Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novosti Sela
 
PrijemPrijem  Novosti selaNovosti sela  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Zadnje teme
» Pitanje za Presednika Opstine ?
Promena u selu Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:21 am od Admin

» Pusta Batinacka Nova Godina
Promena u selu Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:19 am od Admin

» PC Servis - Deki
Promena u selu Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:17 am od Admin

» Slike mestana
Promena u selu Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:15 am od Admin

» Rodoslovi sela Batinca .. Obavestenje !!!!
Promena u selu Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:14 am od Admin

» Dokaz iz 2005 godine, na osnovu kojeg je postavljena Digitalna centrala
Promena u selu Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:12 am od Admin

» Demonstracija u Svajcarskoj
Promena u selu Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:08 am od Admin

» Veciti stazista zavrsio u Dezurnoj sluzbi ???
Promena u selu Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:06 am od Admin

» DOKLE DA SELOM VLADA BANDA I STA JE SA SKOLOM ?
Promena u selu Icon_minitimePon Mar 16, 2009 1:05 am od Admin

Partneri
 
 
ImageChef.com - Custom comment codes for MySpace, Hi5, Friendster and more
 
Traži
 
 

Rezultati od :
 
Rechercher Napredna potraga

 

 Promena u selu

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin



Broj poruka : 272
Datum upisa : 15.02.2009

Promena u selu Empty
PočaljiNaslov: Promena u selu   Promena u selu Icon_minitimePon Mar 16, 2009 12:39 am

By Ramadani 3. jun 2007 @ 13:40 :: 1049 Views :: 26 Comments ::

Promena u selu ..... Dobio sam informacije da ce ova MZ iz batinca poceti da cisti smeciste iz sela i da pravi nove puteve i vratice sve dugove. Dali je to Aprilski vic, stvarnost ili zelja, ja neznam ali sve je moguce jer oni nisu bas nista do sad uradili od toga.

Da, uradice ljudi sve ali traze od nas da ih ne najurimo sa vlasti i da im poklonimo jos jedan mandat od 50 godina. Tvrdi nas ali baba da ce za to vreme uspeti sve puteve da asfaltira ali tek kada Albanija bude usla u Evropsku uniju.

Ma nema veze 50 ili 100 godina, vazno je da ljudi naprave nesto jer one bivse Mesne zajednice su upropastile selo ,,,,, Sta mislite dokle ce ova sada da dogura ????

Ma samo da se oni drze Zike lazova i jaci su od Nato...???

Samo napred smecari .....,,,,, dacemo vam jos jedan mandat od mesec dana pa ce posle da prorade govnjive motke. Mada vama to ne smeta jel vi vise volite da se gusite u smecu i gazite govnjve puteve jer vam i onako ide pisaca po putevima a vi nista ne preduzimate.

Zar sa ovakvima da udjemo u Evropu kako ih samo nije sramota da spominju rec Evropa ,,,,,, a pogotovu Alibabu koji rusi ugled DSS - a jer je kako sam cuo u toj stranci. Kada bi Kostunica znao koga ima u stranci on bi digao ruke od politike ?????

Pa ovaj Ali baba je clan Rumunske stranke a u DSS - u je samo usao da bi spijunirao i prikupljao podatke. More motka brate za njega i to govnjiva .......
Nazad na vrh Ići dole
https://batinac.forumieren.com
Admin
Admin



Broj poruka : 272
Datum upisa : 15.02.2009

Promena u selu Empty
PočaljiNaslov: Re: Promena u selu   Promena u selu Icon_minitimePon Mar 16, 2009 12:40 am

Comments
By Euronews @ 4. jun 2007 20:31 Delete
I Albanija ima da udje u Evropsku Uniju a mi jos necemo da imamo asfaltirano Selo a sto se djubrista tice neznam dali si ti Ramadani dobro cuo dali oni ciste smece ili ga izbacuju samo iz dvorista na put.'^=?

Ako im Zika lazov ne pomogne nece niko, samo bih vam rekao da je taj Zika lazov najvece zlo za nase Selo i da se ja pitam odavno bismo trebali da ga isteramo, ne samo iz sela vec i iz drzave.

Nego da ja vama postovani mestani postavim jedno pitanje ????

Sta vi mislite zasto je Ali - baba presao iz Doktora u Veterinara '''??? STA MISLITE ???

ODGOVOR GLASI .....

Zato sto se u nasoj Mesnoj Zajednici nezna ko je od koga veci konj. HA,HA,HE,HE, ovo sam cuo na GRANDU. Pozdrav svima.



--------------------------------------------------------------------------------
By Anoniman @ 4. jun 2007 21:17 Delete
Pozdrav svima , cim sam procitao na batinac com da ce biti promena u selu odma sam pomisleo da je prosla mz opet na vlast, ali kad sam uvideo da se to radi aprilskoj sali odma sam se razocarao citajuci ovaj opis ko je taj napisao na batinac com vidi se da taj covek bori se za nesto dobro u nasem selu . Situacija u nasem selu je tako teska da tako reci svako je digo ruke za sve . Rupa do rupe na putu sancevi puni i nema ih a mokrace tecu niz potok. Sto se tice aprilskog vica moram da priznam lep je ali neostvarujuci . Cao .Otpor



--------------------------------------------------------------------------------
By Anoniman @ 4. jun 2007 21:19 Delete
Zaposlio se Žika lažov u prehrambenom magacinu.
Sve je bilo u redu dok nije počela da nestaje roba.
Jednog dana brašno, pa džak šećera, potom ulje, naposletku biber.
Čim se to otkrilo, Žiku lažova poslaše na sud.
-Šta je bilo sa tim brašnom?-pita sudija.
-Pojeli miševi,gospodine,-odgovori Žika lažov.
-A šećer?
-Pojeli miševi...
-Dobro , a ulje?
-Sve su to popili miševi..
-Nećeš, valjda da mi kažeš i za biber isto?
-Jeste gosn sudija, jedu, majke im ga spalim, plaču i jedu...




--------------------------------------------------------------------------------
By Anoniman @ 4. jun 2007 21:27 Delete
ha ha ha dobar vic nema sta.....

Sale dobro ti je ovo da si pustio anonimno moze svako sad da se izlaje kolko hoce ajte momci ovo odavno nismo imali nigde registracije pise ko sta hoce ...



--------------------------------------------------------------------------------
By Anoniman @ 4. jun 2007 21:50 Delete
Na jednom času ali baba objašnjava deci iz četvrtog razreda osnovne škole da je pušenje štetno i kaže:
Viditte deco vi ste četvrti razred osnovne škole a već mnogi među vama puše
Na to jedno dete kaže: O, pa i vi ste doktore pušili u četvrtom razredu osnovne škole…
A, ali baba će na to, Jesam ali meni je tada bilo 18 godina




--------------------------------------------------------------------------------
By Anoniman @ 4. jun 2007 21:59 Delete
Razgovaraju Žika lažov i Ali baba na naučnoj bazi, i kaže Žika lažov ali babi: Znaš ti da je čovek postao od majmuna. A na to će ali baba: Marš pi*da ti materina ako si ti postao nisam ja!



--------------------------------------------------------------------------------
By Anoniman @ 4. jun 2007 22:06 Delete
Zasto Batinac nije ekološko selo?
Zato sto su djubrad na vlast.



--------------------------------------------------------------------------------
By Anoniman @ 4. jun 2007 22:14 Delete
Idu Ali baba i Žika lažov ulicom i nađu ogledalo.
Uzme ga ali baba i kaže: Iju gle moja slika!
Onda ga uzme Žika lažov i kaže: Auu, kako si ružan!




--------------------------------------------------------------------------------
By Anoniman @ 4. jun 2007 22:36 Delete
Razboleo se Žika lažov od hemoroide i rekli mu da ih leči talogom od kafe.
Posle nekoliko bezuspešnih pokušaja reši da ode kod Dr. Alibabe na pregled.
Pogleda ga Dr. Ali baba i zapita ga:
Pobogu Žiko šta si to mazao?
Talog od kafe. Reča Žika.
Hajde obriši to, kaže Dr. Ali baba.
Gurne Žika lažov prst u dupe i obriše, a ali baba stane da gleda.
Posle izvesnog vremena upita Žika lažov. Šta ima doktore?
A Dr. Ali baba: He, imaš dobitak, a možda ti se i želja ispuni.




--------------------------------------------------------------------------------
By Anoniman @ 4. jun 2007 22:47 Delete
Žika lažov zove ali babu i kaže: Hajmo večeras u restoranu na večeru skupi sam opet pare po selu za asfalt.



--------------------------------------------------------------------------------
By Anoniman @ 4. jun 2007 23:01 Delete
Odlučio je Ali baba da proveri inteligenciju jednog od člana MZ i kaže: Koliko sedmica ima dana??? Misli se misli (jedan od člana) i odgovori: Osam! Odlično kaže Ali baba odgovorio si i više nego što je potrebno



--------------------------------------------------------------------------------
By Anoniman @ 5. jun 2007 2:57 Delete
Svađaju se Žika lažov i Alibaba, i alibaba kaže Žiki lažovu:
- Tebi još fale rogovi da bi bio pravo pravcato magare!
- Ovaj ga pogleda, nasmeja se i reče:
- Pa magare nema rogove?
- Izvini, onda ti ništa ne fali, reče alibaba.




--------------------------------------------------------------------------------
By Anoniman @ 5. jun 2007 9:37 Delete
Zasto alina zena cepa drva na beton? zato jer panj je na poso .!!!




--------------------------------------------------------------------------------
By Anoniman @ 5. jun 2007 9:39 Delete
Resava zika ukrstene reci i pita se tamo vidi sliku ?a on VIDIM !!!!




--------------------------------------------------------------------------------
By Anoniman @ 5. jun 2007 9:43 Delete
Sretne zika alibabu i hvali mu se da je kupio cetku za wc i ovaj ga pita i kako je ? A ovaj ma bolje mi se svidja papir .



--------------------------------------------------------------------------------
By Anoniman @ 5. jun 2007 9:52 Delete
Zasto zika oblaci cizme pre spavanja ? jer proslu noc sanjao da je zgazio djubriste ispred kapije.



--------------------------------------------------------------------------------
By Anoniman @ 5. jun 2007 9:54 Delete
Kakava je razlika izmedju akumulatora i nase MZ ? Akumulator ima i pozitivnu stranu .
Nazad na vrh Ići dole
https://batinac.forumieren.com
Admin
Admin



Broj poruka : 272
Datum upisa : 15.02.2009

Promena u selu Empty
PočaljiNaslov: Re: Promena u selu   Promena u selu Icon_minitimePon Mar 16, 2009 12:40 am

By Anoniman @ 5. jun 2007 10:10 Delete
Drzao Zika lazov pre izvesnog vremena konja koga je pustao na kobile tj za priplod.
Tako jednoga dana dodju mu musterije iz Cuprije ipusta Zika konja medjutim konj u jakoj zelji i u naletu promasi pravu rupu a potrefi gornju za par santimetara vise.
Od siline naleta Zikinog vranca posle izvesnog vremena crkne ljudima iz Cuprije kobila.
Rese oni da tuze Ziku lazova na sud da nadohnadi stetu i tako na prvo sudjenje odluci sud da je Zika Lazov kriv sa obrazlozenjem DA GAZDA MORA DA DRZI PRAVAC.



--------------------------------------------------------------------------------
By DEKI DELIJA @ 5. jun 2007 15:04 Delete
hehe... počeli ste i sa vicevima, nego ne razumem ko je ovde mujo a ko haso i što se krijete iza anonimnog, stavite vaš nik kao ja pa se dokažite



--------------------------------------------------------------------------------
By Boki @ 6. jun 2007 13:31 Delete
Zasedaju u Mesnoj Zajednici Ali baba, Zika lazov i ostali clanovi i sad od preteranog posla i velike zurbe desi se, prdne Zika lazov!!!!

Neznajuci kako da se opravda, da bi skrenuo paznju ostalih clanova okrene se prema prozoru, pogleda napolje, i upita ????? Sta mislite kakvo ce vreme biti danas ???

Tek ce Alibaba ljutito; ZIKO !!! SUDECI PO VETROVIMA DANAS CE PADATI GOVNA .....



--------------------------------------------------------------------------------
By Anoniman @ 6. jun 2007 16:22 Delete
Dali ste znali ???

Ali babu ne zanima slava i novac, njega zanima samo novac ,,,,,,,,,,,, zato je i usao da vlada selom ali posto pametniji popuštaju, glupaci i dalje vladaju selom.




--------------------------------------------------------------------------------
By Anoniman @ 7. jun 2007 16:05 Delete
Skupljao Žika lažov pare po selu za struju
I u svoj 54 godini otisao prvi put u pozorište, pa ga pita Ali baba:
- "Jel' Žiko, pa kako je bilo?"
- "Ma ne pitaj. Jako dosadno, da sam jedva izdrzao. Jedino je dobro
bilo kad su na kraju delili kapute. Ja uzeo tri komada."




--------------------------------------------------------------------------------
By Anoniman @ 7. jun 2007 16:09 Delete
Otišli Ali baba i Žika lažov na aerodromu, pa će Žika:
- "Je li Dr.Ali baba, kako ovi mogu da otimaju avione kad su
ovako ogromni?"
- "Pa ne otimaju oni njih dok su ovde na zemlji, budalo, već
kad su gore na nebu malecki." kaže Dr.Ali baba.




--------------------------------------------------------------------------------
By Anoniman @ 7. jun 2007 16:46 Delete
Žika krenuo u vecernju skolu i hvali se on pred prijateljima.
Žika:- Ej, Alibabo, znas li ti ko je bio Einstein?
Alibaba:- Neznam.
Žila:- Normalno da neznas jer ne ides u vecernju skolu.
Žika:- A znas li ti ko je bio Hitler?
Alibaba:- Neznam.
Žika:- Normalno da neznas jer ne ides u vecernju skolu.
Alibabi bilo dosta da ga ovaj zeza:
Alibaba:- A znas li ti, ko je to Bozo Bubnjar?
Žika:- Neznam.
Alibaba:- E, on ti jebe zenu dok si ti u vecernjoj skoli




--------------------------------------------------------------------------------
By MZ-Savetnik @ 7. jun 2007 21:43 Delete
Posle radne akcije koju su organizovali Mz naseg sela od tolikog posla polomili su sve alatke: sekire , vile , motike itd
Resio Zika Lazov da to sve popravi ima covek iskustva sas svajs aparat,medjutim u silnoj zurbi da sto pre popravi zaboravio da stavi masku na oci.
Posle izvesnog vremena oci su mu toliko otekle i pocrvenele da covek nista vise nije mogao da vidi.
Zamoli Zika Macu EKOLOGICARA da ga sto pre odbaci kod DOKTORA ALI BABE.
Posle prvog pregleda Ali Baba konstantuje da se radi o veoma ozbiljnoj povredi oci i naredi Maci Ekologicaru da sto pre Ziku Lazova vodi kuci a najbolja terapija je da mu stavi JAJA NA OCI i posle tri dana da se jave na kontrolu.
Posle tri dana dolazi Maca Ekologicar kod doktora Ali Babe ali sam bez Zike.
Zaprepascen Ali Baba upita Macu Ekologicara (A GDE JE BRE ZIKA LAZOV)
Maca Ekologicar mu odgovara:(PA ZIKA JE UMRO)
Kako je umro pita DOKTOR ALI BABA?
PA JA SAM TE POSLUSAO I HTEO SAM DA MU STAVIM JAJA NA OCI ALI KAD SAM STIGAO DO PUPKA ZIKA JE IZDAHNUO..



--------------------------------------------------------------------------------
By DEKI DELIJA @ 20. jun 2007 21:10 Delete
EVO JEDAN VIC KOJI NIJE VEZAN ZA BATINAC




Ušla dva Hrvata u avion koji leti do Njujorka. Jedan sedne na sedište do prozora a drugi u sredinu. Taman pre poletanja na sedište do prolaza pored njih sedne jedan Srbin. Samo što je izuo cipele i malo se raskomotio, kad će Hrvat pored prozora:
- „Mislim da ću da ustanem da si donesem jednu koka - kolu”, na sto će Srbin:
- „Nema problema - ja ću ti je doneti da se ne izvlacis odatle.”
Čim je otiso Hrvat uzme jednu njegovu cipelu i pljune u nju. Kad se Srbin vratio sa koka - kolom drugi će Hrvat:
- „I ja bih rado jednu koka - kolu”, dok Srbin ode da i njemu donese a drugi Hrvat mu odmah pljune u drugu
cipelu. Srbin se vrati sa koka-kolom i tako su svi uzivali u letu do njujorka. Dok je avion sletao u Njujork Srbin obu cipele i shvati šta su ovi uradili i
na to će:
- „Pa dokle će ovo da se nastavlja? Ovo neprijateljstvo među nama... ova mrznja...ovo pljuvanje u cipele i pisanje u koka-kolu?”
--------------------------------------------------------------------------------
Nazad na vrh Ići dole
https://batinac.forumieren.com
Sponsored content





Promena u selu Empty
PočaljiNaslov: Re: Promena u selu   Promena u selu Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Promena u selu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Zatvaranje Skole u selu Batincu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Sve Kategorije :: Sve Novosti Sela-
Skoči na: