Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novosti Sela
 
PrijemPrijem  Novosti selaNovosti sela  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Zadnje teme
» Pitanje za Presednika Opstine ?
Dokaz dela dugova Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:21 am od Admin

» Pusta Batinacka Nova Godina
Dokaz dela dugova Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:19 am od Admin

» PC Servis - Deki
Dokaz dela dugova Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:17 am od Admin

» Slike mestana
Dokaz dela dugova Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:15 am od Admin

» Rodoslovi sela Batinca .. Obavestenje !!!!
Dokaz dela dugova Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:14 am od Admin

» Dokaz iz 2005 godine, na osnovu kojeg je postavljena Digitalna centrala
Dokaz dela dugova Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:12 am od Admin

» Demonstracija u Svajcarskoj
Dokaz dela dugova Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:08 am od Admin

» Veciti stazista zavrsio u Dezurnoj sluzbi ???
Dokaz dela dugova Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:06 am od Admin

» DOKLE DA SELOM VLADA BANDA I STA JE SA SKOLOM ?
Dokaz dela dugova Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:05 am od Admin

Partneri
 
 
ImageChef.com - Custom comment codes for MySpace, Hi5, Friendster and more
 
Traži
 
 

Rezultati od :
 
Rechercher Napredna potraga

 

 Dokaz dela dugova

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin



Broj poruka : 272
Datum upisa : 15.02.2009

Dokaz dela dugova Empty
PočaljiNaslov: Dokaz dela dugova   Dokaz dela dugova Icon_minitimePon Mar 16, 2009 12:23 am

By MZ-Savetnik 25. februar 2007 @ 20:30 :: 797 Views :: 49 Comments ::

Dokaz dela dugova Dugova10
Nazad na vrh Ići dole
https://batinac.forumieren.com
Admin
Admin



Broj poruka : 272
Datum upisa : 15.02.2009

Dokaz dela dugova Empty
PočaljiNaslov: Re: Dokaz dela dugova   Dokaz dela dugova Icon_minitimePon Mar 16, 2009 12:26 am

Comments

By @ 27. februar 2007 10:00 Delete

pozdravlja vas vas stari prijatelj i lepo je to sto imate prave dokaze kad su u pitanju pravi dokazi to vredi i citat sta cemo kad se svake godine nadju dokazi

--------------------------------------------------------------------------------
By donator @ 5. mart 2007 20:39 Delete
OK.Neki ili neciji dug se ovde spominje!?Nevidim ja tu nista osim nekog pecata i neko nazvrljao preko tog pecata.
Vise mi lici na reklamu te firme nego na neki dokaz dugova.
ps:koliko ja znam kod nas dole firme nedaju bas tako lako robu dok nelegnu pare,a posle cekas da ti isporuce pa ih jos i molis.




--------------------------------------------------------------------------------
By MZ-Savetnik @ 5. mart 2007 21:18 Delete
NEVIDIS TI DONATOR NISTA JER NECES DA VIDIS A KOLIKO JA ZNAM I TEBI JE ALI-BABA NAZVRLJAO ZA ONAJ ZID PA ZATO I NECES DA VIDIS.

Sto se tice dugovanja idi sam u ZENIT i proveri pa ces videti a mozes da ih nazoves i telefonom tu ti stoji i broj.
I ne lupetaj vise nego proveri i ne seri jel znas,,,,,da neces mozda da ti dodjem kuci da ti dokazem mada ti koliko si nedokazan ni tad neces da poverujes.
Evo ti broj 035 473 704 ili mozda neznas da citas ???????



--------------------------------------------------------------------------------
By Tika @ 6. mart 2007 10:16 Delete
Zdravo druze Donator ovaj komentar si dobro napisao .
Kao sto mi svi znamo da ti ni kurcem nisi mrdnuo u tu izgradnju sto imas dole sve ti deda napravio i trcio po stovariste pa nije ni cudno sto neznas kako izgleda profaktura za materijal.
Za ovo sto si izjavio da roba se ne daje dok ne legnu pare vidi se po tome da neznas nista jer kod nas se uzima roba pa tek se isplacuje .
I pare se isplacuju na ruke ..
Poznaje se da nista neznas po pitanju nabavke materijala zato cuti jer ni kurcem nisi mrdnuo za sve sto imas dole......



--------------------------------------------------------------------------------
By donator @ 6. mart 2007 20:43 Delete
Ok.Idemo redom prvo odgovor za MZ-Savetnika mada se on javlja u vise imena misli da je pametan.
Ja nemam sta da trazim u Zenit niti da ih zovem na telefon ,zasto?Niti sam sta uzeo od njih niti cu da uzmem.Ja sam samo izneo svoje misljenje a ti si izgleda sam to sto pises za druge,a da mi udjes u kucu necu da te pustim jer si ispod mog nivoa.Stakvima nemam sta da pricam.
Jos samo da ti objasnim sta je Savetnik MZ,jer izgleda neznas sta to znaci.Savetnik MZ je onaj koji savetuje Mesnu zajednicu,daje predloge i savete,taj covek je u Mesnoj zajednici i radi za nju.A iz ovoga sto ti pises Savetnik MZ je protiv Mesne zajednice,sto je neizvodljivo da covek u MZ radi protiv MZ.
A ovaj drugi sto pise nema pojma.(By Tika).Odkud on zna koje izgradio i trcao po stovariste.Odkud ti znas sta se radi u tudjem dvoristu?I odkud ti takva ideja,bolje gledaj u tvoje dvoriste bilo bi ti pametnije.Sta sam ja licno napravio dole ili moj deda to tebe netreba da zanima jer je to privatna stvar u krugu jedne porodice.ps:ocekujem izvinjenje.



--------------------------------------------------------------------------------
By MZ-Savetnik @ 6. mart 2007 22:19 Delete
Ja se donator ne javljam u vise imena a prvi put sam se registrovao kad sam stavio ovu novost koju svi mogu da vide jel je tacna a moze i da se proveri kad hoces. To da sam pametan to stoji dobro je da si primetio ?

Nisu svi kao ti da ovde brane neciji interes jer te je verovatno doticni koji je i napravio ove dugove u necemu pomagao pa ga branis ne obazirajuci se na to dali je u pravu ili nije.

Dakle brani ga i dalje i idi kuci investiraj u ono tvoje dvoriste pisaj i seri po putevima, gazi po rupama, bacaj smece po putevima i brani ono govedo i dalje jer ocigledno sve ovo sto se desava tebi ne smeta.???????????????

Sto se tice mog ulaska u tvoju kucu, niti sam nekada ulazio niti planiram ali ti zato ulazi uvazeni DOKTOR koji ti zvrlja po Dokumentima i zajedno radite nelegalne stvari.-
Vise puta sam pratio kad pises komentare i vidim da se jedino ti pravis pametan i branis interese propalca koji nikad nista nisu uradili za to selo.
Pogledaj malo i drugi sta pisu na ovom sajtu i dali oni odgovaraju nasim mestanima u celini tj. svima ili samo tebi ?
A za nivo mi ne pricaj jer ga nemas. Ja mislim da znam ko si a i ako nisam siguran vidi ti se po komentarima kakav si i koliko vredis ,,,,, pozdrav za tebe bez izvinjenja jer te nisam ni uvredio samo sam ti malo otvorio oci.



--------------------------------------------------------------------------------
By Tika @ 6. mart 2007 22:26 Delete
Donator dali si ti pismen ili malo uman?????????



--------------------------------------------------------------------------------
By donator @ 7. mart 2007 22:28 Delete
Nebranim ja niciji interes,a sto ova MZ nije nista uradila za selo neznam zasto,valjda im opstina nedaje nista,pa kako ce onda uraditi?Od nista se nemoze nista napraviti.Vrlo prosta racunica.
Pa ni predhodnici nisu nista napravili osim sto su prosili pare po selo i to velike pare.I sta su napravili???Poceli i odustali.Sto je najgore bacene su pare u gomilu betona i blokova,i to pare od naroda.I sta sad?Ovi pametni pa ne skupljaju pare jel znaju da nemoze nista da se uradi.Jel ti sad jasnije malo ili jos nije?



--------------------------------------------------------------------------------
By MZ-Savetnik @ 7. mart 2007 23:10 Delete
Nije tacno da ne branis niciji interes to ti se vidi po komentarima.
To da ova Mesna Zajednica nije uradila nista i to stoji, dobro je sto priznajes i lepo ti ovde kazes od nista nema nista zato sto mnogi misle kao ti i ne daju ni kintu za nista, igla bre nemoze da im udje.

Naravno da im Opstina nista ne daje jer oni i ne saradjuju sa Opstinom..... Nemozes ti njih da nazivas lopovima a da zauzvrat ocekujes asfaltiranje sela ,,,,,ZABORAVI.
AKO NISU PODOBNI I NEZNAJU DA RADE NEKA TO OSTAVE NEKOM PAMETNIJEM OD NJIH A NE DA SE GURAJU ZA POZICIJE KAO TVOJ PRIJATELJ DOKTOR.
Da su prethodni bili bolji bili su 100% i da su ostali bilo bi bolje i za mene i za tebe i sve nase mestane imao bi do sada i asfaltirane ulice i mnogo toga, ali posto nisu oni vise na vlasti vise nemoj ni da ih diras. Sto se tice bacenih para u betone i blokove verovatno mislis na Skolu.
Dali si se nekad upitao cija deca idu u toj Skoli i ko bi navise trebao da daje para,,,,, e pa bas oni sto nista nisu dali a verovatno nisi ni ti nista dao pa se i ne razumes u gradnju zar ti mislis da Skola moze da se sagradi sa tih 60.000.- ili 70.000.- koliko ima.

Dali je tebi poznato sta taj objekat kosta??? Naravno nije jer bi onda razmisljao drugacije.

Skola bato moj kosta oko 200.000.- Evra ali ni to nije problem jer se ovi ljudi sto to organizuju davali i sami, trcali svuda kako bi se nesto uradilo, izvolte malo i ti juri pa da vidis kako to izgleda.

Oni ce tu Skolu kad tad zavrsiti, naravno treba ljudima vreme jer je to veliki objekat a bitange ne daju pare, ali kako sam cuo i video na sajtu Batinac.com Opstina je potpisala da ce da daje pare a sigurno ce i Ministarstvo nesto dati i Skola sigurno ima da se zavrsi samo je naravno pitanje vremena. Da ih nije kocila ova vlast i da nije pozivala ljude da nedaju pare sigurno bi se vise napravilo.

To sto tvrdis da su ovi pametni pa ne skupljaju nije tacno ???? Skupljali su za asfalt i zavadili celo selo a na kraju su morali da ljudima vrate pare jer su totalno nesposobni da nesto urade. Neznaju oni nista i gorih od njih u selu nismo imali.......

I jos da ti kazem da mi i dalje nije jasno izvini ali mnogo plitko razmisljas ??? Cao donator pozdrav za tebe i bolje bi ti bilo da vise nista ne napises.



--------------------------------------------------------------------------------
By donator @ 8. mart 2007 17:50 Delete
Zasto bre da dajemo kintu?Jel su putevi opstinski,jel je skola drzavna ustanova ili privatna?Jel nas narod placa porez i vozi auta jer placaju registraciju i gorivo,jel placaju sve dazbine?Placaju jer je to obaveza,a sta nam oni uzvracaju?Jel mi nismo podobni?Nerazumem.
Predhodna MZ je prosila pare po selo i toga nema vise,nece ljudi vise da daju,i tu MZ nespominji vise bacili smo 70 000. u vazduh zbog njih.Jel to za tebe uspeh?
A ovi su na vreme bato moj videli sta se radi pa su vratili pare,nemozes ti studjim parama da se igras.Stvoje radi sta oces,al studje ne.Znaci i predhodna MZ je trebala da vrati pare ljudima a ne da ih unovci u gomilu betona i blokova.I zato nemoj vise da gi spominjes kad te molim.Valjda ti sad malo jasnije ili?



--------------------------------------------------------------------------------
By Ljatifi @ 8. mart 2007 21:05 Delete
Donator sta bre si se uhvatio za Opstinu ki lud za brasno..

Znas li ti bre nesto drugo da pricas osim za Opstinu "jebalate Opstina"
Ako neznas bolje nemoj da lupas ki maksin po trnu, ili ki lud po diviziji ..
Valda ces razumeti ako malo imas u tu TINTARU...



--------------------------------------------------------------------------------
By MZ-Savetnik @ 8. mart 2007 22:47 Delete
Sudeci po tvom komentaru ti za tu Skolu nisi dao ni kintu pa mi onda vise i ne spominji to. Sto se tice bacenih para u betone i blokove tu i coravi vide rezultat ali glupi kao ti nece nikad jer i ne zele da vide.
Naravno da je to uspeh i to veliki uspeh Skola je pokrivena pa sada i bez pomoci sa strane veoma brzo moze da se zavrsi, ali glupi su oni ljudi sto se trude oko toga da bi nesto napravili bitangama poput tebe koji nista ne rade za to selo a imaju usta do usiju kada treba da kritikuju nekoga.

STA SI TI LICNO URADIO ZA TO SELO '''' ???????

Sto se tice te opstine koju stalno pominjes nevidim razloga ta takvima poput tebi moraju nesto i da daju. Koliko si ti platio proslogodisnji porez na sve ono sto imas kod kuce ????? JEDNO PRASE ,,,,,,,,PA ZAR DA TI NEKO POSTAVI ASFALT PO SELU ZA TE PARE '''???? Opstina moze da nam daje asfalt ali nemora jer nema zakona a kad bi bilo zakona onda ti bato moj nebi pravio onaj zid na putu vec bi se povukao dva metara od puta ?????

Predhodna MZ jer bar krpila rupe po putevima nesto je radila a ovi tvoji lesinari sluze samo da zvrljaju po papirima i rade nezakonite stvari sa ovakvima kao sto si ti.....

Sto se tice toga da su ovi vratili pare jer su pametni nije tacno .... Vratili su pre jer su nesposobni da se organizuju kako bi se nesto uradili a ni sami nikad nisu dali ni dinara kao i ti I MOLIM TE NEMOJ VISE DA PISES TE TVOJE GLUPE KOMENTARE JER NISI INTERESANTAN A I NEZNAS STA PRICAS ....



--------------------------------------------------------------------------------
By @ 8. mart 2007 23:52 Delete
E samo nastavite ovakve komentare su super da se citaju



--------------------------------------------------------------------------------
By donator @ 9. mart 2007 18:10 Delete
Slusaj ti bitango belosvetska ja sam dao za skolu i moram da ti kazem da se kajem,kao sto se i mnogi pokajali.I budi srecan da ti ljudi netraze pare nazad,tek si onda najebao.A za tebe to i treba.Pare su bacene i tu nema dileme to se vidi.Neznam samo kako to mislis da je skola pokrivena.Cime?
A ti pojma nemas o tom zidu al cu da ti objasnim:Onaj put sto prolazi pored zida po seoskom planu se nalazi jos dole,u onaj sanac pored skole.A zid je napravljen 1.5 muvucen unutra,znaci u placjos pa je taj put sada prosiren i iznosi 5 m (sirok) a na neka mesta i 6 m jer put ide krivom linijom.Znaci sad bi opstina mogla da napravi asfalt posto imaju dovoljnu sirinu.
Predhodna MZ je krpila rupe s pare od narod.I kako gi krpila bolje da cutis i vise da ih nespominjes.Takva MZ koja globi narod nam netreba jel ti sad jasnije ili jos ne.



--------------------------------------------------------------------------------
By Lidija @ 9. mart 2007 19:01 Delete
Donator ;citajuci x tvoje komentare zakljucio sam da si ti jedan psihopata..
A po pitanju Skole ako da pricamo ti si dao kao SLEPAC ZA KOBASICU:
A sto se tice Skole nemoj da pricas u nase ime i nisi gazda u tudjim novcanicima i NEMOJ DA JEDES GOVNA U TUDJE IME VEC AKO TI SLATKO JEDI U SVOJE ..............
Hvala na razumevanju DONATOR:



--------------------------------------------------------------------------------
By MZ-Savetnik @ 9. mart 2007 21:31 Delete
OHO HO koci malo donator, sto si se bre toliko razbesneo potrevila te istina a ????
SLUSAJ TI SAD MALO MENE BITANGO SELJACKA NEOTESANA ........ Odjednom se pojavljujes ovde i kazes da si dao pare za skolu mada neznam dali treba da ti verujem jer nisam video nigde ni dali si dao ni koliko si dao, niti je toj moj posao.

To sto se kajes sto si dao pare za Skolu sacu da ti kazem "POSLE JEBANJA NEMA KAJANJA", I NEMOJ OVDE DA JEDES GOVNA ZA MENE JER TI MENI NISI DAO NISTA, JA NITI SAM ORGANIZATOR TE SKOLE NITI SAM TI UZEO PARE NITI CU DA TI VRATIM, UZMI TI OD ONOG KOME SI DAO.

Samo glupi ljudi mogu da daju za nesto da bi se posle pokajali ,,,,,,,,,sto si bre dao ako se kajes, juri njih sta se kacis za moj kurac jer i ja sam samo donator kao i ti ako si uopste dao, pa i ako si uopste donator. Ili si ti mozda donator samo na papiru kao i ja Savetnik MZ.

JA SE NEKAJEM STO SAM DAO JER SAM DAO PRAVIM LJUDIMA DOMACINIMA a ne olosima poput tebe.

Sto se tice Opstine da ce da ti asfaltiraju put pored placa to ces sa ovim tvojim banditima da dobijes u nekom drugom veku sada to nije moguce???????? Mada kada bi ti sam odvojio neku paru mozda bi i mogao da ga asfaltiras sam, jer posteno i nije neki put sad je kozija staza od kada si se ti ogradio HE HE HE HE.

STO SE PRETHODNE MESNE ZAJEDNICE TICE, JA NI NJIH NEMAM RAZLOGA DA BRANIM JER NI MENI NISU NISTA DALI NITI SU MI ZVRLJALI PO PAPIRIMA KAO TEBI OVI SADASNJI.

ALI JA SAGLEDAVAM SITUACIJU REALNO I ZNAM I VIDIM KAO DRUGI PAMETNI LJUDI DA DOK SU ONI BILI NIJE BILO RUPA PO PUTEVIMA, E SAD KAKO SU IH ONI KRPILI DALI SU KAKO TI KAZES PROSILI ILI NISI TO JE NJIHOV PROBLEM ALI SU LJUDI NESTO RADILI.

PROSI I TI PEDERU JEDAN I ZAKRPI NAM TE RUPE DA VISE NE LOMIMO TOCKOVE PO RUPAMA I VOZIMO SLALOM ZA CUPRIJU.
Mnogo se bre ti pametan pravis na koga li si samo kad na dedu nisi. Idi u Opstinu i trazi da nam zakrpe te rupe a nemoj da lajes na pc jer niko nece da dodje da ti nesto donese kod kuce.

Juri malo ti da vidis kao je kada nesto pravis pa nek i tebi malo jebu majku lopovsku kao i ovima iz bivse MZ i ne samo to, nego da bi nesto uradio moras malo i tvoj novcanik da vadis pa da platis vecerinke itd. u ostalom dobices kurac.
Steta sto ja nisam bio u toj MZ JEBAO BIH OVAKVE POPUT TEBE NA SVAKOM COSKU PLATILI BI STE VI KOD MENE SVAKI PAPIRIC KOJI BACATE NA ULICU PA I SVE OSTALO.... ZA MESEC DANA BIH VAS DOVEO U RED PEVALI BI STE TI I TVOJI PAJTASI ......BIO BIH VAS PO NOVCANIKU DOK NE ZAPLACETE.
nEGO ONIO SU DOBRI BILI PA SU VAS SAMO UPOZORILI A KOLIKO JA ZNAM KAZNA JE BILA SAMO 500 DINARA ,,,, I TO JE ZA TEBE GLOBA ''''??????
Nazad na vrh Ići dole
https://batinac.forumieren.com
Admin
Admin



Broj poruka : 272
Datum upisa : 15.02.2009

Dokaz dela dugova Empty
PočaljiNaslov: Re: Dokaz dela dugova   Dokaz dela dugova Icon_minitimePon Mar 16, 2009 12:27 am

By donator @ 10. mart 2007 11:58 Delete
SAD SI DOKAZAO KOLIKO SI GLUP I DA SE JAVLJAS U VISE IMENA KAO STO SE VIDI PO PISANIM KOMENTARIMA.TAKO TI JE TO KAD POLUPISMENI DOVATI KOMPJUTER U RUKE I POBESNI PA VREDJA SVE REDOM.JA SAM DAO PARE ZA SKOLU KAO I ZA MNOGE DRUGE AKCIJE ALI SE KAO STO SAM REKAO KAJEM KAO I MNOGI DRUGI I NIKAD VISE NECU DATI.
ZASTO ? ZATO STO SVE STO SE ZAPOCELO NIJE SE ZAVRSILO,PARA NIKAD DOSTA BAS ZATO STO KAO STO SI I SAM REKAO VECERINKE I CASCENJE LOPOVA ITD.,NESTIZE SVE TO KOSTA,SVAKO OCE DA UZIMA PARE NA MUFTE.JA TO VISE NEFINANSIRAM.TI NISI DIREKTNO SKUPKJAO PARE AL SI JEDAN OD ORGANIZATORA TE SKOLE,I MNOGIH AKCIJA PA SI NEKE PARE I TI SKUPLJAO I POSLE SE HVALIS KAKO SI SVE TI SAM TO URADIO GLUPAKU JEDAN TAKO OKRECES NAROD PROTIV SEBE.TI MISLIS NAROD NEZNA I NEOSECA DA JE PREVAREN.I TO PREVAREN ZA 65 000.- SA TE PARE MOGLA JE STARA SKOLA DA SE RENOVIRA.ZATO JE NAROD I SMENIO PREDHODNU MZ A STO SE TEBE TICE DA SI TI BIO TEBE BI NAROD NAJURIO NE SAMO IZ MZ VEC I IZ SELA.BUDALO JEDNA KAKO NEKO MOZE DA VLADA KAD RADI PROTIV SVOG NARODA.MOZE AL VEOMA KRATKO.OVO VREDJANJE SE I OCEKIVALO OD TEBE I SVE OVO STO SI REKAO TO SI TI SAM DA NENABRAJAM I TO SVI VIDE NEMORAS DA DOKAZUJES TO JE TVOJA KULTURA.MISLIM DA TI JE SAD JASNIJE?



--------------------------------------------------------------------------------
By DEKI DELIJA @ 10. mart 2007 16:15 Delete
Leeeeelllleeeeeee čoveče kojii komentari a mene nema!!! Oooooo pa moram i ja da opalim ovog "DONATORA" on je ovde predmet za zajebanciju. Slušaj donator Ja ti verujem da si dao pare za školu... 100 franaka koje si pozajmio od komšije i do dan danas još nisi vratio!!! Vrati pare komšiji pa tek onda pričaj o poštenju LOPOVE, HOŠTAPLERU I PREVARANTU JEDAN... ovo su reči tvog komšije i nemoj da se ljutiš na mene jer Ja o tebi imam pozitivno mišljenje!!! Iz pouzdanih izvora znam da ti žena ne daje više pičku pa si ogorčen zbog toga, ali to i nije tako strašno, jer su sve komšije zadovoljne dok si ti na poslu a najviše tvoja žena!!! 100 ljudi srećni zajedno sa tvojom lepšom polovinom osim tebe, nije dobro, ali jebiga neko je uvek nezadovoljan... ma trpi i ćuti... boli te kurac, zezaj se i uživaj ali nemoj da vređaš ove ljude. NISU TI ONI CEPALI ŽENU!!! Verovatno da bi i oni ali jednostavno nemogu da dođu na red i zato nisu krivi!!! Nađi prave krivce a nas pusti da normalno pričamo.



--------------------------------------------------------------------------------
By donator @ 10. mart 2007 17:13 Delete
Bolje gledaj tvoju zenu i vodi racuna o njoj,jer odkud ti znas skim ti je ona bila,s kojim komsijom i koliko puta a da ti o tome neznas some jedan tupavi.Mozda jos cekaju na red proveri to.Nesto sam cuo o tome.Ili ti je svejedno.Jos da dodam da si se sad predstavio u drugo ime ti si onaj takozvani mz savetnik jer samo on moze da pise takve gluposti.



--------------------------------------------------------------------------------
By DEKI DELIJA @ 10. mart 2007 17:23 Delete
Opet se nerviraš! Pa rekoh ja tebi da nisam došao na red kod tvoje žene, što si ljut na mene??? A ja da imam ženu nebi čekao red kod tvoje!!! E jesi SOM I TELE.



--------------------------------------------------------------------------------
By donator @ 10. mart 2007 17:56 Delete
Dali imas zenu ili ne, to znaju tvoje komsije,pitaj njih kakva ti je zena znaju bolje od tebe.I te tvoje seljacke fore ostavi nisu interesantne.



--------------------------------------------------------------------------------
By donator @ 10. mart 2007 18:02 Delete
A dali ce da dodjes na red kod necije zene cisto sumnjam jer si i glup i ruzan prosto receno majmun.Ili mozda mislis ako se kod tvoje zene ceka na red da je tako i kod drugih.Mislim da ti je sad jasnije.



--------------------------------------------------------------------------------
By DEKI DELIJA @ 10. mart 2007 19:26 Delete
Jebale te seljačke fore, dva se puta javljaš zbog dve proste rečenice i Ti pametan, ma isterao sam te iz pamet, priznaj i biće ti lakše! Drugačije rečeno: GOTOV SI!!! A žena ti neda pičku. Iskreno nebih voleo da ti budem u koži crko dabogda ovako pametan. HAHAHAHA... POPUŠIŠ MI GA.



--------------------------------------------------------------------------------
By Uterivac DUGOGA @ 10. mart 2007 20:21 Delete
Mir veprovi



--------------------------------------------------------------------------------
By donator @ 10. mart 2007 20:57 Delete
OK.POSTO SAM TE POBEDIO A TO SE VIDI DA ZAKLJUCIMO OVU TEMU.TI SE JAVLJAS I KAO MZ SAVETNIK LJATIFI I DEKI DELIJO A TVOJ KOLEGA JE TIKA I BY STARI.POSTO SI TI SAM SASTAVIO OVU LAZ"DOKAZ DUGOVA"KAO I MNOGE DRUGE TEME NEBILI OKRENUO NAROD PROTIV MZ IZ SAMO TEBI POZNATIH NAMERA,NASAO SE NEKO PAMETAN DA TE MALO UCUTI STO SI I SAM PRIZNAO.IMA KOD NAS DOSTA TAKVIH PAMETNIH KAO STO SAM JA ALI SE NEJAVLJAJU,STETA.NA OVU TEMU NISAM BRANIO NICIJE INTERESE SAMO TI NISAM DAO DA SIRIS LAZ,ALI SI ZATO NAPAO TI MENE.NAPAD JE NAJBOLJA ODBRANA.VIDEVSI S KIM IMAM POSLA MORAO SAM DA TI RAZJASNIM NEKE STVARI,AL SI TI ONDA POCEO DA PSUJES I DA IZGOVARAS POGRDNE RECI KOJE SU BILE ISPOD SVACIJEG NIVOA PA I TVOG.
OK.ZNACI RAZBIO SAM TE KO DETE ZVECKU.CAO I VIDIMO SE NA SLEDECU TEMU.



--------------------------------------------------------------------------------
By DEKI DELIJA @ 10. mart 2007 22:09 Delete
Mala su ti ova slova što nisi uzeo veća, ovo se ništa ne vidi, a sada da ti kažem još ovo za kraj, Ja nisam ni jedan od ovih što si ovde naveo, ne pravdam se ali stvarno nisam i boli me kurac za sve, hteo sam samo da vas skrenem sa teme da se ne svađate bez veze dok neko uživa u vašoj donaciji ali ako ti misliš da sam jedan od ovih mene boli kurac živi sa time samo tek sada shvatam zašto se ti protiviš ovom dokazu koji je na diskusijama iznešen i samo još ovo da ti kažem ako i u životu shavataš stvari kao ovo što si shvatio - loša ti je budućnost! No sve u svemu za kraj jedan veliki pozdrav za tvoju ženu - Ti nisi bitan.



--------------------------------------------------------------------------------
By donator @ 10. mart 2007 23:25 Delete
POZDRAV I ZA TVOJU SOME JEDAN NEDOKLEPANI.



--------------------------------------------------------------------------------
By kolega @ 12. mart 2007 8:36 Delete
o ovim temama o kojim se vi to tu raspravljate nema za mene nikakav smisao pogotovo kad diskutujete i uvlacite zene u ovakvim temama ja mislim da ga malo preterujete u to nase selo smo svi isti al nemojte da povlacite zene i decu u ovakvim diskusijama jel je to napad na privatnost a ovaj sajt nije za takve price nadjite sebi druge teme ako ste svi tako pametni ko sto kazete u polotici se nediskutuje o privatnosti nego o drugim glupostima

nesirite traceve o zenama i o vasoj deci na ovom sajtu jel na ovom sajtu nema komentara koje zene pisu i deca i zato ih nemojte napadat bez razloga



--------------------------------------------------------------------------------
By DEKI DELIJA @ 12. mart 2007 11:46 Delete
Deca su naši ANĐELI i niko ovde decu nije spominjao!!!



--------------------------------------------------------------------------------
By KRON.(B).MENU @ 12. mart 2007 16:47 Delete
Citajuci ove komentare vase mogo bi da zakljucim da je ovaj DONATOR budala bez presedana ..
Usvakom comentaru spominje opstinu ta zrebe da mu asvaltirati puteve,skolu ,rupe zakrpiti i td..
Nas predsednik iz nase selo je otac opstine pa i mi nemamo skoro nista a ovaj glupson DONATOR trazi u Batinac da investira opstina da te bog sacuva ...
Dali si ti vido koliko rupe ima po Cupriji nezakrplenih ,koliko ulica ne asvaltiranih i td..
Izgleda da u Batincu nema veca budala od tebe Donator..
Procitaj od kad si ti registrovan na sajtu samo ti lupas gluposti pa cak sad si poceo da vredjas ZENSKI svet po sajtu sto to ne lici majmune,manijaku ,pederu i td..

Zamolio bi moderatore sajta da ti daju zabranu na pristup sajta sa ovim nikom sto imas ....



--------------------------------------------------------------------------------
By DEKI DELIJA @ 12. mart 2007 18:03 Delete
Samo da vas obavestim, ovaj donator dolazi pijan na ovim diskusijama i čovek nije u toku događaja ali misli da jeste i zato nemoj da obraćate pažnju na njegove gluposti! On je svoj život zamenio za gajbu piva... i šta o takvom čoveku reći!? Ma ništa posebno - pijandura.



--------------------------------------------------------------------------------
By Ljatifi @ 12. mart 2007 18:48 Delete
Koliko ja znam da Donator nepije sa manom i onda njemu i nemate sta da zamerite( zaostao tip) zato sto nezna nista drugo osim poso kuca i kuca poso umno bolestan...



--------------------------------------------------------------------------------
By MZ-Savetnik @ 12. mart 2007 22:34 Delete
O BRE BRE BRE donator, pa sto se bre nerviras aj mi sad reci sto se ti nerviras, i zasto se toliko kajes zbog tvog ucestvovanja u toj Skoli u kojoj si dao jedva 200.- pisljivih Franaka.

Da ti prvo odgovorim na tvoja zadnja dva komentara i izvini sto ranije nisam mogao jer radim bre nisam slepac ko ti.

Kao prvo: Nisam glup i ne javljam se u vise imena vec samo kao MZ - savetnik ali ne ove MZ vec bivse ili neke buduce.
DRUGO: NISAM POLUPISMEN VEC SAVRSENO PISMEN ,,,,,UPOREDI MOJE I TVOJE KOMENTARE PA CES VIDETI KO JE PAMETNIJI OD NAS DVOJICE.

Trece: Ja nikada nisam skupljao pare po selu i nisam organizator za tu Skolu koju ti ovde stalno pominjes ali sam zato dao pare i podrzavam te ljude pogotovo kada vidim da ih PROSTACI kao ti toliko napadaju i vredjaju, sreca je sto vas malo ima pa kad lajete slabo se cuje ,,,,,PAS LAJE VETAR NOSI.

Mene po selu niko ne juri jer nikad te pare nisam skupljao a sto se tice tih sto su skupljali ti njima ni vodu nemozes da nosis jer si prost i glup a i mnogo se kurcis brate i branis olose jer ti zvrljaju po papirima ???? PITACU TE JA KAD BUDU OTISLI SA VLASTI KO CE TADA DA TI ZVRLJA .....

To sto kazes da sam ovde priznao da si ti pametan to nije tacno ja sam naveo samo da se pravis pametan a nisi.

Zasto napadas ove ljude sto su skupili pare za Skolu i napravili to sto su napravili , ulozili su pare tamo gde svaki normalan covek moze da vidi sem tebe jer si slepac, nisu oni te pare stavili po dzepovima kao ovi tvoji sto su prosili po selu za cevke koje im je poklonila Direkcija a oni naplacivali i po drugi put jer su lopovi.

To sto tvrdis da mi nisi dao sanse da sirim laz za pomenute dugove to moze svako da proveri a ovo gore da nije validno ja nebih ni smeo da posaljem na Novosti jer bi u suprotnom neko mogao i da me tuzi, znaci da je ok i zato bih zamolio sve prisutne koje citaju ove komentare da odu licno u ZENIT i provere ovu laz pa cemo posle da vidimo ko je u pravu?????`

Sto se vecerinki tice ??? Vecerinke su ljudi koji su ovo sa Skolom organizovali placali svojim parama iz svojih dzepova a pare koje su na kontu su se uplacivale kolko ja znam preko banke i niko nije uzeo nista od toga. Da ovi ljudi nisu placali takve vecerinke ponavljam iz svojih dzepova nikada se nista nebi ni krenulo da se radi u tom selu....

I zato ja njih podrzavam jer su ljudi posteni i vidi im se rezultat a govnara i pedera poput tebe uvek je bilo i uveki ce ih biti.

Sta bismo mi bez vas djubretara kad i sam znas da da nema djubrista nebi zemlja nikada radjala zato je nama djubre uvek potrebno ,, Ama sta bi smo mi bez vas ??????? he he he......

I za kraj neznam ta ces sada jos da tvrdis da mozda ovi sto skupljaju pare za skolu i sami peru pare ?????

Preporucujem ti da dodjes da mi operes malo onu stvar tj. k...C JER CES TAKO I TI MOCI DA ZARADIS NEKU PARU A DA SE NAMUCIS ..... POZDRAV SELJAKU ...............................
Nazad na vrh Ići dole
https://batinac.forumieren.com
Admin
Admin



Broj poruka : 272
Datum upisa : 15.02.2009

Dokaz dela dugova Empty
PočaljiNaslov: Re: Dokaz dela dugova   Dokaz dela dugova Icon_minitimePon Mar 16, 2009 12:27 am

By MZ-Savetnik @ 12. mart 2007 23:01 Delete
Izvinjavam se sto se opet javljam ali sam zaboravio da se zahvalim svim prisutnima ovde koji su uvideli da donator nije u pravu.
I jos samo da dodam da nemorate licno da odete u ZENIT da biste proverili ovu neplacenu sumu koju duguje sadasnja vlast, vec je samo dovoljno da okrenete telefon i da se raspitate, siguran sam da ce vam ljudi dati informaciju

Pozdrav za sve razumne ljude .......



--------------------------------------------------------------------------------
By donator @ 13. mart 2007 16:04 Delete
OK.OPET SE KACIS ZA NECIJU STVAR.KAO PRVO NISAM DAO 200.- NEGO 1000.-A DRUGO PARE NISU PISLJIVE KAO STO IH TI NAZIVAS,TJ.POSTUJES JER TAKO CE I DA IH IMAS.KOLIKO JA ZNAM TI NERADIS,ZATO I SKUPLJAS PARE I KOJEKAKVE POTPISE,DA RADIS NEBI IMAO VREME ZA TAKVE GLUPOSTI.
TI SE JAVLJAS I KAO LJATIFI I KAODELIJA I KAO KRON I DA NENABRAJAM VISE TO SE VIDI.TESKO ONIMA KOME SI TI SAVETNIK.TEBE JURE PO SELU I CE TE NAJURE DO KRAJA.A KAKVU SKOLU SPOMINJES CETIRI ZIDA I JEDNA PLOCA,NEMOJ TO NIKOME VISE DA PRICAS.A TO CASCENJE IZ SVOJIH DZEPOVA NEKAKVIH ORGANIZATORA ILI NEORGANIZATORA CISTO SUMNJAM.JER TU NEMA LOGIKE.ZASTO BI NEKO CASTIO IZ SVOG DZEPA ZA SEOSKU SKOLU.NEVIDIM RAZLOGA NABROJI BAREM JEDAN.
UMESTO STO SE ZAHVALJUJES SVIMA PRISUTNIMA STO OVDE CITAJU,BOLJE SE IZVINI SVIMA I DA KAZES DA NECES VISE TAKVE GLUPOSTI I BEZOBRAZLUKE DA PISES.OVO ZADNJE STO SI PISAO BOLJE TI TO DA RADIS TJ,DA OPERES NECIJU STVAR,JER TU TI JE JEDINA SANSA DA NESTO RADIS,SVUDA SI IZGUBIO NECE NIKO VISE DA TE PRIMI NA POSAO.E AKO TE BUDUCA MZ PRIMI KOD NJIH KAO STO SI SAM REKAO ZA SAVETNIKA ONDA CE SE UVATIS ZA DOBAR POSAO.ZA TEBE NISAM SELJAK NEGO DOKTOR ILI PROFESOR MADA SE JAVLJAM KAO DONATOR.



--------------------------------------------------------------------------------
By MZ-Savetnik @ 13. mart 2007 16:25 Delete
Slusaj ti Doktore seljaku !!!!????

Sto se tvojih para tice ja nikada pare po selu nisam skupljao i nisam nikakav organizator za Skolu ali sta ti mogu kad si ti toliko glup da sa tobom uopste i ne vredi razgovarati.

Nemam ja zasta tvoje pare da cenim jer ti meni nikada za nista nisi dao niti sam ja kod tebe po nesto dosao. To sto sam slucajno saznao da si ti donator i da zivis iznad skole to si se ti glupaku jedan sam izdao a zahvljujuci ovom Ljatifiju ovde sto te je provocirao za onaj zid. Tek tada sam shvatio ko si.

Ja inace radim za razliku od tebe veoma gospodski posao i nikada nisam bio bez posla ali dobro je ipak to da si me sa nekim pomesao i da neznas ko te jebe a ipak ti ulazi.

Ti za mene nisi ni Doktor ni Profesor vec obicna seljanstura glupak i pokvarenjak koji nezna da prestane sa glupostima koje ovde navodis.
Sad posto znam ko si a naveo si u jednom od tvojih komentara kako sam ja ruzan i glup, hteo bih samo da ti kazem da od tebe ruznijeg na svetu ne postoji tek da znas.....

I znas sta, necu ja ovde tebi da napisem knjigu i da ti stalno odgovaram na ista pitanja nego se ti malo goni u sto pizde materine i ne jedi vise govna ovde ..... Preterao si sve mere to svako vidi ........




--------------------------------------------------------------------------------
By donator @ 13. mart 2007 18:40 Delete
OK.JA SAM JEDNOM ZAKLJUCIO OVU TEMU AL SE TI PONOVO JAVLJAS.ZNAMO SVI KOJI SI I DA SE JAVLJAS U VISE IMENA TO SE VIDI PO KOMENTARIMA JEL ISTO PISES.TAKVE GLUPOSTI MOZES SAMO TI DA NAPISES I NIKO VISE.SAMO TI IMAS TAKAV PROST RECNIK SRAMI SE.ALI POSTO PAMETNIJI POPUSTA NEK TI BUDE AL PAZI STA PISES UBUDUCE.U SUPROTNO IMACES KOMENTARE PROTIV TEBE .



--------------------------------------------------------------------------------
By MZ-Savetnik @ 13. mart 2007 21:09 Delete
Ja sam celo vreme imao komentare protiv mene ali samo od tebe i da znas javljao sam se iskljucivo u ime MZ - savetnik i nikako drugcije a to kako si ti zakljucio da koristim vise imena to samo ti znas i niko drugi.
Sto se tice toga da ti mene poznajes daleko si mnogo daleko od toga, mozes samo da nagadjas. HE HE HE
Dosta je bilo prepucavanja a komentari su mi savrseni i nisu prosti kako ti kazes, OVDE SI SAMO TI PROST i kao sto ti volis da kazes "jel ti sad jasnije "'''????? Cao, ma necu bre vise da trosim vreme sa tobom.



--------------------------------------------------------------------------------
By Anoniman @ 14. mart 2007 14:38 Delete
Kuku na mene opet ovaj donator, vratio se iz mrtvih, ki ZOMBI bogati. Neću da ga diram jer je on dokaz da je čovek istinski postao od majmuna. Nego da se vratim na ove naše probleme u selu. Moramo priznati istinu da su se ovi dole ulenjili, lažu i obećavaju a ništa ne ispunjavaju, i mismo iskrenu igzubili poverenje u sve njih a to je jako loše jer selo polako ali sigurno propada, Nekada je Batinac bilo neko i nešto a sada je niko i ništa, ovo nisu samo moje reči, već i reči ljudi koji poznaju Batinaca a ne žive u njemu. Netražim da mi verujete ali je ovo ipak istina pa bolelo to nekoga ili ne. Predlažem, ma da je to teško ostvariti jer vidim prema komentarima koliko smo složni, da napravimo neku nezavisnu komisiju i sve te stvari i njihov rad preispitamo i poteramo onu bagru, svako neka nosi svoj krst i kraj priče, Ja vam kažem, a videćete i sami na kraju, da sadašnja vlast krade sve što može i krašće sve dok bude mogla a kada ne bude mogla i imala šta, daće ostavku ili na neki način otići i prepustiti nekom paćeniku da rešava ono što su oni upropastili i još će da ga kritikuju i pričaće kako su oni bili bolji. Ja neću da ulazim u ovo ali predlažem vam da se umesto svađe složite i sve te stvari preispitate i zaustavite dalje upropašćavanje našeg sela, imate ista prava a u prednosti ste na odnosu ovih u selo jer ste donatori projekata koji nisu realizovani. Ja moram priznati da sam naučio na one rupe po asfaltu, na groblje koje liči groblju iz 14 veka, na onu mokraću koja ide iz štale po puteve, na onaj smrad, na ono blato, na onaj korov pored puteva i kuća, pa prosto nemogu da živim drugačije ali ima i onih koji sve ove stvari nevole i red je da i njima damo šansu, dozvolimo da se i oni čuju ako smo civilizovano i demokratsko društvo. No sve u svemu pozdrav svima.



--------------------------------------------------------------------------------
By donator @ 14. mart 2007 15:29 Delete
Sad se pjavio neki anonimus majmunus,kolko ja vidim ili je isto onaj od pre ili njegov kolega pa tu izigrava nekog intelektualca kome je dosadila sadasnja MZ.He hehe.Pise veoma pametno i uz malo neprimetno vredjanje koristi sansu da skine sadasnju MZ.A ujedno uvlaci ponovo nas donatore u igru nebili opet neko se prevario i dotirao nesto za dzabolebarose.Ni pet para necete vise videti pa koj da si.Hehe majmune.



--------------------------------------------------------------------------------
By Tika @ 14. mart 2007 17:33 Delete
Donator koliko vidimo cim ogladnis odmah jedas (GOVNA) ne biras srestva za koga .

Bravo donator samo nastavi hehe.....



--------------------------------------------------------------------------------
By donator @ 14. mart 2007 17:49 Delete
Nemoj ti bucko da jedes govna.



--------------------------------------------------------------------------------
By Tika @ 14. mart 2007 17:55 Delete
Zajebo si se DONATOR ot gad mi ga pusis istanio se jer non stop mi ga dudlas hehe hahaha.



--------------------------------------------------------------------------------
By donator @ 14. mart 2007 18:45 Delete
EH SELJAKU JEDAN GLUPAVI KAD TEBE VIDIM I KAD CITAM OVE TVOJE GLUPOSTI SVE MI JE JASNO.MNOGI SU SE OPAMETILI RADECI I ZIVECI U CIVILIZOVANOM SVETU A TI SE DRZIS ONE:MAGARAC U BEC MAGARAC IZ BECA.KAKO OTISO TAKO SE VRATIO.HEHE HAHA.



--------------------------------------------------------------------------------
By seljak @ 14. mart 2007 18:46 Delete
prijatelji moji ja ko seljak se vama obracam samo se pitam posto mi nije nesto jasno sto se tolko vredjate a niste sigurni ko za koje ime stoji



--------------------------------------------------------------------------------
By Ljatifi @ 14. mart 2007 19:03 Delete
Druze seljo za ovakvu budalu i ovakvog majmuna kao sto nas "DONATOR" nema ni sta da se cudis ...



--------------------------------------------------------------------------------
By Euronews @ 14. mart 2007 19:13 Delete
Sve cestitke za MZ - Savetnika, Anonimnog i za Seljaka, ljudi su jednostvno pametni i znaju da razmiosljaju a ne kao ovi drugi ponajmanje ne kao ovaj donator koji nema pojma sta prica i napada vse redom neznajuci ko je ko.

Budala je to teska i misli da zna sa kim se svadja a pri tom nemisli da ovde ima 106 registrovanih clanova i da moze da pise ko hoce a treba da podje i od toga da ovo ovde ne cita samo on i njegova zena vec i siri auditorijum ako uopste zna sta to znaci.
Mani se bre donatore ne budi tako tvrdoglav jel da si glup to smo vec videli.

Glup si, jer pre svega branis bagru odnosno sadasnju Mesnu zajednicu, a posle toga tvrdis ovde kako ti vise neces da budes donator nikome i od tebe niko vise nece da vidi ni kintu jer vise ti ne dajes za nista.

Mnogo si ti bre investirao u to selo, vidi ti se rezultat na sve strane ?? Zar ti ne mislis da nisi jedini u tom selu pa i ako ne budes ti dao dacemo mi drugi, nisu svi bitange kao ti pa da nam sad ti izgradjujes selo.

Sto se tvoje inteligentnosti tice izigravas ovde nekog Doktora a u stvari znamo svi odakle si ti dosao i da ti jos iz dupeta viri praziluk.



--------------------------------------------------------------------------------
By DEKI DELIJA @ 14. mart 2007 19:26 Delete
Donator ja sam tebe u pocetku napadao ali citajuci ove komentare iskreno zalim sto sam to uradio a recicu ti i zasto ovo sto ja sada tebi pisem uopste ne pisem ja to su ovi ili onaj koga ti znas on pise i ova mesna zajednica ne krade vec radi za 10 evra po danu kako bi zaradili sto vise para i unapredili selo to je bato parva istina a ne ove gluposti sto ovaj pise koji se predstavlja u vise nikova evo i sa mojim nikom isto on pise a ja mislim da i sa tvojim nikom isto on pise samo sto ti neznas ali pripazi malo lopov je on nego sta



--------------------------------------------------------------------------------
By Schirkan @ 15. mart 2007 21:26 Delete
Pozdrav za sve komentatore i posetioce sajt vam je znzvaredno dobar.
Samo bi vas zamolio da smanite ovo vredjanj i bice jos bolje.
Nazad na vrh Ići dole
https://batinac.forumieren.com
Sponsored content





Dokaz dela dugova Empty
PočaljiNaslov: Re: Dokaz dela dugova   Dokaz dela dugova Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Dokaz dela dugova
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Dokaz iz 2005 godine, na osnovu kojeg je postavljena Digitalna centrala

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Sve Kategorije :: Sve Novosti Sela-
Skoči na: