Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novosti Sela
 
PrijemPrijem  Novosti selaNovosti sela  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Zadnje teme
» Pitanje za Presednika Opstine ?
Kopija - Batinac.com ... ZBOR JE ZAVRSEN REZULTAT = Minus NULA Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:21 am od Admin

» Pusta Batinacka Nova Godina
Kopija - Batinac.com ... ZBOR JE ZAVRSEN REZULTAT = Minus NULA Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:19 am od Admin

» PC Servis - Deki
Kopija - Batinac.com ... ZBOR JE ZAVRSEN REZULTAT = Minus NULA Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:17 am od Admin

» Slike mestana
Kopija - Batinac.com ... ZBOR JE ZAVRSEN REZULTAT = Minus NULA Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:15 am od Admin

» Rodoslovi sela Batinca .. Obavestenje !!!!
Kopija - Batinac.com ... ZBOR JE ZAVRSEN REZULTAT = Minus NULA Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:14 am od Admin

» Dokaz iz 2005 godine, na osnovu kojeg je postavljena Digitalna centrala
Kopija - Batinac.com ... ZBOR JE ZAVRSEN REZULTAT = Minus NULA Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:12 am od Admin

» Demonstracija u Svajcarskoj
Kopija - Batinac.com ... ZBOR JE ZAVRSEN REZULTAT = Minus NULA Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:08 am od Admin

» Veciti stazista zavrsio u Dezurnoj sluzbi ???
Kopija - Batinac.com ... ZBOR JE ZAVRSEN REZULTAT = Minus NULA Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:06 am od Admin

» DOKLE DA SELOM VLADA BANDA I STA JE SA SKOLOM ?
Kopija - Batinac.com ... ZBOR JE ZAVRSEN REZULTAT = Minus NULA Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:05 am od Admin

Partneri
 
 
ImageChef.com - Custom comment codes for MySpace, Hi5, Friendster and more
 
Traži
 
 

Rezultati od :
 
Rechercher Napredna potraga

 

 Kopija - Batinac.com ... ZBOR JE ZAVRSEN REZULTAT = Minus NULA

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin



Broj poruka : 272
Datum upisa : 15.02.2009

Kopija - Batinac.com ... ZBOR JE ZAVRSEN REZULTAT = Minus NULA Empty
PočaljiNaslov: Kopija - Batinac.com ... ZBOR JE ZAVRSEN REZULTAT = Minus NULA   Kopija - Batinac.com ... ZBOR JE ZAVRSEN REZULTAT = Minus NULA Icon_minitimeNed Mar 15, 2009 4:12 am

By Euronews @ 22:16 :: 356 Views :: 5 Comments ::
Postovane Mestanke, i Mestani sela Batinca .!!


Na sinocnom zboru gde sam i sam bio prisutan, se nije desavalo nista,
sem par sitnih incidenata zabelezenih sa strane Dragise - Gice pijanice, i gomilu lazi koje je Ali-baba servirao.

Bilo je izmedju 50 i 70 ljudi, uglavnom njegovih pajtasa, a i naravno nekolicine neutralnih koji su dosli da vide sta gospoda nudi ???

Sva Ali-babina obecanja su bila samo farza i velika laz, ovo kazem zato sto su smenivsi bivsu vlast obecavali kule i gradove,,, da ce skinuti rentu, spreciti rad inspekcije itd.

Zamislite ?? Umesto da odrze obecanja da skinu tu rentu, isti oni sad insistiraju da to i ostane, sto sta, da se cak nadje neko samo njima znano resenje, da se sad plati po hektaru, pa bi se u tom slucaju (kako sam ja mogao da izracunam) utrostrucila renta.

Utrostrucila bi se iz razloga toga, sto bi kako oni tvrde, sada moralo da se plati 1.000 Dinara po hektaru, pa vi dragi mestani sami izracunajte koliko bi vas to iznelo, i koliko hektara imate, koje momentalno nikakav priliv novca ne donose.?? Kako sam od prisutnih mogao da cujem, od sledece nedelje inspekcija opet ide po selu ...

Smenili su lopovi najbolju bivsu M.Z.da bi mogli nesmetano da kradu .... Ne mogu da verujem !!!??

Nije vise problem platiti tu rentu, jer kako bi smo i mogli nesto da napravimo, ako je ne budemo platili ?? Ali, zar ste zaboravili da je bivsa M.Z. bas iz tog razloga i smenjena ????

Naravno!!?? Vazno je da je nas Ali-baba dobio crveni JEEP od njegovih prijatelja iz Vlaske kancalarije, za koju se on ocajnicki bori, ne zato sto je to dobro za nas vlahe, vec sto njemu odgovara kako bi za uzvrat sebi nesto priustio. U zivotu nisam video veceg sitnicara, rodjenu majku bi taj za sto evra prodao ...

Ali-baba Brankovic --- vise nema srama, a mi ni reci vise ... SRAM GA BILO ...!!!???

Zamolio bih sve prisutne koji posecuju ovaj sajt, da daju svoje komentare .....


Poslednji put izmenio Admin dana Ned Mar 15, 2009 10:43 pm, izmenio ukupno 3 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://batinac.forumieren.com
Admin
Admin



Broj poruka : 272
Datum upisa : 15.02.2009

Kopija - Batinac.com ... ZBOR JE ZAVRSEN REZULTAT = Minus NULA Empty
PočaljiNaslov: Re: Kopija - Batinac.com ... ZBOR JE ZAVRSEN REZULTAT = Minus NULA   Kopija - Batinac.com ... ZBOR JE ZAVRSEN REZULTAT = Minus NULA Icon_minitimeNed Mar 15, 2009 4:12 am

By Columbo @ 17. april 2006 10:08 Delete

Sta tu vise i ima da se kaze ,.,.TRAZILI STE GLEDAJTE ...... Pobegli smo od jednog zla, a naisli na drugo jos vece.

Neznam vise kako da ovo prekomentarisem, a i zamrzeo sam ih brate, tako da vise o njima necu ni da diskutujem.

Zamolio bih samo Euronewsa, da malo pojasni, ko je ovaj Gica pijanica ???
Nazad na vrh Ići dole
https://batinac.forumieren.com
Admin
Admin



Broj poruka : 272
Datum upisa : 15.02.2009

Kopija - Batinac.com ... ZBOR JE ZAVRSEN REZULTAT = Minus NULA Empty
PočaljiNaslov: Re: Kopija - Batinac.com ... ZBOR JE ZAVRSEN REZULTAT = Minus NULA   Kopija - Batinac.com ... ZBOR JE ZAVRSEN REZULTAT = Minus NULA Icon_minitimeNed Mar 15, 2009 4:12 am

By Sasa @ 17. april 2006 16:42 Delete

Toje verovatno mislio na Gica (manajljescu)ali mi znamo da je on odavno bacio alkohol.Ko moze biti taj?
Nazad na vrh Ići dole
https://batinac.forumieren.com
Admin
Admin



Broj poruka : 272
Datum upisa : 15.02.2009

Kopija - Batinac.com ... ZBOR JE ZAVRSEN REZULTAT = Minus NULA Empty
PočaljiNaslov: Re: Kopija - Batinac.com ... ZBOR JE ZAVRSEN REZULTAT = Minus NULA   Kopija - Batinac.com ... ZBOR JE ZAVRSEN REZULTAT = Minus NULA Icon_minitimeNed Mar 15, 2009 4:12 am

By Boki @ 17. april 2006 17:40 Delete

U pravu si Sale nije to taj, on dugo vec ne pije, i mnogo je dobar i posten covek.

Gica je po mom saznanju ---- Bondov tast ... (sale bond). Zovu ga Gile, a posto se sad propio postao je Gica pijanica.

Ja ipak nisam 100% siguran mada sam cuo da ovog zovu tako.??
Nazad na vrh Ići dole
https://batinac.forumieren.com
Admin
Admin



Broj poruka : 272
Datum upisa : 15.02.2009

Kopija - Batinac.com ... ZBOR JE ZAVRSEN REZULTAT = Minus NULA Empty
PočaljiNaslov: Re: Kopija - Batinac.com ... ZBOR JE ZAVRSEN REZULTAT = Minus NULA   Kopija - Batinac.com ... ZBOR JE ZAVRSEN REZULTAT = Minus NULA Icon_minitimeNed Mar 15, 2009 4:13 am

By Sasa @ 19. april 2006 16:59 Delete

Svi mi znamo da nista nije dzabe,i da dosada nijedan predsednik mesne zajednice nije radio zbog cefa.Nego je svaki uzeo ponesto ali to nije samo kod nas uselu toje svuda i to je tradicija srbska.Moze svako da kaze ja cu ovo ja cu ono dok se ne dohvati nekog polozaja a sve posle njegovog dolaska na vlast pada sve u vodu.Mi smo takav narod nama nikada dosta,samo ce se svima nama obiti to oglavu,zato pustite coveka koji je sada predsednik da radi ako su mu rezultati losi boze moj kako je dosao tako ce i otici(peticija).To je za nase selonajbolje resenje umesto vaseg prebacivanja.Puno pozdrava od Sase!
Nazad na vrh Ići dole
https://batinac.forumieren.com
Admin
Admin



Broj poruka : 272
Datum upisa : 15.02.2009

Kopija - Batinac.com ... ZBOR JE ZAVRSEN REZULTAT = Minus NULA Empty
PočaljiNaslov: Re: Kopija - Batinac.com ... ZBOR JE ZAVRSEN REZULTAT = Minus NULA   Kopija - Batinac.com ... ZBOR JE ZAVRSEN REZULTAT = Minus NULA Icon_minitimeNed Mar 15, 2009 4:13 am

By Euronews @ 19. april 2006 19:43 Delete

Mozda si ti sasa i u pravu neznam ja to ??

Ali sto bi smo pustili lopove da kradu kad mozemo odmah da ih neutralisemo.
Nisu jos ni poceli da rade a vec kradu .. Ma lopovi bre !!!

Sad voze dzipove po selu, i izigravaju Arkanovce odakle ???
Pa i nisu se za badava zrtvovali, neko je to necim morao da plati ?? Bice dobro za njih ali ne i za selo, i da znas i nisu mozda svi losi u ekipi hocu da kazem ne kradu oni svi samo ko moze, a nas Ali- baba je strucnjak za lopovluk nije se badava onoliko godina vukao po Nisu.

Licno mislim da Svrle i Dragan nisu losi ljudi, dok ostale bolje da je MORAVA odnela.
Nazad na vrh Ići dole
https://batinac.forumieren.com
Sponsored content





Kopija - Batinac.com ... ZBOR JE ZAVRSEN REZULTAT = Minus NULA Empty
PočaljiNaslov: Re: Kopija - Batinac.com ... ZBOR JE ZAVRSEN REZULTAT = Minus NULA   Kopija - Batinac.com ... ZBOR JE ZAVRSEN REZULTAT = Minus NULA Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Kopija - Batinac.com ... ZBOR JE ZAVRSEN REZULTAT = Minus NULA
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kopija - Batinac.com ... PROPAO "ALI-BABIN ZBOR"
» Kopija sa Batinac.com- a .... Savet MZ Batinac (hocemo miran i dostojanstven zivot)
» Kopija - Batinac.com ... Crkva
» Kopija - Batinac.com ... Obavestenje
» Kopija Batinac.com ... OBAVESTENJE

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Sve Kategorije :: Sve Novosti Sela-
Skoči na: