Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novosti Sela
 
PrijemPrijem  Novosti selaNovosti sela  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Zadnje teme
» Pitanje za Presednika Opstine ?
Proradila nova Digitalna centrala Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:21 am od Admin

» Pusta Batinacka Nova Godina
Proradila nova Digitalna centrala Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:19 am od Admin

» PC Servis - Deki
Proradila nova Digitalna centrala Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:17 am od Admin

» Slike mestana
Proradila nova Digitalna centrala Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:15 am od Admin

» Rodoslovi sela Batinca .. Obavestenje !!!!
Proradila nova Digitalna centrala Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:14 am od Admin

» Dokaz iz 2005 godine, na osnovu kojeg je postavljena Digitalna centrala
Proradila nova Digitalna centrala Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:12 am od Admin

» Demonstracija u Svajcarskoj
Proradila nova Digitalna centrala Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:08 am od Admin

» Veciti stazista zavrsio u Dezurnoj sluzbi ???
Proradila nova Digitalna centrala Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:06 am od Admin

» DOKLE DA SELOM VLADA BANDA I STA JE SA SKOLOM ?
Proradila nova Digitalna centrala Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:05 am od Admin

Partneri
 
 
ImageChef.com - Custom comment codes for MySpace, Hi5, Friendster and more
 
Traži
 
 

Rezultati od :
 
Rechercher Napredna potraga

 

 Proradila nova Digitalna centrala

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin



Broj poruka : 272
Datum upisa : 15.02.2009

Proradila nova Digitalna centrala Empty
PočaljiNaslov: Proradila nova Digitalna centrala   Proradila nova Digitalna centrala Icon_minitimePon Mar 16, 2009 12:58 am

By Sale Bond 11. oktobar 2007 @ 12:02 :: 336 Views :: 11 Comments ::

Zahtev za novu Digitalnu centralu iz 2005 godine, koji je tadasnja Mesna Zajednica na celu sa Vidojkom i Vojom prosledila Telekomu Srbije, konacno je urodio plodom.

Ove Nedelje pocelo je iskljucivanje starih brojeva u zamenu za nove. Vremenom ce se u Selu izmeniti celokupna mreza.

Krajem sledece nedelje ce se ispred Doma Kulture odrzati proslava povodom otvaranja nove Digitalne centrale a kojoj ce takodje prisustvovati i celni ljudi Telekoma Srbije.

Proslavu ce organizovati i finansirati: Milosevic Vidojko, Nikolic Vojîn i Jankovic Jadran.

Drugarski pozdrav svim posetiocima sajta .... - Sale Bond.
Nazad na vrh Ići dole
https://batinac.forumieren.com
Admin
Admin



Broj poruka : 272
Datum upisa : 15.02.2009

Proradila nova Digitalna centrala Empty
PočaljiNaslov: Re: Proradila nova Digitalna centrala   Proradila nova Digitalna centrala Icon_minitimePon Mar 16, 2009 12:58 am

Comments
By TheBoss @ 13. oktobar 2007 11:53 Delete
e pa sta reci, NAPOKON !!!! Svaka vam cast i hvala !!!



--------------------------------------------------------------------------------
By DEKI DELIJA @ 20. oktobar 2007 0:43 Delete
Gde ste braćo seljaci, niko ništa da piše mora da ste svi otišli u VDSS pa ste zaboravili da pišete Srpski hahahahaha.... ma pusti centralu od toga se ne živi nego kako da mi ojačamo ovu našu VDSS starnku pa da se lopovi bržeobogat e vidite da vam je rabota stala.



--------------------------------------------------------------------------------
By donator @ 23. oktobar 2007 20:42 Delete
Opet su ovi diktatori (takozvani administratori)izbrisali komentare ali mislim da nece dugo vladati ovim sajtom jer je to sajt sela batinca a ne njih dvojice neznalica.Ako i ubuduce budu tako postupali bicemo primorani da ih smenimo.



--------------------------------------------------------------------------------
By DEKI DELIJA @ 24. oktobar 2007 13:18 Delete
Na svim se diskusijama nepristojni komentari brišu! Da nebi mislio, da govorim opet o tebi, govoriću o sebi i svojim komentarima. Ovo što sam ja ovde pisao nema nikakve veze sa ovom temom a o pristojnosti da ne govorim!!! Moram samo reći, da ni tvoji komentari ne izostaju. Budi fer i priznaj. U naše se selo vodi bitka za vlast. Iz kog razloga tačno nemogu reći, ali predpostavljam. Međutim pokušaj da se napravi škola, crkva, poprave putevi pa sada centrala... i da ne nabrajam dalje je samo dobar i pravi potez! Trebamo ovo podržati nebitno ko vodi ovu akciju. To što se nekome nesviđa zato što je kao donator posumnjao da je pokraden ili ozbiljno pokraden, nema nikave veze sa ovom temom… Moram ti reći da su i moje komentare brisali mnogo puta, ali nisu brisali moje komentare zbog mene već zbog mojih komentara! Pa verovatno i tvoje komentare ne brišu zbog tebe nego zbog tvojih komentara. Zamisli kada nebi niko ovo kontrolisao a mi pisali šta nam napamet pada. Na šta bi ličio ovaj sajt??? Ovaj sajt predstavlja Batinac a ne pojedinca, mene, tebe… Nažalost mislim da je drugačije nemoguće zato što na ovom sajtu dođu dvoje ili troje nadrndanih diskutanata i da bi se ispraznili, lupaju gluposti. Naravno to nije lepo ali da takvih nema, ovaj bi sajt odavno bio zaboravljen!!! Ja verujem da svi Batinčani čitaju ovaj sajt ali najtragičnije u tome što svi dolaze da bi čitali komentare a ne da iznesu svoje mišljenje, pa nam se zato dešava ovo što nam se dešava sa komentarima. Dragi administratori ako želite i pametne komentare da čitate, pozovite sve građanje da učestvuju u diskusiji. Ne možete vi da izbacite temu, date mogućnost da se ta tema komentariše i kada vam se komentar nesvđa vi ga jednostavno izbrišete… No to nije bitno ja sam isto ljut što mi brišete komentare, nije vam bre ovaj sajt dedovina i upamtite da ću ve tućem i za uši vućem čim ve ufatim.



--------------------------------------------------------------------------------
By donator @ 24. oktobar 2007 16:54 Delete
Mislim da je dobro kad covek priznaje da je glup i da vidi da nista nezna ko majmun.Valjda mu se tada nesto i oprosti ali ne sve.Mislio je da niko nezna ko se krije iza tog nika vredjajuci svakog ko nesto napise.Tolko gluposti napisati i posle sam reci da to nije u redu sto je napisano je psihicki slucaj.Takvi nemogu voditi sajt jednog sela i zalagacu se za njihovo iskljucenje koliko god budem mogao.



--------------------------------------------------------------------------------
By DEKI DELIJA @ 24. oktobar 2007 20:11 Delete
Čuj ti njega „misli“ Hajde molim te objasni mi čime ti misliš??? Nisam ništa priznao nego sam samo izneo realno stanje i istina je da sam ispao majmun ali samo za tebe.
Ja tebe neću da upoređujem ni sa jednom životinjom jer bi u tom slučaju životinje bile ponižene. Za razliku od tebe, životinje imaju mozak i znaju da ga koriste, a kada bi znale da pričaju, ja mislim da bi se ti ubio jer bi ispao najglupljiji. E sada, pošto životinje neznaju da pričaju ti možeš da profitiraš kao da nisi najglupljiji, ali jesi. Priznaj istinu i biće ti lakše. Ja i dalje sumnjam da ti znaš ko sam ja, ali i da znaš boli me kurac. Možda sam te mojim komentarima neki put izbacio iz ravnoteže ali veruj mi da to nisam uradio namerno i izvini. Veruj mi na reč u ovo što ću ti reći. Trudio sam da te ne diram ali nemogu da odolim, alergičan sam na budale.



--------------------------------------------------------------------------------
By DEKI DELIJA @ 24. oktobar 2007 20:31 Delete
…samo da dodam. Nisam ja protiv smene administratora ali ako neko zavodi red i briše komentare budale, ta ista budala nema pravo da traži smenu administratora. Pošto budala ostaje budala, normalno je da zbog njegovih glupih komentara koji su izbrisani, traži smenu administratora…



--------------------------------------------------------------------------------
By Sale Bond @ 24. oktobar 2007 21:19 Delete
ZELIM DA SE ZAHVALIM DEKI DELIJI STO JE DONATORA ISTERAO IZ TAKTA I PRITOM DA GA ZAMOLIM DA OVUI BUDALU VISE I NE KOMENTARISE JER COVEK OCIGLEDNO NEZNA NI DA MISLI NI DA PISE A KAMOLI STA PISE. PRE SVEGA, PRIMETIO SAM DA ME DONATOR STALNO PROVOCIRA I POREDJUJE SA SVIMA OVDE KOJI ME BRANE TJ. MISLI DA SVAKO KO MU DA ADEKVATAN ODGOVOR SAM LICNO JA.

ZNA ON DOBRO DA JA DVE NEDELJE NISAM BIO PRISUTAN NA INTERNETU JER SAM BIO NA ODMORU PA BIH GA PREMA TOME POZDRAVIO I UJEDNO UPOZORIO DA ME VISE NE VREDJA JER JA NJEGA NE DIRAM AKO MU PAK NIJE JASNO I NECE DA SE OTKACI NEKA DODJE DO MENE ZNA GDE STANUJEM A IMA I MOJ BROJ ....... POZDRAV SVIMA KAO I DONATORU


--------------------------------------------------------------------------------
By donator @ 25. oktobar 2007 16:19 Delete
Grdno se varas Sale.Za tebe i ostale tvoje kompanjole sam doktor.Znam nema vas mnogo al ste mnogo glupi.Zalagacu se i dalje za vasu smenu jer brukate ovaj sajt i vredjate nase ljude bez ikakvog povoda samo sto nemisle kao vi.


--------------------------------------------------------------------------------
By DEKI DELIJA @ 25. oktobar 2007 19:20 Delete
hahaha pazi mu rečenice. "Grdno se varas Sale.Za tebe i ostale tvoje kompanjole sam doktor." Ali pazi ovaj detalj: "sam doktor" hahaha... Ovo je bila baš doktorska misao i napisana po pravopisu. Fali još samo ono SAM BUDALA i da zaradiš aplauz publike, doktore.

--------------------------------------------------------------------------------
By Lidija @ 14. novembar 2007 11:25 Delete
Donator ti i da ne priznas da si glup to se vidi iz AVIONA hehehe.
Nazad na vrh Ići dole
https://batinac.forumieren.com
 
Proradila nova Digitalna centrala
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Digitalna centrala ,, zahvaljujuci predhodnoj MZ
» Dokaz iz 2005 godine, na osnovu kojeg je postavljena Digitalna centrala
» Pusta Batinacka Nova Godina
» Kopija sa Batinac.com-a ..... Pusta Batinacka Nova Godina

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Sve Kategorije :: Sve Novosti Sela-
Skoči na: