sa inspekcijom vec da stvar prepuste sudbini odnosno samom Ali - babi.

Kada je Ali - baba cuo da je inspekcija stigla do igralista a Svrle i Dragan nisu hteli da intervenisu i prisustvuju ovom sramnom cinu, resio je tako da se i njima osveti pa im je zapretio ostavkom tako sto je otisao kod sefa Mesne kancelarije Slavka i od njega zatrazio da se ova dvojica otpuste jer ga ne slusaju. SMESNO ZAR NE ???

Zamislite koliko je taj Ali- baba tesko djubre ? Kojim pravom on hoce da smeni ove ljude ? Dali mozda on pusta kisu ? Ko je bre on, da sebi daje za pravo da posmeni i ovu Mesnu Zajednicu ?

Sve je postene ljude posmenio, a u dva mandata nije uspeo da uradi nista sem da organizuje preko 10 neuspelih zborova i na svakom bi doveo svoje savetnike poput Belovare, Zike lazova i njima slicnih, koje niko u selu i ne racuna. Zar takvi da nam vode selo ?

Ko jos Ali - babu racuna, jer sav posten narod je uvideo da on kao covek nista ne vredi i da je jedno veliko djubre koji umesto glave ima jedan veliki DULEK u kome ni semenke ne uspevaju. Neradnik svetske klase, i lopov najsirih razmera.

Smetali su mu Vidojko i Voja, - posteni ljudi,,,, sad mu smetaju Svrle i Dragan, isto posteni ljudi.

Svi mi znamo, koja su sve dobra ucinili Vidojko i Voja za to nase selo, a smenjeni su zahvaljujuci ovom smrdljivom DULEKU.

Isto tako se danas, Svrle zajedno sa Draganom zalazu i bore da nesto urade, pogledajte samo sta su oni ucinili za nas fudbal, i zahvaljujuci njima i njihovom zalaganju prosle Subote nam je priznat stadion, na kome se mogu odigrati sve naredne utakmice. Doveo nam je fudbal u poziciji gde drugi mogu samo da nam pozavide, usli smo u rang zonu zajedno sa Moravom iz Cuprije.

Pozdrav svima .........
Nazad na vrh Ići dole
https://batinac.forumieren.com
Admin
Admin



Broj poruka : 272
Datum upisa : 15.02.2009

Ali-babin - NAPAD NA BRACU Empty
PočaljiNaslov: Re: Ali-babin - NAPAD NA BRACU   Ali-babin - NAPAD NA BRACU Icon_minitimeNed Mar 15, 2009 11:46 pm

By Viorel @ 17. avgust 2006 17:28 Delete
Pa ljudi moji zar vas nije Columbo jos pre par meseci upozorio da nam selo vode PIJANICE, LAZOVI I LOPOVI ......



--------------------------------------------------------------------------------
By Slavoljub @ 18. avgust 2006 0:12 Delete
Neznam šta da Vi rekenem na sve ovo osim "STRAMOTA" za sve što On radi sas ti ljudi u Selo, ali, kako je počinjao, On će sve nas da zajebava i hoću da mu reknem i to ovde javno, unapred da znaje, Ali babo, ako budeš i mene zajebavao ki tvoju braću i ostale u tu selo, ću te oštrojim... ma možeš bre da me uvatiš za onu stvar i da vičeš auuuuuu maaaamoooo koliki jeeeee!!! jel znaš ali babo? A za ovo što je do sada uradio, Ja predlažem da ga isprepucamo sas vrljike i motike i to sve dok se ne opameti ili dok mu ne pukne bundeva i da ga šutnemo sa vlast i to sas nogu u dupe da leti preko žuto brdo. Kako ga nije sramota da sa svoja braću tako radi, pa bre onda On sve nas keca otpozadi da izvinete na ovaj izraz, alo bre ljudi budite se!!! ...uf al sam se uznervirao da smem da psuvam ovde, sve bih mu psuvao i "setru udatu" pa neka vidi šta Mi mislimo o njemu... pa mene da zovu ali baba ki tebe, Ja bi se ubio sa kolac u glavu, kako te nije samo od ovo sramota "Ali baba" hahahahaha, ma neću da pišem više, mnogo sam se uznervirao, će mi skoči pritisak od ovaj glupak "Ali baba".



--------------------------------------------------------------------------------
By Sasa @ 18. avgust 2006 14:27 Delete
Kako vas nije sramota da pisete tako ruzne stvari na ovoj stranici.Zar se ne stidite ostalih ljudi koji budu posecivali ovu stranicu,mislece da smo divljaci,smirite malo strasti.Sto se tice fudbala zaboravili ste jednog vrlo vaznog clana Gocinog sina VLADU i on je zasluzan koliko i Svrleali stacete to mnogi zaboravljaju,ali namerno.Predsednika kako ga vi zovete Ali-baba narod ga je izabrao,ako nesto lose uradi treba ga kritikovati a ne pljuvati po njemu jer je on mozak za barem pola vas.Doticna licnost sto se nervira i psuje sestre udate prvo se treba POSTIDETI a drugo neka se izrazi malo gramaticki jer se po tome vidi da je mnogo veliki mozak i razume se uvrljike i motike ponajvise.Inspekcija u selo nije dosla zbog gore navedenih razloga i nije ih zvao doticna osoba vec su navratili iz formalnih razloga u selo.Ako se neko pribojava njih znaci nisu cista posla,zasto Beli nije rekao to na zboru nego cuti ko kuja kada mu postavjlaju ljudi pitanja,a vas omiljeni Ali-baba stao je pred svakim covekom i objasnjavao situaciju.Protiv bivse mesne zajednice nemam nista licno niti sam imao nekih sukoba sa njima,ali uvek postoji ono ali Sanda Tomic alu boruagonji prica covek kako ga skinuli sa vlasti citiram:"Organizovana peticija za odobravanje viza za RUMUNE u nasem selu ali je to korisceno u druge svrhe".I sta vise pricati.



--------------------------------------------------------------------------------
By Euronews @ 18. avgust 2006 16:39 Delete
Ja nebih da udjem u raspravku koju vi ovde vodite, ali me samo zanima jedno ???????

ZAR NAM NIJE TAJ ALI-BABA NA SVIM ZBOROVIMA OBECAVAO DA INSPEKCIJE VISE NECE BITI PO SELU ?????????

ODAKLE SAD OVA NOVOST ????? Ali-babo LAZOVE ...!!!!????



--------------------------------------------------------------------------------
By Slavoljub @ 18. avgust 2006 17:27 Delete
Sta bre Saša da mene bude stramota, tebe treba da bude stramota i ovog tvog ali babu, vidiš šta sve ljudi u selu pričaju za njega, Ti misliš da Mi ne vidimo da prdite u istu tikvu i šta ako nisam bio u velike škole ko da treba neka velika škola da pričam sa njega, sa ali babau hahahahaha ma ko je ON? Šta oćeš da kažeš da nije istina sta ovi ljudi pričaju!!! Pa kada bude zaigrala mečka i na tvoje vrata, onda će vidiš šta je istina i koje ovaj glupak "ali baba" ali mi neće da ti tada pomažemo, će tražiš ti pomoć od nas ali onda će da me "boli moj", neće ti pomognemo!!! hahahahahaha idi kod ali baba



--------------------------------------------------------------------------------
By Slavoljub @ 18. avgust 2006 19:51 Delete
Opet ti "Saša" kao nikoga ne vređaš, mene kažeš da neznam gramatički da se odrazim, a sad napadaš i čika Kolimba, prvo je čovek stariji od tebe i treba da te budi stramota da se tako ponašaš "stramoto jedna" a drugo moram da ti kažem u lice, sam video iz ovoga što si pisao sada da ti ništa nisi bio u tu školu više od mene samo što si otišao u tu švajcarsku da čistiš WC od švabe a ja ostao u ovaj selo da kopam i da se mučim sa ovi lopovi i šta sada imaš više pare ma jedi gomna od kravu ma ću te bijem kada budeš došao samo se ti zajebavaj sa mene



--------------------------------------------------------------------------------
By Slavoljub @ 18. avgust 2006 20:09 Delete
zaboravio sam da ti kazem za gocu kada smo se mi organizirali u selu da izbacimo gocu jedini koji se protivio je bio tvoj deda "radojica" hteo sam da mu razbijem glavu sa cipelu nego imao sam piroćanke a sada "evemu ga na" neka kaže nešto ako sme a i tebe će sredim samo plako



--------------------------------------------------------------------------------
By Sasa @ 19. avgust 2006 7:32 Delete
Slavoljube nebi bilo lose kada bi smanjio malo te pretnje,jer u danasnje vreme sve se resava dijalogom i diskusiom,a ne kao ti pretnjama,tucama i psovkama.Pali su i malo veci mangupi od tebe i nemoj da mi pretis ja te molim.Cika Columbu se izvijnavam,ali budimo realni kada se god neko pojavi vama suprotnog misljenja vi ga ruzite,to nije realno zato postoi diskusija ovo je demokratija.



--------------------------------------------------------------------------------
By pravda @ 19. avgust 2006 8:02 Delete
dobar dan bre ljudovi!
eve i mene da vi kazem par reca na ovija komentar
Sas skolu mogu da vi sehvalim imam garant najvise od vas tri raza osnovnu i cetvrti me ponavio ona ucitelj zivic zamalo cetri
vi bre kako se cudim ne znate ki coveci demokratckida se druzite sam se bre svadjate zbog neki alija babo kuj vam bre pa taj.
ja se mlogo ne razumem u politikuali batalite to idaj da se igramo malo loptusas ovi nasi fudbaleri
gi pohvalim svarno su super .bravo bravo bravo



--------------------------------------------------------------------------------
By Slavoljub @ 19. avgust 2006 15:12 Delete
Slušaj ti Sašo ti si čuo na televizor za demokraciju i dijalog ali nemaš ić pojima šta ti je to i zbog toga problema ti si jedan "krivovirski berbek" beeeeeeeee jesi me sad razumeo, ja tebi ne pretim i ne pretim nikom ali ako me budeš uznevrirao i dalje ću te isečem ki šećernu repu ja živim u ovo selo i za mene su ovi lopovi i imam paravo da gi mrzim a ti si pobegno u švajcarsku i meni pričaš priče dođi i ti sa mene da živiš ovdi imam posao za tebe da mi muzeš bika jer daje dosta mleka a mleko je na ceni ako mi ne veruješ pitaj ali baba on mi ga muze svaki dan i mogu da ti kažem da sam mangup i zemljoradnik a ti si samo jedan čistač u švapski WC i krivovirski berbek hahahahahahaha evoti ga na pa crkni od muku pametniji sam od tebe berbeku jedan



--------------------------------------------------------------------------------
By Sasa @ 20. avgust 2006 7:52 Delete
Sa budalama se netreba prepirati sacekaj da dodjem u selo pa mi se onda javi,ali posto pametniji popusta ja nemam vise komentara.Samo mi se predstavi ko si ti SLAVOLJUBE.Sto se tice WC-a ti ih cistis svakoga dana zajedno sa rumunima . Puno pozdava od Sase.



--------------------------------------------------------------------------------
By Slavoljub @ 20. avgust 2006 14:42 Delete
aha sada sam video da nisi iz moj selo u ovu selo nema rumuni i ću ti se javim kada dođeš ali ti ne smeš da dođeš a ja se zovem slavoljub petrašković iz selo batinac i imam 26 godina potraži me kad dođeš pa će se sretnemo i ponesi dve gaće ako napuniš jedene gaće da imaš rezervu i šta pametniji popušta ma ti si se uplašio od mene ali mene boli rotka za tebe ali šta ne priznaš da si se uplašio od mene ma neću više da pričam sa tebe ti si plašljivko i baš me briga ću te bijem sa jedan prst budalo



--------------------------------------------------------------------------------
By Sasa @ 21. avgust 2006 14:49 Delete
Zar te nije sramota da se lazno predstavljas Slavoljube.A sto se tice tih tvojih pretnji mnogo sam se uplasio,necu moci da spavam mirno neandertalcu seljacki.



--------------------------------------------------------------------------------
By Slavoljub @ 21. avgust 2006 16:26 Delete
Svaka ti ćast!!! sada si me ufatio 100% ohohohoho vepru jedan... Ja neću više, odustajem, izvini ako sam te nečime povredio, ipak je ovo samo jedna šala... Pozdrav



--------------------------------------------------------------------------------
By donator @ 24. avgust 2006 18:05 Delete
Smesno zar ne,smesno i na neki nacin glupo!!!
Smesno je to sto se ovaj registovao da brani bracu i sto nemoze da podnese nepravdu???Samo zbog toga?Nepravdu koji neko sprovodi protiv nekoga.Smesno zar ne?Zasto dici paniku ako je sve ispravno?
A glupo je to sto svako ko radi po zakonu i pridrzava se njega ispadne los.Znaci kod nas je sve obrnuto.Isto tako nisu samo gore navadene osobe posteni ljudi vec ih ima vise i za stadion nisu zasluzni samo te dve navedene osobe vec ceo klub pa i selo.Poz.od donatora



--------------------------------------------------------------------------------
By Canon @ 24. avgust 2006 21:14 Delete
Ti donator mozda imas pravo kada kazes da jos ima postenih ljudi i da nisu samo ovi gore navedeni posteni ali to sto odobravas da se nekome srusi objekat nije uopste u redu.

Nije u redu zbog toga, jer kada bismo stvarno radili po pravilu onda bi smo morali da u selu srusimo najmanje 90% objekata jer su uglavnom svi radjeni bespravno pa tako verujem da i ti imas bar jedan bespravno sagradjen objekat u tvom dvoristu.
Zato je ocigledno da je ovde u pitanju revansizam pa pogledaj malo bolje oko sebe, ako li pak tebi smeta Beletova porodica kao i Ali - babi, onda je to stvar licne prirode.

Sto se tice toga da Ali-baba radi po zakonu i pridrzava se njega nisi uopste u pravu.
Kazem nisi u pravu jer da je tako on bi morao da ocisti onaj svoj pampers iz potoka o kome smo toliko dugo diskutovali, zasto nam on baca smece u potok i zagadjuje okolinu a jos usput nekome deli i pravdu.

Pozdrav tebi donator, i naravno svima ovde na sajtu.



--------------------------------------------------------------------------------
By Tika @ 25. avgust 2006 9:13 Delete
Citajuci vase teme i komentare sve o tom Ali Babi se radi.
To sto on radi uto vase selo stvarno je nekorekno,citajuci po ove teme i komentare vidim da je bio i u proslu MZ pa je sjebao narod,taj Ali Baba sto nosi taj dulek na ramenima prazan ,a lici malo ida nosi B---v--u glavu na ramenima.

Ja bi vama predlozio da ga javno kod doma vezete i da celo selo izadje da ga svi po 1 J..u ali svi da pazite da ne zatrudni da se nebi razmnozavao takav KV Berbek (Ali Baba).......hehehe kako ti nije stramota da se jos pojavis pred narod..

Ljudi razmislite i necekajte dugo sto pre to bolje...

Pozdrav svim pametnim mestanima tog sela od cika ,,...Tike..



--------------------------------------------------------------------------------
By donator @ 25. avgust 2006 15:37 Delete
Znaci ipak sam u pravu,da je kod nas sve obrnuto.I sve se radi tajno i gleda se da se stvari utisaju itd.,itd.,zato smo tu gde jesmo.
Ako budemo sve precutali i dozvoljavali da se radi sto se nesme,nema nam lepe buducnosti.Ja sam napisao a to mozes jos jednom da procitas ovako: zasto dici paniku ako je ispravno?A ti si pogresno protumacio?I neznam sto ste navalili na tog coveka za sve je on kriv,nije bacao samo on smece u potok vec i mnogi drugi i to ne samo smece.Pa pogledajte malo na brdo gore koje je isto pretrpano smecem i zar je i tu samo on bacao.
Mislim da malo preterujete,bolje bi bilo da se organizuje akcija i da se jednom ocisti selo i brdo od tog smeca jer sami sebe zagadjujemo.Prijateljski pozdrav...za Canon-a.



--------------------------------------------------------------------------------
By Canon @ 25. avgust 2006 16:50 Delete
Kazes nije kriv, a ko je kriv ako on nije ???? On je postavljen na tom mestu gde treba da organizuje da se nesto radi na tom polju a ne da kenja i da dovodi inspekciju po selu, jer on je upravo taj koji je bio najveci protivnik da se dovede ispekcija.

Ako mene pitate, inspekciju treba dovesti da bi se zaveo red u selu, a ne da bi se nekome revansirao.

I zato preporucujem ali - babi da radi nesto, a ne da jede * ovna po selu .......... a ti donatore nemoj vise da ga branis jer on nije vredan toga, pokazao se kakav je i ko je ..................

Ako li pak nesto imas protiv Beloga i njegove familije, kazi to javno i ne okolisaj ......... Prijateljski pozdrav za donatora ::Smile))
Nazad na vrh Ići dole
https://batinac.forumieren.com
 
Ali-babin - NAPAD NA BRACU
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kopija - Batinac.com ... PROPAO "ALI-BABIN ZBOR"

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Sve Kategorije :: Sve Novosti Sela-
Skoči na: