Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novosti Sela
 
PrijemPrijem  Novosti selaNovosti sela  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Zadnje teme
» Pitanje za Presednika Opstine ?
Novogodisnji poklon Ziki Lazovu ...... Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:21 am od Admin

» Pusta Batinacka Nova Godina
Novogodisnji poklon Ziki Lazovu ...... Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:19 am od Admin

» PC Servis - Deki
Novogodisnji poklon Ziki Lazovu ...... Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:17 am od Admin

» Slike mestana
Novogodisnji poklon Ziki Lazovu ...... Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:15 am od Admin

» Rodoslovi sela Batinca .. Obavestenje !!!!
Novogodisnji poklon Ziki Lazovu ...... Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:14 am od Admin

» Dokaz iz 2005 godine, na osnovu kojeg je postavljena Digitalna centrala
Novogodisnji poklon Ziki Lazovu ...... Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:12 am od Admin

» Demonstracija u Svajcarskoj
Novogodisnji poklon Ziki Lazovu ...... Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:08 am od Admin

» Veciti stazista zavrsio u Dezurnoj sluzbi ???
Novogodisnji poklon Ziki Lazovu ...... Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:06 am od Admin

» DOKLE DA SELOM VLADA BANDA I STA JE SA SKOLOM ?
Novogodisnji poklon Ziki Lazovu ...... Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:05 am od Admin

Partneri
 
 
ImageChef.com - Custom comment codes for MySpace, Hi5, Friendster and more
 
Traži
 
 

Rezultati od :
 
Rechercher Napredna potraga

 

 Novogodisnji poklon Ziki Lazovu ......

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin



Broj poruka : 272
Datum upisa : 15.02.2009

Novogodisnji poklon Ziki Lazovu ...... Empty
PočaljiNaslov: Novogodisnji poklon Ziki Lazovu ......   Novogodisnji poklon Ziki Lazovu ...... Icon_minitimePon Mar 16, 2009 12:13 am

By Columbo12. decembar 2006 @ 19:27 :: 574 Views :: 4 Comments ::

Postovani Mestani sela Batinca .......


Posto se na Internetu upravo pojavljuje ime Zike Lazova, sinulo mi je u glavi ispovest, odnosno istinita prica jedne nase sugradjanke ciji su roditelji odavno napustili Batinac i preselili se u Cupriji.

Putuje ona Autobusom za Nis i u tom Autobusu slucajno ima mesta samo do Zike Lazova da se sedi. Nakon nekoliko kilometra od Cuprije zapocinje Zika L.... pricu kako on ide u Nis da obilazi stanove i da pokupi stanarine, a zatim mora u Vrnjacku Banju jer i tamo ima mnogo stanova a istog dana ce morati da skokne i za Beograd jer i tamo ima vise Zgrada sa stanovima.

To medjutim nije sve vec Zika L.... otvara pricu kako on u Svajcarskoj ima Firmu pa tamo ima ogroman broj radnika ali se obraca i zeni koja sedi pored njega recima: "Gospodjo, ako zelite da zivite i radite u Svajcarskoj samo mi recite ja tamo mogu da vas zaposlim i to u mojoj Firmi a takodje stanovacete u jednom od mojih stanova u jednoj od niz Zgrada koje ja tamo posedujem".

Onda su se ukljucili i drugi putnici zivo zainteresovani za odlazak u Svajcarskoj sto je Zika L.... poceo da objasnjava raznoraznim lazima o raznoraznim mogucnostima: "Malo je vas u ovom Autobusu koliko je meni radnika potrebno". Do Nisa je neprestano lagao i moguce i nemoguce neznajuci da zena koja sedi pored njega potice iz Batinca i da ga dobro poznaje, bar po NADALEKO CUVENOM NADIMKU.

Na samo par kilometara ispred Nisa ona njemu: "Ziko dali ti mene poznajes,( Ziko da ma kunuosc tu pi minje)???" A on kao obican smrtnik odgovara: " Ja tebe ne poznajem".

Pa ja sam ta i ta i poticem iz Batinca. Zika L.... se pretvorio u makovo zrno i ni reci nije progovorio do same Autobuske stanice. Kada je izasao iz Autobusa pobegao je kao kucka repom medju noge bez dovidjenja ostavljajuci za sobom pun Autobus razocaranih putnika koji su bar na trenutak pomislili da im je sreca na dohvat ruke a Zika L.... njihov spasitelj odnosno ANDJEO CUVAR.

Pozdrav od Cika Columba ...
Nazad na vrh Ići dole
https://batinac.forumieren.com
Admin
Admin



Broj poruka : 272
Datum upisa : 15.02.2009

Novogodisnji poklon Ziki Lazovu ...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Novogodisnji poklon Ziki Lazovu ......   Novogodisnji poklon Ziki Lazovu ...... Icon_minitimePon Mar 16, 2009 12:13 am

Comments
By Zlatko @ 12. decembar 2006 20:15 Delete
Ja se najiskrenije pridruzujem srdacnim cestitkama, i zelim nasem velemajstoru tj. sampionu lazi Ziki Lazovu da mu se sve Lazi ispune u NOVOJ 2007-oj godini i jos mnogo mnogo stanova i poneka ZGRADA.



--------------------------------------------------------------------------------
By Kurcubic @ 13. decembar 2006 11:52 Delete
Ljudi Zku nas savetnik sela batinac stvarno zasluzio ovakav lep novogodisnji poklon.
Zato sto je deonica puta "PAUKC,BRDARONJI do DOMA" zavrseno ASVALTIRANJE po obecanju bice pustena dana 19.12.2006 bas na dan SVETINIKOLE.
Uz prisustvi saveta MZ sa predsednikom na TUPE Ali-babe-TURSKASVABA, savetnikom Zike-LAZOVOM, i njihovim 40 razbojnika ako ih jos imaju..
Ziveo BATINAC sa ovakvim LAZOVIMA I LOPOVIMA...




--------------------------------------------------------------------------------
By Silja @ 13. decembar 2006 17:31 Delete
Pozdrav za Cika Columba, izjavio pravu istinu.



--------------------------------------------------------------------------------
By puju @ 20. decembar 2006 21:39 Delete
to cenim bravo za ZIKU samo napred ziko ko nezna da laze u danasnje vreme on nije covek
Nazad na vrh Ići dole
https://batinac.forumieren.com
 
Novogodisnji poklon Ziki Lazovu ......
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kopija - Batinac.com ... POKLON ... od Gemeinde Rupperswil AG

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Sve Kategorije :: Sve Novosti Sela-
Skoči na: